Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Grožis per valandą

2013-03-14

Norisi gražiai atrodyti, o laiko nėra tiek daug. Dar pridėkite nemigos naktis ar stresą darbe. Kartais net ir rytinė kava nepagerina situacijos. Štai tokiomis dienomis reiktų stebuklo, kad dingtų „maišeliai“ po akimis, kad veido oda pašviesėtų, kad plaukai būtų glotnūs.

Grožis per valandą

Reikia pastebėti, kad ir kosmetika tokiomis dienomis ne visuomet pajėgi: lengvo makiažo per maža, o ryškus makiažas – vulgaru. Todėl šiandien siūlome pasinaudoti liaudies patarimais ir jaustis gaiviai.

Šviežias žvilgsnis

Visų pirma, išgerkite stiklinę šalto vandens su citrinos sultimis. Tai leis jums prabusti ir kūnas įgaus tonuso. Po tokio energizuojančio gėrimo galite pradėti ir kosmetines priemones.

Petražolių kuokštelį užplikykite karštu vandeniu, nuoviras tegul pastovi 5-7 minutes. Nukoškite, o lapelius sutrinkite naudodami šiek tiek nuoviro skysčio. Šią masę dėkite ant akių ir uždenkite vatos diskeliais. Po dešimties minučių galima viską nuplauti. Jei turite veido ar akių kremo, patepkite aplink akis.

Tvarka plaukuose

Paprasčiausias variantas – išsiplauti. Jei turite daugiau laiko, užsitepkite kaukę. Kaukių plaukams išties yra daug, be to, reikia atkreipti dėmesį ir į jūsų plaukų tipą bei kokio rezultato jūs siekiate.

Plaudama galvą būtinai pasidarykite ir galvos masažą, nes tai greitina plaukų augimą, o taip pat mažina galvos odos uždegimus, ir netgi pleiskanas. Jei norite suteikti plaukams blizgesio, pabaigoje nuplaukite juos šaltu vandeniu su trupučiu obuolių acto arba citrinų sulčių.

Keletą minučių spindinčiai odai

Geriausiai naudoti šveitiklį. Yra du universalūs variantai: avižiniai dribsniai su medumi arba grietinėlė su smulkiai malta kava.

Nušveitus veido odą, reiktų užsitepti kaukę. Čia taip pat pasitarnaus tai, ką turite namuose: bananą sutrinkite ir sumaišykite grietine ar kefyru. Tokią kaukę ant veido laikykite apie 15 minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu. Po kaukės dar galite pasilepinti išdėliojant ant veido šviežių agurkų riekeles.

Idealus kūnas per pusvalandį

Jums reikia atsipalaiduoti, o geriausiai tai padaryti vonioje. Pasinaudokite įvairiausiomis druskomis ir aromatiniais aliejais, kurie suteikia maudynėms egzotikos. Atminkite, kad vanduo neturėtų būti labai karštas. O jei šiek tiek persikaitinote, pasilepinkite po vėsiu dušu: tai jus atgaivins ir pagerins kraujotaką. 

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.