Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Mažai riebalų turinčios dietos neveikia

2011-03-29

Bandote mesti svorį, laikydamasi mažai riebalų turinčios dietos? Jei taip, tai darote pačią didžiausią klaidą svorio metimo procese.

Mažai riebalų turinčios dietos neveikia

Garsenybių treneris James Duigan savo klientes visada apšviečia, sakydamas, kad dauguma moterų beviltiškai stengiasi mesti svorį ir joms visai nesiseka, nes jos nesupranta, kad ne riebalai daro moteris storas, o cukrus ir angliavandeniai.

Turbūt dažnai tenka perskaityti ar išgirsti, kad pati sveikiausia subalansuota dieta, kai valgote vištieną, mėsą, daržoves, riešutus, uogas ir t.t. Mažai riebalų turinčios dietos tiesiog neveikia, jos nėra pilnavertės, o Jūs turėtumėte save išlaikyti sveiką bei laimingą visą gyvenimą.

James Duigan antroje knygoje „Clean & Lean: Flat Tummy Fast!” siūlo Jums kelis naudingus patarimus:

  • Nepervirkite gaminamo maisto, nes taip jis praras didžiąją dalį savo maistinių medžiagų. 50 proc.Jūsų lėkštės turinio turi sudaryti daržovės.
  • Nepirkite pigios mėsos – rinkitės ekologišką mėsą. Tokia mėsa yra mažiau toksiška, todėl Jums – kur kas sveikesnė.
  • Nevalgykite maisto produktų, kurie apsunkina Jūsų skrandį, nes tik jausitės vangiai ir tingiai.
  • Ypač kreipkite dėmesį į suvartotą cukraus kiekį, jei įmanomą apskritai jo atsisakykite.
  • Valgykite pakankamai ląstelienos. Jos stoka gali sukelti žarnyno uždegimus. Kiekvieną dieną mėgaukitės žaliomis daržovėmis bei nepamirškite gerti pakankamai vandens (apie du litrus per dieną), kuris turėtų būti kambario temperatūros.

J. Duigan taip pat siūlo esant atitinkamai progai, bet ne per dažnai, leisti sau pasimėgauti tortais, sausainiais ir kitais skanėstais.

Duokite peno ir savo sielai, stenkitės įsileisti, kuo daugiau pozityvių emocijų bei į maistą žiūrėkite kaip į saikingą malonumą, kuriuo reikia mėgautis, o ne valgyti viską iš eilės.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (2)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* liuli  2011-03-29
labai patiko!
* Austė  2011-03-29
tai pasirodo viską aš teisingai darau :)

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.