Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

sveikas maistas

Išlaikykite sveiką kūną

Turbūt niekam ne paslaptis, kad maistas daro tikrai nemenką įtaką kūnui. Tinkamas maistas gali padėti išsaugoti gražias kūno linijas, sveikatą, o štai blogi valgymo įpročiai gali labai stipriai pakenkti ne tik figūrai, tačiau ir sveikatai.

Sveikas maistas, nuo kurio galima pastorėti

Kiek kartų esate girdėjusi, kad traškučiai, desertai, visi kepti produktai yra tik papildomos kalorijos bei nereikalingi kilogramai? Pasirodo, kartais kai kurie maisto produktai, kurie yra priskirti sveiko maisto kategorijai, yra žymiai blogiau nei greiti užkandžiai...

Startas sveikam maistui!

Kas pasakė, kad sveikai maitintis yra nuobodu?

Sveikiausias maistas moterims (1)

Egzistuoja tam tikri natūralūs gamtos produktai, kuriuos ypatingai sveika vartoti įvairaus amžiaus moterims. Amžinos jaunystės ir gyvybingumo paslaptis slypi spanguolėse, graikiniuose riešutuose, pupelėse, pomidoruose bei žuvyje.

Medaus diena (1)

Medus ne tik saldus, bet ir naudingas Jums. Štai keli įdomesni faktai apie medų:

Supermaistas (II)

Pirmojoje straipsnio dalyje sužinojote, kuo kiviai naudingesni už apelsinus, avietės už šilauoges, graikiniai riešutai už migdolus bei raudonosios pupelės už juodąsias.

Avietės ir jų teigiama įtaka organizmui (1)

Avietės yra vienos iš skaniausių uogų, kurios daro labai gerą įtaką visam Jūsų organizmui. Nepamirškite užsišaldyti aviečių ir žiemai, jų teigiamas poveikis nesumažės net ir jas užšaldžius.

Šviežiai spaustų sulčių nauda Jūsų sveikatai (5)

Norint sveikai gyventi, visai nebūtina dėti daug pastangų. Jums užteks tik įsigyti sulčiaspaudę, o jeigu jau tokią turite, tuomet nepamirškite ir ja naudotis. Mėgaukitės šviežiai spaustomis sultimis - jos padės Jums atsigaivinti bei gauti reikiamų vitaminų.

Supermaistas (I)

Mityba yra Jūsų sveikatos, puikios savijautos ir nepriekaištingos išvaizdos pagrindas. Todėl jau šiandien pradėkite ja rūpintis, žinoma, jei to nepradėjote daryti anksčiau.

Organizmui reikalingų antioksidandų šaltiniai (1)

JAV mokslininkai ištyrė, kurie maisto produktai turi didžiausią antioksidantų koncentraciją. Antioksidantai labai reikalingi Jūsų imuninei sistemai, be to, reguliariai gaudamos jų su maistu išvengsite širdies ligų, vėžinių susirgimų bei regėjimo sutrikimų.

Fruktozė gerina atmintį

Fruktozė – tai meduje, vaisiuose, daržovėse ir uogose randamas natūralus cukrus, kuris dukart saldesnis nei mums įprastas cukrus...

Ar mums nekenkia ilgo galiojimo maisto produktai?

Mokslininkai pastebėjo, jog dauguma sauso ar konservuoto maisto lieka nepakitę ir pasibaigus jų galiojimo terminui. Ar tai nekenkia žmonių sveikatai?

Valgykime daugiau vaisių ir daržovių!

Visi žinome, kad valgyti vaisius ir daržoves – sveika, tačiau daugelio mitybos racione jų trūksta. Kaip be ypatingų pastangų padidinti jų suvartojimą? Vasaros metas tam itin palankus...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.