Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

taisyklinga mityba

Lieknėjame be dietų (1)

Ar galima atsikratyti nereikalingų kilogramų, nevarginant savęs dietomis? Mokslininkai teigia, kad įmanoma. Reikia tik pakeisti savo gyvenimo būdą ir įgauti tam tikrus naujus įpročius.

Sveikas maistas, nuo kurio galima pastorėti

Kiek kartų esate girdėjusi, kad traškučiai, desertai, visi kepti produktai yra tik papildomos kalorijos bei nereikalingi kilogramai? Pasirodo, kartais kai kurie maisto produktai, kurie yra priskirti sveiko maisto kategorijai, yra žymiai blogiau nei greiti užkandžiai...

Startas sveikam maistui!

Kas pasakė, kad sveikai maitintis yra nuobodu?

7 valgymo taisyklės, kad būtumėte lieknesnė

Turbūt dažniausiai stengiatės greitai kažką įsimesti į skrandį pusryčiams, užsigerdama vandeniu ir keliaujate darbuotis. Žinokite, kad toks būdas ilgai propaguojamas būti negali. Štai kelios taisyklės, kurios padės sureguoliuoti Jūsų valgymo įpročius taip, kad...

Kaip sveikai mesti svorį? (1)

Svoris – amžina problema daugeliui moterų. Visos nori būti gražios bei lieknos. Gerai toms, kurios, kad ir kiek bevalgytų išlieka lengvos kaip smilgos, o ką daryti toms, kurioms gardžiausias maistas ilgainiui virsta papildoma mase?

Patarimai, kaip numesti svorio (1)

7 patarimai, norinčioms sulieknėti ir numesti svorio.

Ką daryti ir ko nedaryti laikantis dietos

Nežinote, ką daryti, kad efektyviai netektumėte nepageidaujamo svorio? Tuomet žemiau pateikti patarimai ką daryti ir ko nedaryti bus kaip tik Jums.

Lieknėkite pamažu (1)

Kiekvieną kartą keičiantis sezonui daugelis, ko gero atnaujinate savo garderobą. Arba šiaip, pasižadate sau pasikeisti. Nuo ko dažniausiai pradedate? Nuo naujos šukuosenos, arba naujos dietos.

Dieta - svorio metimo būdai

Daugelis žmonių yra išbandę naujausias ir įmantriausias dietas vien tam, kad jų galėtų atsisakyti, kai jos neduoda rezultatų. Nebūkime vienas iš tokių žmonių.

Kaip valgyti daug ir išlikti liekniems

Pavasaris priverčia kritiškai pažvelgti į savo figūrą ir pabandyti atsikratyti tų kelių per žiemą priaugtų kilogramų. Jeigu jūsų svoris atitinka normą ir šios pavasario problemos jums nė motais - sveikiname, jūs priklausote mažumai...

Kaip sulieknėti be dietų

Gera dienos pradžia – pusė darbo!

Prieššventinis mitybos planas

Atėjus pavasariui visos norime būti gražios, lieknos, spindinčių akių. Šv. Velykos - yra papildomas stimulas sulieknėti, išgražėti.

Vakarienę atiduok savo priešui

Norite būti gražūs? Atkreipkite dėmesį į tai, ką dedatės į lėkštę. Medicinos daktarė, docentė Janina Saukienė knygoje „Kaip numirti sveikam“ pataria, kaip atrodyti gražiai nesigriebiant drastiškų priemonių.

Geriausia dieta

Yra posakis: kiek žmonių, tiek nuomonių. Mes nebruksime Jums stebuklingos dietos, kuri per naktį Jus pavers liekna(-u) gražuole(-iu). Mes pasiūlysime Jums, mūsų nuomone, geriausią, optimaliausią, svorio metimo programą...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.