Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

7 įdomūs faktai apie sriubas

2011-03-02

Štai šis tas įdomaus apie sriubas:

7 įdomūs faktai apie sriubas

1. Žodis sriuba yra Sanskrito kilmės, šio žodžio reikšmė siejama su gera mityba.  

2. Sriuba ypač puikiai tinkama vartoti moterims, kurios laikosi dietos. Jaudinatės, ką suvalgyti vakarienei, kad nepersivalgytumėte? Valgykite sriubą. Indelis sriubos puikiai susidoros su alkio jausmu. Greitam pagaminimui labiausiai tiks Knorr tipo sriubos. Jos turi mažai kalorijų ir yra skanios. Todėl, kai tingite išsivirti naminės sriubos – išeitį galite rasti. 

3. Jei ant Jūsų sriubos plaukioja riebalai, patartina juos nuo paviršiaus nugriebti ir valgyti sriubą be jų. 

4. Jūsų vaikams nepatinka daržovės? O juk jos būtinos augančiam organizmui. Puikus sprendimas – sriuba! Sriuba yra šaunus būdas skaniai pateikti daržoves. Išbandykite pomidorų, špinatų, kopūstų ir kitas sriubas, kurios yra ne tik maistingos, tačiau ir skanios bei turėtų patikti ir Jūsų atžaloms.  

5. Mes sriubą valgome, bet jos negeriame. Tiesiog daugumoje kultūrų sriuba buvo maisto dalis, kuria tiesiog buvo galima užsigerti kažką valgant. Dabar, pasak ekspertų, kai sriubą pradėjome valgyti iš indų ir su šaukštais,  mes ją valgome, nepaisant to, kad ji yra skysta. 

6. Turėtumėte nevalgyti kreminių sriubų, jei metate svorį, kadangi vien vienas puodelis plaktos šviesios grietinėlės turi 700 kalorijų ir 74 gramus riebalų.

7. Sriuba puikiai energizuoja! Šiltas skystis sriubos pavidalu yra labai naudingas Jūsų organizmui. Todėl suvalgę dubenėlį šiltos sriubos pasijusite kur kas geriau ir žvaliau. 

Dabar, žinodamos daugiau apie sriubas – mėgaukitės jomis dar labiau! 

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (6)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Profesorius  2011-09-06
4 patarimas truputi nesamone. Nes termiskai apdorotos darzoves visai netenka vitaminu. Ypac vitamino C. Darzoves galima isvirti pusiau, kad isliktu kazkoks kiekis vitaminu.
* extazy  2011-03-02
tai Knorr tipo sriuba galima pasigaminti ir namie. As pridedu mazu makaroniuku, idedu naturalaus sutinio, mokyciu mazu kubeliu, petrusku. Viska sudedu i kamera ir kai vaikai grizta is mokyklos - issiima po rysuleli ir pasidaro ;) ir greita ir tikrai sveikiau negu tikrosios knorr
* Erika  2011-03-02
"Knorr tipo sriubos"??? Nejuokaukit su tokiais patarimais
* Ana  2011-03-02
tik nereklamuokite visokiu Knorr, gryna chemija, gliutamato natrio saltinis, tikrai nesveika.
* Agnė  2011-03-02
labai mėgstu žuvienę, ypač karpio, m...
* Milda  2011-03-02
man labiausiai patinka grikių sriuba su vištiena - kažkas nuostabaus :)

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.