Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Bananų dieta – skanus ir lengvas būdas mesti svorį

2011-06-18

Valgyti bananus yra naudinga, be to, jie gali būti puikūs pagalbininkai metant svorį. Bananai – natūralaus cukraus šaltinis, kuris padeda sumažinti apetitą. Todėl, jei norite atsikratyti kelių kilogramų, patariama sužinoti kelis patarimus.

Bananų dieta – skanus ir lengvas būdas mesti svorį

Turbūt tikrai nepaneigsite, kad bananai yra iš tikrųjų skanūs vaisiai, dėl savo malonaus ir švelnaus skonio. Pabrėžtina, kad juose taip pat gausu ir naudingų medžiagų, vitaminų, maistinių skaidulų, natūralaus cukraus. Šie egzotiniai vaisiai kuo puikiausiai tinka virškinimo trakto sutrikimams gydyti. Nepaisant to, kad bananai turi nemažai kalorijų, jie vis tiek yra priskiriami prie dietinio maisto, kadangi šie vaisiai turi mažai riebalų.

Siūlome dvi nesudėtingas bananų dietas:

Dieta nr. 1

Bananus sutrinkite, o vėliau sumaišykite su pienu ar jogurtu. Toks mišinys labai tinka skrandžio valymui. Šios dietos trukmė yra 3-4 dienos. Per parą tokiam mišiniui reikėtų sunaudoti 3 bananus. Taip pat rekomenduojama suvartoti nemažai pieno. Kelias dienas besilaikydama tokios dietos, gerkite kuo daugiau žalios arbatos bei švaraus vandens.

Dieta nr. 2

Antroji dieta trunka ilgiau – 7 dienas. Besilaikydamos šios dietos, bananus galite valgyti bet kuriuo dienos metu, tačiau reikia suvalgyti ne daugiau nei 10 bananų. Taip pat rekomenduojama gerti žalią arbatą, vandenį. Kadangi ši dieta trunka ganėtinai ilgai, organizmui ilgainiui gali pradėti trukti baltymų, šiuo atveju, savo maisto racioną reikėtų papildyti pora virtų kiaušinių.

Abi šios dietos suteiks Jūsų organizmui pakankamai kalio, kuris yra naudingas širdies veiklai. Tačiau visgi vienintelė bėda monodietų yra ta, kad moterys po tokių dietų ir vėl pradeda valgyti daug ir bet ką, pamiršdamos ribas. O tai, kaip žinia, „padovanoja“ ir vėl kelis papildomus kilogramus. Taigi, svarbu po griežtesnių dietų nepulti valgyti visko, kas papuola po ranka. Reikia išmokti valgyti saikingai bei žinoti, kad sotumo jausmas ateina vėliau, todėl visai nebūtina prisivalgyti, tiek, kad jaustumėtės persipildžiusi.

Grozioklubas.lt 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.