Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Jums patiks sportuoti vienai!

2011-09-25

Galbūt teko atsidurti tokioje situacijoje, kai Jūs tiesiog degėte noru pradėti sportuoti, tačiau nenorėdama to daryti viena, kvietėte į kompaniją savo artimą bičiulę, tačiau ji dėl vienų ar kitų priežaščių nesutiko?

Jums patiks sportuoti vienai!
photl.com nuotr.

Kaip elgėtės: atsisakėte noro sportuoti ar nusispjovėte į viską ir pradėjote dailinti savo kūno linijas viena? Tikimės, jog pasirinkote antrąjį variantą. Na, o jeigu ne, tuomet kviečiame susipažinti su šiuo straipsniu, kad ateityje neprarastumėte motyvacijos sportuoti ir viena. Patikėkite, sportuoti vienai gali būti tikrai labai smagu!

Būkite užsispyrusi

Jei visgi nutiko taip, kad draugė daugiau su Jumis sportuoti negali, nors kurį laiką sportavote kartu, tuomet nusiminti tikrai neverta. Puikiai susitvarkysite ir pati. Kodėl geriau sportuoti vienai? Pirmiausia Jums nereikia su niekuo derinti palankaus laiko, Jūs galite lankyti treniruotes tokiu laiku, kuris yra geriausias Jums, galėsite keisti užsiėmimų grafiką taip, kaip labiausiai patinka Jums. Beje, galėsite išbandyti vis kažką naujo. Pvz., apsilankykite jogos, aerobikos treniruotėse ir pan. Paklauskite savęs, kas labiausiai patiktų Jums, tuomet užsispirkite ir  lankykite treniruotes, o vėliau džiaukitės nepriekaištinga figūra.

Klausykitės muzikos

Muzika iš tikrųjų puikiai nuteikia sportui. Susidarykite Jums patinkantį dainų grojaraštį ir visuomet jų klausykitės, kai treniruojatės. Galbūt Jums nepatinka visos tos treniruotės, kuriose būna didelis pulkas žmonių, tokiu atveju, bėgiokite, darykite pratimus viena ir nepamirškite savojo ausinuko.

Įsitraukite į sportinę veiklą

Jeigu Jums tikrai patinka sportas, tuomet pamąstykite, gal visai norėtumėte tapti kokio dviračių klubo nare, o gal reikėtų nuvykti į kokią sporto stovyklą? Jūs tik pagalvokite, kiek naujų įdomių žmonių galite sutikti, kurie būtų Jūsų bendraminčiais. Naujos pažintys su naujais žmonėmis visuomet turėtų motyvuoti. Beje, o jei dar esate vieniša, tada apskritai būtų šaunu gal net ir sutikti sportišką antrąją pusę. Visai tai tikrai turėtų Jus motyvuoti pradėti sportuoti vienai!

Galite turėti savo asmeninį trenerį

Apskritai puiku, jeigu Jūsų biudžetas gali leisti turėti asmeninį trenerį, kuris Jums padėtų siekti norimo rezultato. Be to, galėtumėte išgirsti daug naudingų patarimų, visuomet pasitarti ir t. t. Kartais jis net primintų jums, kodėl sportuoti verta ir reikia, jei matytų, kad po truputį pradedate tinginiauti ir prarasti motyvaciją. 

Belieka palinkėti Jums gerų treniruočių bei gražių kūno linijų. Ir dar kartelį atminkite, kad sportuoti vienai tikrai gali būti labai smagu, todėl, svarbiausia, nepraraskite motyvacijos.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.