Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Maisto spalvos padeda reguliuoti apetitą

2011-03-01

Vietoje to, kad griežtai rinktumėtės produktus pagal jų maistinę vertę, Jūs galbūt norėsite išmėginti šiek tiek įdomesnį būdą: maisto rinkimąsi pagal jo išvaizdą.

Maisto spalvos padeda reguliuoti apetitą

Alkį skatinančios spalvos

Spalvos, skatinančios mūsų apetitą, ir verčiančios valgyti dar ir dar yra šviesiai raudona, oranžinė, geltona bei žalia.

Tai taip pat paaiškina, kodėl dažnai greito maisto užkandinėse dominuoja šios spalvos, kadangi jos skatina apetitą - žmonės daugiau suvartoja ir išleidžia didesnę sumą pinigų.

Alkį mažinančios spalvos

Šios spalvos aktualios visiems, kurie nori mesti svorį, tačiau skundžiasi per dideliu apetitu. Šios spalvos yra tamsios - tamsiai mėlyna, juoda. Valgant daugiau tamsios spalvos maisto, jo suvalgysite mažiau, tad ir kalorijų gausite mažiau.

Įdomu tai, kad šis spalvų metodas veiksmingas tik tuomet, kai tos spalvos yra matomos. Mokslininkai ištyre, kad tie, kurie neturėjo galimybės matyti šių spalvų, jų apetitas nesumažėjo, priešingai nei tiems, kurie jas matė.

Apetitą mažinantys produktai

Taigi, kurie tamsios spalvos produktai tinkamiausi? Be abejo, uogos: mėlynės, juodieji serbentai, juodosios vyšnios, mėlynosios vynuogės, baklažanas, slyvos, juodosios pupelės,  mėlynasis kopūstas.

Jei Jūs suvalgysite šių produktų daugiau negu šviesių spalvų, greičiausiai pajusite, kad valgote mažiau ir neišalkstate taip greitai. O geriausia tai, kad šie produktai taip pat yra labai naudingi ir Jūsų sveikatai.

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.