Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Bulvių paslaptys grožiui

2012-07-16

Sutikite, bulvės mums – antroji duona. O bulvę galite naudoti ne tik maistui, bet ir kaip kosmetinę priemonę ar vaistą.

Bulvių paslaptys grožiui

Tiesa, yra ir bulvių dieta. Tokia iškrovos diena gali būti 2-3 kartus per savaitę. Ir kalbama, kad per savaitę netenkama nuo 1 iki 2 kg. Paimkite pusę kilogramo bulvių, nuplaukite, lupeną gerai nutrinkite šepetėliu. Kiekvieną bulvę perpjaukite per pusę ir padėkite ant sausos skardos lupena į apačią ir kepkite orkaitėje, kol ji iškeps. Padalinkite į keturias porcijas ir valgykite pusryčiams, priešpiečiams, pietums ir vakarienei. Tuo metu geriausiai geri erškėtrožių ir žalią arbatą be cukraus.

O štai keletas ir kosmetologijos receptukų.

Džiovinamoji kaukė riebiai odai. Su lupenomis išvirti šviežių bulvių, nukošti ir sutrinti į piurė, pridėti vieną šaukštą avižinių dribsnių. Viską dėti ant veido 15 minučių ir uždengti viršų servetėle. Viską nuplauti šiltu vandeniu.

Kaukė jautriai, šerpetojančiai odai. Sutarkuoti vieną šviežią bulvę, pridėti 1-2 šauktus rupių ruginių miltų ir viską sumaišyti. Užtepti ant veido storu sluoksniu. Ant viršaus uždėti sumirkytą karštame vandenyje marlę. Nuplauti šiltu vandeniu su grietinėle. Dar po 5 minučių nusiprausti su kambario temperatūros vandeniu.

Bulvių sultimis rekomenduojama valyti labai sausą odą.

Plaukų stiprinimui. Sumaišyti 1 šaukštą bulvių sulčių su 1 kiaušinio tryniu, 1 šaukštu medaus ir 1 šaukštu konjako. Viską gerai išmaišius užtepti ant plaukų ir palikti pusantros valandos. Patartina užsidėti polietileninę kepuraitę ir įsukti į rankšluostį. Viską nuplauti šampūnu. Tokių kaukių kursas – 2 mėnesiai po 1-2 savaites.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.