Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Celiulito priešai ir draugai

2010-02-08

Celiulito pažeistas vietas išgydyti sunku. Manoma, kad celiulitui atsirasti turi įtakos gausiau besigaminantys lytiniai hormonai: kai bręstate, laukiatės, vartojate kontraceptines piliules, ar artėja Jūsų menopauzė. Celiulitas taip pat atsiranda, kai priaugate daug svorio. Tačiau net ir lieknos moterys skundžiasi atsiradusiu celiulitu...

Celiulito priešai ir draugai

Taigi, kas  padeda celiulitui "klestėti", o kas jį naikina? Keletas patarimų:

  • Celiulito priešai: sveika gyvensena, subalansuota mityba, penkios porcijos vaisių ir daržovių per dieną, judėjimas, grynas oras, ne mažiau 8 stiklinės vandens per dieną, normali kūno masė, kasdieninis celiulito pažeistos odos masažas šepečiu arba grubesne plaušine, pažeistos  odos įtrynimai alyvuogių ar sezamų aliejumi su kedrų, rozmarinų, ar kiparisų eteriniu aliejumi, kiaulpienių, žalioji, matės arbatos.

 

  • Celiulito draugai: alkoholis, kofeinas, kurio gausu kavoje ir juodojoje arbatoje, rafinuotas, perdirbtas maistas,  riebūs pieno produktai, kiauliena, saldumynai, traškučiai, baltų miltų gaminiai, gazuoti gėrimai, stresai, sėdimas, ar stovimas darbas (darykite bent mažas pertraukėles, kad suaktyvintumėte kraujotaką),antsvoris, rūkymas. Rūpinkitës savimi. 

Grozioklubas.lt

 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.