Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Vonios iš šviežių vaisių

2012-05-13

Kiekviena moteris svajoja būti graži, bet tik nedaugelis iš tūkstančio gali pasigirti savo natūraliu grožiu, padovanotu motulės gamtos; kitos tikrai nemažai įdeda pastangų, kad pasijustų patrauklios. O štai toliau pasakosim apie vieną iš būdų, kaip padaryti, kad jūsų oda taptų švelni, sudrėkinta, stangri ir pailsėjusi.

Vonios iš šviežių vaisių

Dabartinė ekologija, amžiaus odos pokyčiai, pernelyg karšti vasaros mėnesiai tik blogina odą ir priverčia ją papildomai maitinti bei drėkinti. Tiems, kas periodiškai lankosi grožio salonuose, siūlomas platus SPA paslaugų spektras, tarp jų ir masažai bei vaisių įvyniojimai. Tačiau tiems, kas yra įpratę rūpintis savimi namuose, taip pat yra keletą vaisinių vonių receptų.

Vonios iš šviežių vaisių siūlomos SPA salonuose yra lygiavertės su purvo, saulės ar mineralinėmis voniomis. Tokios procedūros naudą jūs pajusite jau po pirmojo seanso. Žinoma, kad tai kas visų pirma krenta į akis – čia nėra konservantų ir nenatūralių parfumų. Jūsų oda yra tonizuojama, o jūs susigrąžinsite jaunystę ir grožį, o taip pat ir nuotaiką. Kaip tvirtina gydytojai bei kosmetologai, tokia vonia kuria stebuklus: ji nuima stresą ir lengvas depresijos būsenas, gerina kraujotaką, stiprina imunitetą ir svarbiausiai – maitina odą.

Vaisinių vonių taisyklės

Vonios iš vaisių suteiks jums tikrą malonumą, pasitenkinimą ir vidinę ramybę. O pagrindinės taisyklės yra šios. Paskutinis valgymas turėti būti 2 valandas prieš procedūrą. Rekomenduojama prieš lendant į vonią apsiprausti po dušu, kad nupraustumėte purvą ir atvertumėte poras. Vandens temperatūra turi būti 36-37 laipsniai, iki 30-40 minučių.

Po procedūros nusausinkite odą rankšluosčiu, apsivilkite šiltą chalatą ir pailsėkite jaukioje vietoje. Odos nereikia tepti, ji ir taip kvepės gamtiniais aromatais.

Kontraindikacijos: bet koks kūno temperatūros pakilimas, pažeista kraujotaka, širdies ligos, alergija į tam tikrus vaisinius komponentus, kritinės dienos.

Bet kokius jūsų pasirinktus vaisius galima suplakti į vieną masę ir įpilti į šilto vandens vonią. Jei vaisiai kieti, supjaustykite juos gabaliukais, įpilkite pieno ir alyvuogių aliejaus.

Vonių iš vaisių receptai

Labiausiai paplitęs receptas, kuris labai dažnai sutinkamas SPA salonuose – vaisių ir sodos vonia. Jums reikės: 4-5 vaisių rūšių, juos suplakti iki piurė, sumaišyti su 4-5 šaukštais sodos ir gautą masę įpilti į vonią. Vaisiai su soda suteikia labai puikų anticeliulitinį efektą. Kaip rekomenduoja specialistai, kursas turi trukti 7-10 procedūras ir tęstis apie dvi savaites.

Šis vonios receptas nudžiugins citrusinių vaisių gerbėjus. Trijų apelsinų žieveles sutrinti kavamalėje, įpilti 2 stiklines šviežių apelsinų sulčių ir sumaišyti. Prieš pilant į vonią, gautą masę papildyti 2 šaukštais alyvuogių aliejaus, taip pat galim naudoti ir linų sėmenų aliejų.

O kas yra šventė širdyje? Išbarstykite vonioje šviežių rožių žiedlapius, uždekite žvakes, įjunkite ramią muziką, įlįskite į vonią ir atsipalaiduokite. Tokia vonia jums padės ne tik atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, bet ir įgauti naujų jėgų, pasikelti nuotaiką.

Vonia su vaisiais ir spygliais išlygina raukšles, atjaunina odą bei atpalaiduoja visą organizmą. Tačiau lįsti į tokią vonią rekomenduojama tik vienąkart per savaitę, po 20-25 minutes. Išspausti 1 litrą obuolių arba apelsinų sulčių, pripilti 200 ml spyglių nuoviro (geriausiai karšto) ir 1 litro pieno. Gautą masę įpilti į vonią. Po tokios vonios oda įgauna švelnumo ir minkštumo.

Bananinę vonią rekomenduojama atlikti po odos pilingo, norint pasiekti maksimalaus efekto. Kilogramą bananų nulupkite ir suplakite. Dėl minkštumo į šią masę įpilkite du šaukštus alyvuogių arba kito aliejaus. Gautą masę įpilkite į vonią. Po pilingo poros atsivers ir prisigers bananų syvų.

Kojoms rekomenduojamos vaisinės vonelės iš greipfruto. Keletą greipfruto žievelių įmeskite į vonelę kojoms. Pamerkite tokioje vonelėje kojas maždaug 25-30 minučių. Pastoviai naudojant voneles su greipfrutu pėdų oda suminkštės, ir tai leis pašalinti įvairias nuospaudas. O kad panaši procedūra neatsibostų, ją galima atlikti patogioje kėdėje prieš televizorių. Po kurio laiko jūsų kojoms pavydės bet kuri moteris!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.