Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Kad kojos atrodytų ilgesnės

2011-11-02

Turbūt neprieštarausite, tačiau ilgas ir dailias kojas norėtų turėti dauguma moterų. Klaidinga manyti, kad kojos ilgesnės atrodo tik mūvint aukštakulnius. Jie tikrai čia niekuo dėti, tačiau yra keli kiti būdai, kurie padės sudaryti ilgesnių kojų įvaizdį.

Pradėkime nuo to, kad pirmiausia neturėtumėte pamiršti taisyklingos laikysenos. Ji būtina kiekvienai moteriai, norinčiai atrodyti jauniau, liekniau ir dailiau. Tiesi laikysena yra viena iš moters grožio pagrindinių dalių, todėl nesikūprinkite– visa tai padės Jums atrodyti vizualiai aukštesnei.

Patariama rinktis drabužius, kurie būtų panašių spalvų. Rūbai negali būti labai kontrastingi (pvz., mėlynos kelnės ir raudonas megztinis). Siūloma vengti drabužių su horizontaliomis linijomis. Reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kad avalynės spalva būtų tokia pati arba panaši į pėdkelnių spalvą. Priešingu atveju, figūra tiesiog gali atrodyti neproporcingai.

Rinkitės klasikinio stiliaus juodas kelnes. Šių kelnių ilgis turėtų būti toks, kad apimtų didžiąją dalį batų kulno. Klasikinės kelnės, su einančia juostele per vidurį, ilgina kojas. Taip pat kojos ilgesnės atrodo ir su kelnėmis, kurios laisvai krenta nuo kelių. Kelnės, turinčios paaukštintą liemenį, daro moters figūrą grakštesne, dailesne. Kojos šauniai atrodo ir su paprastomis aptemptomis juodomis kelnėmis, žinoma, jei tokios kelnės tinkamos yra Jūsų figūrai. Tokio tipo kelnes patartina rinktis be jokių papildomų raštų, dirželių ar kitų detalių.

Kalbant apie sijonus, Jums reikia žinoti, jog nepatariama rinktis visiškai ilgų sijonų. Tokie sijonai tiesiog apkrauna moters figūrą. Reikėtų rinktis vidutinio ilgio sijonus, kurie gali būti ir su skeltukais. O štai sukneles patariama rinktis taip pat paprastas, klasikines, be jokių susiuvimų juosmens srityje. Būtent tokios suknelės taip pat sudaro ilgesnių kojų įvaizdį.  

Grozioklubas.lt 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.