Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

tyrimas

Greitas maistas sukelia depresiją?

Grupė Ispanijos ir Kanados dietologų atliko specialų tyrimą, kuris parodė, jog pernelyg dažnas greito maisto vartojimas gali paskatinti depresijos atsiradimą.

Šokoladas padės susidoroti su kosuliu

Mokslininkų iš Kanados atlikto tyrimo rezultatai parodė, jog kosulį galima gydyti šokoladu! Pasirodo, jei skauda gerklę, kamuoja kosulys, tuomet reikia padidinti saldumynų vartojimą ir jų valgyti kuo daugiau.

Ką reikėtų žinoti apie cukraus daromą žalą

Šiandien turbūt sunku rasti moterį, kuri nežinotų apie saldumynų daromą neigiamą poveikį sveikatai. Ir visgi, kuo cukrus yra labiau žalingas nei naudingas organizmui?

Ilgalaikės santuokos paslaptys

Ekspertai iš Gruzijos išsiaiškino, ko reikia, kad santuoka truktų ilgai bei laimingai. Pasirodo, ilgalaikės santuokos paslaptys susideda iš šešių blokų, kuriuos plačiau aptarsime šiame straipsnyje.

Kodėl europietės labiau nei azijietes linkusios į viršsvorį?

Amerikiečių mokslininkai iš Niujorko universiteto išsiaiškino, jog moterys iš Europos net 97 proc. daugiau turi viršsvorio, negu moterys gyvenančios Azijoje. Mokslinio tyrimo vadovas Mark Morrison teigia, kad europietėms reikia kur kas daugiau kaloringo maisto ir...

Tiesi laikysena yra tiesiog būtina!

Mamos buvo visiškai teisios vaikystėje sakydamos, kad negalima kūprintis, o reikia sėdėti ar stovėti tiesiai. Dabar mokslininkai nustatė, kad taisyklinga laikysena ne tik gražiai atrodo pasižiūrėjus iš šono, tačiau taip pat gali išgelbėti nuo skausmų ateityje....

Norite valgyti mažiau? Naudokite didesnę šakutę!

Norintys valgyti mažiau, turėtų pasirinkti didesnę šakutę. Atliktas tyrimas parodė, kad valgio metu žmonės, naudojantys mažesnes šakutes, suvalgė kur kas daugiau nei tie, kurie valgė su didesnėmis.

Aukštesnėms moterims yra didesnė tikimybė susirgti vėžiu?

Neseniai atlikti moksliniai tyrimai parodė, kad aukštesnės moterys turi didesnę tikimybę susirgti vėžiu. Tokioms moterims dažniau yra diagnozuojamos labiausiai paplitusios vėžio formos. Aukštesnis ūgis daro įtaką hormonų lygio padidėjimui, o tai dažnai sudaro...

Mokslininkai atrado ilgo gyvenimo paslaptį - tačiau ja pasinaudos tik jūsų šuo

Mokslininkų komanda teigia, kad jie greičiausiai atrado ilgo gyvenimo paslaptį, tačiau šiuo metu specialus gydymas yra tinkamas tik gyvūnėliams.

Stresą patiria devyni iš dešimties Lietuvos gyventojų

Psichologinę ir fiziologinę įtampą kartas nuo karto patiria devyni iš dešimties šalies gyventojų, o kas penktas suaugęs Lietuvos žmogus tikina, kad streso būsenoje atsiduria dažnai. Stresas dažniausiai patiriamas darbe ir mokymosi įstaigose, tačiau žmones neretai...

Vaikų miego trukmė ir svoris

Nauji tyrimai rodo, kad vaikai, kurie nepakankamai miega, vėliau gali turėti viršsvorio.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.