Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Sveikas maistas, nuo kurio galima pastorėti

2011-04-30

Kiek kartų esate girdėjusi, kad traškučiai, desertai, visi kepti produktai yra tik papildomos kalorijos bei nereikalingi kilogramai? Pasirodo, kartais kai kurie maisto produktai, kurie yra priskirti sveiko maisto kategorijai, yra žymiai blogiau nei greiti užkandžiai vairuojant ir skubant į darbą. Prašome susipažinti su tais „sveikuoliais“:

Sveikas maistas, nuo kurio galima pastorėti

1. Suši. Jūros dumblių lakštai neturi daug kalorijų, tačiau, kai sušiai yra skaninami majonezu ar sūriu, aštriais padažais, tuomet – tikrai nėra gerai. O sojų padažas, be kurio sušiai neįsivaizduojami, yra prisotintas natrio, kuris neleidžia skysčiams lengvai pasišalinti iš organizmo, todėl svorio gal nepriaugsite, bet apsunkusi jausitės tikrai.

2. Džiovinti vaisiai. Jie turi 5-8 kartusdaugiau kalorijų nei natūralūs vaisiais. Todėl patartina dažniau mėgautis šviežiais vaisiais.

3. Dribsniai. Juose dažniausiai galima rasti riešutų, avižų, kurie yra perdirbti, saldūs, kad tik būtų saldūs ir traškūs. Vienas dubenėlis tokiu dribsnių turi apie 500kalorijų.

4. Sėlenų keksiukai. Sėlenos dažniausiai yra priskiriamos sveiko maisto kategorijai. Tačiau, kai jomis yra gardinami blyneliai, keksiukai, kuriuose gausu sviesto, cukraus, tuomet tai jau tikrai nėra sveikas ir mažai kalorijų turintis maistas.

5. „Half and half“. Taip JAV yra vadinamas pieno ir grietinėlės mišinys. Tai yra pakankamai riebu, todėl kavos su tokiu mišiniu gerti nevertėtų.

6. Susukti sumuštiniai.Jų turinys: mėsa, daržovės, sūris (galimi ir kiti priedai) būna susukti į lavašą ar pitą bei gardinami padažais. Vien dėl to, kad į šiuose sumuštiniuose galima rasti daržovių, dar nereiškia, kad jie yra „sveiki“. Juk kiek juose pilna priedų be daržovių?

7. Šalta arbata. Saldikliai, cukrus ir kitos „gėrybės“. Geriau išgerkite vandens.

8. Ryžių traškučiai. Nors priskiriami sveikiesiams užkandžiams, tačiau natūralumo juose mažai.

9. Vegetariški sumuštiniai. Juos galite rasti kiekvienoje greito maisto užkandinėje. Nors juose ir nenaudojama mėsa, tačiau jų gamyba neapsieina be padažų, sūrio, riebios žuvies ir t. t.

10. Sultys. Tokios sultys, kurios yra perkamos pakeliuose yra tik saldiklių ir kitų nenaudingų medžiagų mišinys.

11. Paruošti dietiniai valgiai, kurie yra skirti pasišildyti mikrobangų krosnelėje. Tokiame rinkinyje yra gausu natrio, nes gamintojai yra suinteresuoti, kad maistas neprarastų skonio ir būtų mažai kaloringas bei riebus. Todėl yra naudojama daug druskos, kuri sulaiko organizme skysčius.

12. Salotos. Daržovės - sveika. Tačiau, kai salotos pradeda mirkti aliejuje ar kituose padažuose arba į jas sumetama viskas, kas yra turima: mėsa, gruzdintos duonos gabalėliai ir pan. Patikėkite, visa tai virsta papildomomis kalorijomis.

13. Tofu (sojų varškė).Kad ilgiau išsilaikytų ji yra apdorojama, o tai nėra labai naudinga organizmui.

O pabaigai pridursime: tiesiog nepamirškite, kiek valgote ir tuomet nekils jokių bėdų dėl svorio.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.