Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožio salonai Žygimantų grožio namai

Žygimantų grožio namai

Žygimantų grožio namai

Žygimantų grožio namų tikslas - atskleisti Jūsų grožį. Vilniaus centre esančiuose grožio namuose pasiūlysime Jums ypatingus veido ir plaukų priežiūros produktus, kurie, kartu su aukščiausio lygio profesionalų atliekamomis procedūromis, sukurs... stebuklą. Tik, priešingai nei pasakose, šis rezultatas bus ilgalaikis. Kaip ir nuo jo priklausanti jūsų puiki savijauta bei gyvenimo kokybė. Ne veltui pasivadinome „grožio namais“. Čia iš tikrųjų gyvena grožis, kuriam nuolankiai tarnaujame, siūlydami išskirtinį klientų aptarnavimą ir kompleksines plaukų bei veido priežiūros paslaugas. Tai, kad esame „Žygimantų grožio namai“ nurodo, ne tik vietą, kurioje įsikūrėme, o dar ir tai, kad savo darbu stengsimės pateisinti aristokratišką vardą.

Įvertinimų: 13 Įvertink:
3.69

Internetinė svetainė: http://www.zygimantugrozionamai.lt/

Adresas: Žygimantų gatvė 5A, Vilnius, Lietuva

Telefonas: +37068885333

El. pašto adresas: zygimantu5agrozionamai@gmail.com

Darbo laikas: I-V 10-20; VI 8-17; VII-nedirbame

Komentarai (49)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Veslava  2018-03-22
Ačiū Rūta už mano darbo vertinimą.Džiaugiuosi,kad likot patenkinta.Lauksiu sugrįžtant.
* RŪTA  2018-03-21
Ačiū labai žigmantų grožio namų plaukučių meistrei Veslavai puikiai nudažė plaukus tikrai labai gerai atliko savo darba ir žadu apsilankyti dar Veslava jus nuostabi :)
* Skaiste  2018-02-19
Šiandien laniausi pas panelę Alina. Viskas labai tiko ir patiko, labai puiki meistrė. Iki kito karto!
* Klientė  2017-12-07
Rudeni dažiausi plaukus šiame salone balayage technika.. Buvau nusiteikusi gerai, tačiau sudvejojau dviejų kirpėjų darbu: iš pradžių dažė viena, poto pabaiginėjo kita.. galiausiai rezultatu buvau patenkinta, nes nemačiau kas darosi po plaukais...
tačiau po kiek laiko pamačiau kaip iš tiesų plaukai buvo nudažyti. Plaukų sruogos buvo nudažytos atmestinai, potepiai grubūs, sruogelės neįsilieja gražiai į plaukus, visa tai matosi atkėlus plaukus...viršus normaliai/pusėtinai nudažytas, nes matosi? o kur užsidengia plaukai galima pribaksnoti tiesiog ir nesvarbu? žodžiu likau nusivylusi darbo kokybe....
* kirpeja Veslava  2017-03-28
Ačiū p.Lina už mano darbo įvertinimą.Džiaugiuosi,kad likot patenkinta.Lauksiu sugrįžtant.
* Lina  2017-03-28
P. S. apie mandagumą ir bendravimo kultūrą. Mes kaip veidrodžiai - atspindim vieni kitus. Tad reikia pamąstyti kokias emocijas atsinešat į grožio saloną arba jau išankstinį nusiteikimą.
* Lina  2017-03-28
Sveiki,

Galiu pakomentuoti iš geriausios pusės. Pati skaičiau komentarus po kurių labai nedrąsiai ėjau kirptis ir dažytis į man nežinomą grožio saloną, pas nepažįstamą grožio specialistę Veslavą. Ir... galiu užtikrinti - kaina atitinka kokybę. Dariausi Balayage su tonavimu, dar pakirpo ir plaukų galiukus. Buvau nusipirkusi beta.lt kuponą ir primokėjau už papildomus dažus, nes mano plaukai ilgoki. Viską atliko kaip sutarėm ir labai kruopščiai. Ir darbe jau spėjo išgirti, ir pati jaučiuosi labai gražiai. Ėjau su šypsena, besiplaikstančiomis garbanomis. "Žygimantų grožio salonas" man labai patogus, nes dirbu netoli, todėl tikrai čia ir lankysiuosi.

Na iš pačių pradžių kol nekalbėjau su Veslava labai baugino, nes ji tokia griežtų veido bruožų moteris, bet įsikalbėjus - labai nuoširdi moteris ir kartu labai dalykiška: neklausinėja apie mane, neapkrovė po darbo minčių ir pasakojimais apie save, o kalbėjom apie kirpimus, apie plaukų priežiūrą ir kol laukiau su išdažytais plaukais pavaišino arbata. O pabaigoje dar sugarbanojo plaukus, tad nerealiai puošniai atrodė. Patariu, mielos merginos, būtinai suplanuokit pasimatymą arba iškart į klubą po dažymo. Nes išeisit ne tik su dažytais plaukais, bet ir su šukuosena :) Linkėjimai.
* Renata  2017-03-27
Šiandien lankiausi šiame salone , pas meistrę Agnę . Parinko gerą spalvą ,kirpimas taip pat puikus . Aplinka jauki , bendravimas malonus .
* Audra  2017-03-16
Vakar buvau pas Veslava,likau labai patenkinta,parinko spalvą ir patarė apie plaukų priežiūrą.
* atsakymas Veslavai  2017-03-15
Deja kirpėja-dažytoja Veslava, jūsų žiniai apie praeita kirpėja pasakiau tik tiek, kad darė sruogelęs ir tiesiog jų nesimatė po dažymo užbaigimo, greičiausiai dėl tonavimo. Po 3 mėn. dažymo nusiplovė dažai ir gavosi ne koks atspalvis, apie tai buvai informuota. šiandien 100 % žinau, kad sugrįšiu pas savo kirpėja, geresnės už ją nėra. Ji miela, bendraujanti gerai dirbanti savo darbą ir t.t.. Jums to dar reikia pasimokyti. Kitas dalykas Ėjau pas kitą tik tam, kad susirasti dar vieną, nes šiuo metu mano esama kirpėja yra išvykusi. Vaikščioti po salonus ne mano stilius, pirmą kartą gyvenime parašiau atsiliepimą, visi mano pažįstami ir kas mane mate pasakė, kad būtų jus apšaukė vietoje, salone ir nemokėtu jums pinigų, deja kupono trūkumas yra tas, kad pinigai jau buvo sumokėti. Jums Veslava dar reikia mokytis ir bendrauti su klientais ir dažyti, ir dar jus mano plauku nepakirpote, tai buvo kupono sąlygoje. Veslava, jau nuo pirmo kontakto su jumis ir pamačius iš vidaus jūsų grožio namus norėjosi išeiti, pagailėjau už kuponą sumokėtu pinigų, ir už tai susimokėjau 3 kart brangiau, čia mano pačios pamoka ateičiai, jokiu kuponų plaukų dažymui
* Laura  2017-03-15
Agnė , prašėte pranešt , ar viskas gerai po keratino . Tai va , plaukai tobuli , išsišukuoja , tiesus , blizga . Ačiū jums dar kart
* irina  2017-03-13
Nusivyliau savo kirpimu bei dazimu.veltui ismesti pinigai.nieko nesimato nei kad kirpo nei ka daze.liudna.
* Kirpėja Veslava  2017-03-12
P.Arina,susidure toks jausmas po jusu komentaru,kad megstat vaikscioti po salonus ir lieti purva ant kirpeju.Tokius pacius zodzius saket ant kirpejos kuri pries taip jus daze blond spalva su zaliu atspalviu.Is pradziu susitvarkykit savyje , o paskui smeizkit kitus. Be to likote skolinga priemoka uz dazus , su jusu nupirktu kuponu jums priklause 50ml.dazu , isnaudota buvo zymiai daugiau .
* Klientė Arina  2017-03-09
Papildymas. Po apsilankymo Žygimantų grožio namai, pas kirpėja Veslava, teko ieškoti kitų grožio namų ir taisytis padėti, tai kainavo ne tik mano ašarų, nervų, bet ir dvigubai pinigų. Nuo 15 val iki 20:30 val., kita kirpėja taisė situacija/ broką, norėjau parašyti reakcija kitoje kirpykloje išvydus mane: kas čia per neskonybė, kas taip sudarkė jūsų plaukus, čia violėtiniai bordinė, gal kirpėja dažus sumaišė, čia rudos spalvos nei kvapo.jus dabar į gyvūną panaši, tokia visa dryžuota :( :( :( ir aplamai pačios duoda skelbimus į beta ir t.t. ir paskui rauko nosį iš nepasitenkinimo, tikrai toks vaizdas kad joms nereikia klienčių tik pinigus duok o pati nešdinkis greičiau
* Klientė Arina  2017-03-09
SOS.SOS IR DAR KARTA SOS. Kirpėja Veslava tikriausiai yra daltonikė, turiu pagrindo taip manyti, nes tik ką grižau iš šios kirpyklos. mane nudažė violetiniai/bordinėmis sruogomis + šviesiomis ( šviesiu tikrai norėjau pati ) o kai plovė plaukus kolegei Alinai sako - kokia graži ruda spalva, dar kol dažė šviesiomis sruogomis šnekėjome, kad man visai netinka bordinė ir aš nenoriu, JI MANE PATIKINO KAD TAI BUS RUDA SPALVA. Atėjusi paprašiau jos patarimo kokia spalva tiktu ir aiškiai pasakiau, kad noriu pašviesinti ir pagyvinti spalva, o dabar nors imk ir plikai nusikirpk, nudažė taip, kad iš namų negalėsiu dabar niekur išeiti, BAISU, BAISU, BAISU ir dar pinigų užsiprašė papildomai nors jau buvau kuponą už 30 eur nusipirkusi ??????? NEREKOMENDUOJU ŠIOS KIRPĖJOS !!!!!!!!!!!
* aciu  2017-03-07
lankausi pas Agne esu labai patenkinta jos darbu!
* Kirpėja Agnė  2017-01-31
P.s. Šiuo metu tonavimo kaina 8eur.
Plex apsauga 10-15eur.
Ar yra kas dirba pigiau centre ? :)

* Kirpėja Agnė  2017-01-31
Ponia Asta ,
Kainoraštis toks koks yra , jei perdidelis , ieškokite kur pigiau , nematau problemos . Kiekviena paslauga kainuoja , jei norite papildomai prie šaknų dažymo pasitonuoti ar dažytis su apsauga,drėkinančia procedūrą, tai manau visiems suprantama , kad ir mokėsite ne tik už šaknų dažymą .
* Stebiuosi  2017-01-27
Stebiuosi Asta jusu komentaru. Tonavimas tai yra 2 dazymas. Jus gal manet kad jus uz dyka nudazys? :) Taip nebuna :) O del papildomu priedu, tai kirpejas siulo jums jas yra geriausia jusu plaukams, o jusu teise imti sia paslauga a ne.
* Asta  2017-01-25
Kirpausi ir dažiausi pas meistrę Agnę. Toks jausmas, kad bereikalingai nori ištraukti pinigus su tais tonavimais ir visokiais priedais. Suprantu, kad olaplex ir tt galima pasiūlyti kaip apsaugą, bet kažkaip nei viena kirpėja neimdavo tiek eur už tonavimą papildomai, kaip ši. Šiaip tikrai dažo neblogai, kerpa, na, nežinau, kirpausi tik galus. Mandagumo irgi nelabai. Tai tai per pusę, sakyčiau.
* Veslava  2017-01-09
Palaikau savo kolegę Agnė.Maciau ta konflikta,p.Miglei tikriausiai kazkas sugadino nuotaika ir surado ant ko issilieti,gaila man jusu p.Migle,kvailai atrode,tokio garbaus amziaus moteris,o elgetes kaip paaugle.
* Kirpėja Agnė  2017-01-09
Ačiū visiems , už Jūsų atsiliepimus , jūsų nuomonė yra mums svarbi :)
Tačiau ,kaip visada yra ir tokių „žmonių” ,kaip p.Miglė .Atėjusi jau pikta ,o aš papuoliau po „karšta” ranka :) Provokuojanti konfliktui , nežinanti ko nori , labai gailiuosi ,kad iš vis sutikau priimti .
Maloniai laukiu visų ,norinčių pasigrąžinti :)
P.s. Su savimi atsinešti šypseną :)
* Migle  2017-01-09
Pasinaudojau akcija nusidazyti saknis siame "grozio" salone pas kirpeja Agne ir pasigalejau. Nauju klientu jai tikrai nereikia. Nerekomenduoju.
* Ksenija  2016-09-24
Vakar daziausi plaukus pas Alina, kuri parinko idealia plauku spalva. Likau labai labai labai patenkinta. Ateisiu dar butinai!
* Karolina  2016-07-20
Lankiausi pas Agne . Likau labai patenkinta balayage dazymu ir kirpimu . Istaise blogai nudazytus plaukus kitos kirpejos . Bendrauja lengvai , linksma . Labai greitai susitvarke su darbu , dar ir istiesino . Ateisiu dar butinai :)
* Viktorija  2016-06-30
Lankiausi pas manikiūrininkę Gitaną. Likau labai patenkinta atliktu express manikiūru. Darbas buvo atliktas kruopščiai, gražiai ir kokybiškai. Gitana buvo labai draugiška ir maloni. Tikrai nenusivyliau, rekomenduoju!
* Emilija  2016-06-23
Prisiauginau blakstienas pas Regina. Kokybiskai bei kruopsciai atliko savo darba, buvo maloni. Rekomenduoju.
* Evelind  2016-05-06
Daziau plaukus pas kirpeja Veslava,likau patenkinta spalva,ji pataike tiesiai i taska su spalva,butent tokios kokios norejau.Patare apie plauku prieziura ir kosmetika.Likau patenkinta,tikrai vel sugrisiu.
* Inga  2016-04-26
aciu aciu ir dar karta aciu kirpejai Žydrei uz nuostabu darba, labai graziai padaze ir pakirpo! Rekomenduoju!
* Sandra  2016-03-21
Ačiū dar kartą kirpėjai, Žydrei, už puikų dažymą ir kirpimą.
* Danguole  2015-12-28
Likau labai patenkinta plauku dazymu ir kirpimu pas Agne. Aukstos kvalifikacijos meistre . Malonus aptarnavimas.Pavaisino kava , siltas ir jaukus salonas , tikrai apsilankysiu dar karta.
* Aistė  2015-12-02
Labai nerekomenduoju. Meistrei akivaizdžiai trūksta ne tik profesionalumo, bet ir noro dirbti. Komunikacijos, poreikių pažinimo absoliučiai jokio. Moterys, kurios nori po kirpimo ir plaukų dažymo išeiti nors truputėlį pasikeitusios ir gražesnės turėtų rinktis kitą kirpėją. Fenu pasipurenti plaukus galima ir namuose.
* Veronika  2015-09-03
Ačiū kirpėjai Agnei už nauja šukuoseną :) greitai ir gražiai padarė
* Jurga  2015-06-15
Buwau pas kirpeja Agne . Idealiai atitaike spalva . Greitai ir kokybiškai dirba .
Antakiu korekcijai ir dazymui buwau pas Gitana , taip pat likau patenkinta . Aciu merginos !
* Jurgita  2015-04-10
Lankiausi pas Agnę.
Patiko viskas iki smulkmenų.Pakonsultavo, gražiai nudažė .Kaukė,šampūna geri,maloniai kvepentis , kava skani :)) Meistrė užtikrintai , nepriekaištingai dirba .SUPER )
* viktorija  2015-04-04
lanausi pas visaziste Regina, esu viskuo patenkinta.man puiiai ispesioja antakius ir padazo,beto dariausi pas ja tiek veido valymus tiek blakstienu priauginimo. super meistre.visuose dalykuose.makiaza atlieka irgi super .issilaiko iki 2 dienu net. tikrai REKOMENDUOJU ,nenusivilsyte,lankysiuos pas ja dar=]
* Linas  2015-02-27
Kirpausi pas Agne su kuponu ir likau labai patenkintas. Negaila pinigu ir be kuponu toliau lankytis.
* Rolanda  2015-02-19
Lankiausi pas manikiūrininkę Gitaną. Paliko tragišką įspūdį. Punktualumo tai jau ten bala nematė, visiems pasitaiko (buvo įsitikinusi, kad ateisiu 18, o ne 17:30, tai ir laukiau, na, bet čia nieko baisaus, priėmė maloniai, atsiprašė, viskas super). Viskas buvo kaip ir tvarkoj iki kol nepaprašiau pataisyti vieno kreivai nudildinto nago. Pradėjo šaukti, kad aš mokslų nebaigusi ir ne manikiūrininkė ir ko čia išvis aiškinu. Aš jai sakau, kad čia mano nagai ir man taip nepatogu. Ji man - kad nagas kreivas auga ir kad čia tiesiai yra tik man taip atrodo, kad kreiva (turiu nuotraukų). Tampė už to piršto ir aiškino, kad negali ji taip, kaip man būtų patogu ir nebūtų kreivai nudildinti, nes nesidarys antireklamos ir atrodyti daug kas gali. Matai ir aš jai atrodau blondinė (suėmė už plaukų galiukų a la parodyti, nes ombre dažymas - šviesūs galiukai), nes va mato galiukus. Ir pradedant sakyt, kad man taip nepatogu, tegul jai atrodo tiesu, man kreiva, norisi, kad man būtų tiesu ir patogu, o ne Gitanai. Gi man reikės su tuo vaikščiot. Baigėsi tuo, kad nutrenkė 10 eurų ant stalo. Nes nesidarys antireklamos čia man jos mokslų nebaigusiai tvarkydama nagus, kad nesikabintų ir patogu būtų. Žodžiu, smarkiai nerekomenduoju! Gyvenime nemačiau, kad kas taip su klientais elgtųsi. Likau be manikiūro, be nuotaikos ir apšaukta.
* Lina  2015-02-05
Agnė yra tikrai puiki, maloni ir jaunatviška kirpėja. Labai patiko!
* Greta  2014-11-05
Lankiausi pas Gitaną.
Manikiūras idealus!!! Darbas atliktas kruopščiai, tvarkingai. Be priekaištų :)
Maloni, tiek bendravime, tiek patarimo klausimais.
Rekomenduoju!!!
* Goda  2014-11-03
Puiki kirpėja , padarė ,kaip ir norėjau . Labai patenkinta nauja šukuosena .
Už tokia mažą kainą , toks kokybiškas darbas , neįtikėtina :)
* Toma  2014-08-19
Lankiausi pas Agnę.
Trūksta ne tik kirpimo, bet ir bendravimo, įgūdžių. Į klausimus: "ką siūlytumėte?", "kaip būtų geriau?", atsakymas buvo vienas "skonio reikalas". Galutinis rezultatas nei iš tolo nebuvo panašus į šukuoseną mano atsineštose nuotraukose. Į mano pastebėjimą, kad ne to tikėjausi, buvo sureaguota tik abejingu truktelėjimu pečiais.
Nerekomenduočiau.
* Zydrune  2014-08-06
Aciu Agnei uz grazu ombré dazyma , aciu uz malonu bendravima , uz patarimus ir gera nuotaika . Iki kito karto !
* Kristina  2014-07-01
Dydelis ačiū Agnei, labai džiaugiuosi ,kaip sutvarke mano plaukus :)
Maloni mergaitė , džiaugiuosi atradusi šią kirpėja :)
* Edita  2014-05-16
Aptarnavimas puikus,likau labai patenkinta! Šauni meistre Agne,iš karto suprato ko noriu,žinanti savo darba,jokiu priekaištu :) Rekomenduoju,tikrai nenusivilsyte.
* Rasa  2014-05-16
Pirkau kuponą kirpimui ir dažymui sruogelėmis , pas Agnė .Likau labai patenkinta ,tiek kirpimu ,tiek dažymu .
* Valerija  2014-05-14
Man patiko kaip nudažė ir nukirpo Agnė. Esu patenkinta
* Valia  2014-05-14
Neeikit kirptis pas Agne,nera žodžiu ja apibudinti, visiškai nemokša,
* Lina  2014-03-15
Buvau nusipirkusi kuponą antakių ir blakstienų dažymui. Labai nusivyliau, niekam nerekomenduoju. Antakius išpešiojo nelygiai, nepadažė apatinių blakstienų, beveik nekomunikavo. Tikrai siūlyčiau kelti darbuotojų elemantarius mandagumo įgūdžius bei kelti profesionalumą.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.