Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

sveika mityba

Sveika mityba – sveikos kraujagyslės

Ar žinojote, kad daugelis žmonių miršta ne nuo senatvės, o nuo širdies ir kraujagyslių ligų? Tai Lietuvos ir daugelio kitų valstybių, kurių tradiciniai patiekalai gaminami iš „sunkaus“ maisto prakeiksmas.

„Žalingi“ įpročiai virtuvėje (1)

Kai dažnai tenka sukiotis prie puodų, išmoksti ne tik skaniai gaminti. Pasak patyrusių virtuvės šefių, neretai gali susiformuoti ir „žalingų“ įpročių, kurie ne tik sugadina patiekalo skonį, bet ir gali būti kenksmingi sveikatai.

Varškė sustiprins kaulus

Turbūt niekam nekyla abejonių, kad varškėje yra daug žmogaus organizmui naudingo kalcio. Šis mikroelementas ypač reikalingas moterims, gyvenančioms aktyvų gyvenimo būdą ir sportuojančioms. Juk būtent nuo kalcio priklauso kaulų tvirtumas. Jis apsaugo ir nuo osteoporozės.

Su prieskoniais – ir skaniau, ir sveikiau

Šimtus metų žmonės maistą gardina įvairiais prieskoniais. Tai – neatsiejama raciono dalis. Prieskoniai gerina apetitą, suteikia patiekalui skonį ir aromatą. Anksčiau tai buvo prabangos prekė, o šiandien galima įsigyti net pačių rečiausių prieskonių. Mokslininkai...

Kepti patiekalai – išteisinti?

Kepimas tradiciškai laikomas pačiu nenaudingiausiu maisto gaminimo būdu. Dažnai teigiama, kad kepti patiekalai kenkia širdžiai, kraujagyslėms, talijai ir netgi gali sukelti vėžį. Tačiau prieš kelias savaites ispanų mokslininkai beveik paneigė šias nuostatas....

Atskirai moterims, atskirai vyrams

Mokydami mus sveikos mitybos specialistai dažnai pateikia įvairių organizmui vienaip ar kitai naudingų produktų sąrašus. Neseniai dietologai paskelbė produktus, kurie gali padėti išsaugoti sveikatą bei gerą savijautą moterims ir vyrams.

Sveikos mitybos abėcėlė

Dabar labai populiaru kalbėti apie sveiką mitybą, kuri padeda atsikratyti antsvorio, išlaikyti lieknas formas, bet ir sveikatą. Tačiau tarp gausybės patarimų pasimečiau, kaip iš tikrųjų reikia maitintis sveikai? Aldona

Išlaikykite sveiką kūną

Turbūt niekam ne paslaptis, kad maistas daro tikrai nemenką įtaką kūnui. Tinkamas maistas gali padėti išsaugoti gražias kūno linijas, sveikatą, o štai blogi valgymo įpročiai gali labai stipriai pakenkti ne tik figūrai, tačiau ir sveikatai.

Kodėl verta maitintis sveikai?

Puikiai žinoma maisto piramidė yra ne tik mitybos modelis. Ji talpina taip pat ir naudingą informaciją apie tai, kaip reikėtų maitintis norint išvengti nepageidaujamų ligų.

Grožio taisyklės: senos ir naujos (foto)

Žinant kelias grožio taisykles, puoselėti savo išvaizdą yra kur kas paprasčiau. Tačiau net ir grožio taisyklės turi savo klasifikaciją. Jos gali būti: pagrindinės, senos, naujos bei klaidingos. Taip pat sužinosime, kokių grožio taisyklių laikosi gražiausios ir...

5 sveikos gyvensenos būdai

Atsibodo prasta mityba ir bevertės treniruotės? Neturite pinigų pirkti brangius sveikus maisto produktus ir neturite jokio noro praleisti valandų valandas treniruoklių salėje?

Patarimai, nenorintiems sirgti (1)

Svarbiausias patarimas: neieškokite patys sau ligų! Be reikalo nevarstykite gydytojo kabineto durų.

Kaip sulieknėti be dietų

Gera dienos pradžia – pusė darbo!

Valgykime daugiau vaisių ir daržovių!

Visi žinome, kad valgyti vaisius ir daržoves – sveika, tačiau daugelio mitybos racione jų trūksta. Kaip be ypatingų pastangų padidinti jų suvartojimą? Vasaros metas tam itin palankus...

Sveika mityba - kad nagai būtų gražūs, stiprūs ir sveiki (1)

Kad nagai būtų gražūs, prižiūrime juos darydami manikiūrą ar juos lakuodami. Tačiau to neužtenka. Kad nagai būtų sveiki, jais reikia rūpintis iš vidaus. Pateikiame plačiausiai paplitusias nagų problemas ir kaip sveika mityba pradėtų jas išspręsti.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.