Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Medaus vanduo veidui

2011-12-05

Medaus vanduo yra puiki kosmetinė priemonė nuo raukšlių ir odos senėjimo. Oda, plaunama medumi praturtintu vandeniu kiekvieną dieną, tampa švelnia bei elastinga. Beje, svarbu pridurti, jog taip pat ir grikių dieta padeda atsikratyti ne tik nereikalingų kilogramų, tačiau ir prisideda prie gražios veido spalvos išlaikymo.

Kalbant apie medaus vandenį, jį galite pasigaminti pati namuose. Jums reikės dviejų šaukštų skysto medaus ir vieno litro virinto vandens. Medų ištirpinkite šiltame virintame vandenyje. Kai jau medus bus ištirpęs, tuomet įpilkite dar du litrus karšto vandens ir viską gerai išmaišykite. Vėliau, kažkur penkiolikos minučių bėgyje, galite pradėti prausti veidą ir kaklo sritį pasigamintu medaus vandeniu.

Šiltas medaus tirpalas daro iš tikrųjų neįtikėtiną poveikį odai. Toks vanduo padeda kraujagyslėms išsiplėsti, o tai sudaro geras sąlygas tinkamam odos ląstelių maitinimui, kuris didina odos elastingumą, oda tampa aksomine. Nuplovus veidą medaus tirpalu, vėliau rekomenduojama jį perplauti vėsiu vandeniu.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* audrone  2012-03-05
tai tikrai geriau nei ivairus kremai, isbandziau

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.