Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

treniruotės

Stangrink kūną vaikščiodama

Vaikščiojimas - puikus būdas atsikratyti viršsvorio ir padovanoti sau žvalumo. Pasak specialistų, būtent vaikščiojimas yra pati natūraliausia judėjimo rūšis mūsų kūnui, nekenkianti nei kaulams, nei sąnariams. Tik kaip reikia vaikščioti, kad išryškėtų liekninamasis...

Treniruotės – didesniems sekso malonumams

Aktyvus gyvenimo būdas – tai neabejotina nauda sveikatai, būdas sustiprinti raumenis, pagerinti savo ištvermę ir atsikratyti streso. Tačiau treniruotės taip pat gali sustiprinti tiek vyro, tiek moters seksualinį potraukį!

Geras poilsis – trumpas poilsis

Visi užsiimantys raumenų auginimu kuo puikiausiai žino, jog norint progresuoti ir siekti naujų rezultatų reikalinga nuolatinė kaita – didėjantis svoris, pakartojimų skaičius ar pačios treniruočių programos pakeitimas.

Jums patiks sportuoti vienai!

Galbūt teko atsidurti tokioje situacijoje, kai Jūs tiesiog degėte noru pradėti sportuoti, tačiau nenorėdama to daryti viena, kvietėte į kompaniją savo artimą bičiulę, tačiau ji dėl vienų ar kitų priežaščių nesutiko?

Intensyvios bei trumpos fitneso treniruotės namuose

Ne visuomet turime laiko ir pakankamai pinigų eiti sportuoti į sporto klubą, dėl to nemažai žmonių apskritai atsisako sporto.

Treniruokitės taisyklingai (1)

Jei stengiatės rūpintis savo kūnu ir nemažai laiko praleidžiate besitreniruodama, tuomet turime kelis patarimus, kaip galėtumėte savo treniruotę padaryti dar veiksmingesnę.

Pratimai, norinčioms turėti gražią krūtinę (II dalis)

Tęsiame pratimų gražiai krūtinei seriją, pristatome antrąją dalį:

Pratimai, norinčioms turėti gražią krūtinę (I dalis)

Artėjant pavasariui, ir atvirų iškirpčių sezonui, pasirūpinkite savo krūtinės grožiu. Puikiai žinote, kad graži krūtinė moterį puošia ir jaunina, o suglebusios krūtys ne tik neestetiškai atrodo, jos gali sukelti ir sveikatos problemų.

Ką valgyti prieš ir po treniruotės (4)

Teisingas maisto produktų bei patiekalų pasirinkimas, ypatingai prieš ir po treniruočių, yra labai svarbus norint pasiekti maksimalių rezultatų sportuojant.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.