Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

spuogai

Randai po jaunatvinių spuogų? Ne viskas prarasta! (2)

Kad inkštirų ir spuogų nevalia spaudyti - žino kiekviena paauglė. Tik ar žinojimas padeda to nedaryti? Kartais spuogas išdygsta taip ne laiku ir ne vietoje, kad rankos pačios tiesiasi jį spustelėti. O paskui tenka nerimastingai spėlioti: ar likęs randelis kada nors...

Pagrindinės veido odos problemos ir jų sprendimai

Kad veidas spindėtų grožiu ir sveikata, būtina jį prižiūrėti tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. O kas gi provokuoja problemas su oda, ir kaip susigrąžinti švytintį vaizdą.

10 mitų apie odos priežiūrą žiemą

Sakote dar ankstoka galvoti apie žiemą? Klystate. Geriau apie tai pasidomėti šiek tiek anksčiau, o ne verkti dėl sugrubusios odos. Tačiau tarp patarimų galima ir pasiklysti, todėl stengsimės išsiaiškinti labiausiai paplitusius mitus: kuo tikėti, o kuo – ne.

Veido kremai – kaip išsirinkti

Stebitės, kodėl veido oda tapo jautri, pradėjo pleiskanoti ar berti ? Gal naudojate netinkamą kremą?

Ką reikėtų žinoti apie cukraus daromą žalą

Šiandien turbūt sunku rasti moterį, kuri nežinotų apie saldumynų daromą neigiamą poveikį sveikatai. Ir visgi, kuo cukrus yra labiau žalingas nei naudingas organizmui?

Ruduo - palankiausias metas atgaivinti odą

Kadangi didžioji dalis mūsų redakcijos yra moterys, nesunku buvo išsiaiškinti, kokios veido odos problemos mus ima kamuoti prasidėjus rudeniui. Taigi jas įvardijusios, ėmėmės ieškoti būdų, kaip tas problemas įveikti.

Produktai, valantys veido odą

Jei manote, kad spuogai kamuoja tik paaugles, tuomet tikrai klystate. Net 20 proc. moterų , kurios yra 20 – 30 metų, kamuoja veido odos bėrimai.

Sausos odos spuogų gydymas

Kaip žinia, spuogai gali atsirasti ir „papuošti“ bet kokio tipo odą, sausa oda taip pat ne išimtis. Daugeliui šis paradoksas gali pasirodyti iš tikrųjų keistas, kadangi dažniausiai yra manoma, kad spuogai dažniau kamuoja pernelyg riebią odą.

Odos stiprybė riešuto branduolyje (1)

Arganas – žodis, skambantis gan egzotiškai ir paslaptingai. Taip ir turėtų būti. Bet jei neišsigąsite šio naujo skambesio, tai tuoj pat sužinosite, kad tai – medis, augantis vienintelėje vietoje pasaulyje – pietvakarių Maroke ir po šį medį, siekdamos neprinokusių jo...

Cheminis pilingas odos grožiui

Cheminis pilingas - speciali technologija, skirta viršutiniam odos sluoksniui šalinti. Ji skatina gilesnių odos sluoksnių regeneraciją, dėl kurios oda pastorėja, pasilygina, pagausėja elastinių ir kolageninių skaidulų.

Grožis iš virtuvės: soda

Daugelį dalykų iš virtuvės yra įprasta naudoti grožio procedūroms. Pavyzdžiui, citrina, kiaušinis, medus. Vadinasi, galima išvesti paralelę: ką drįsti suvalgyti, tą gali aukoti ir grožiui. Šį kartą ant grožio aukuro – soda. Apie ją pavyko sužinoti kai ką įdomaus.

3 mitai apie soliariumus

Pavasaris - palankiausias metas soliariumų salonų tinklams. Dažna moteris, o šiais laikais ir ne vienas vyras pirmiausia, ką nori padaryti po žiemos snaudulio, atsikratyti baltai mėlyno odos atspalvio...

Serumas ir kremas - kuo skiriasi (2)

Norėčiau žinoti, kuo serumas skiriasi nuo kremo. Kada ir kaip jį reikia naudoti? Agnė

7 spuogų šaukliai (2)

Nepaisant daugybės modernių medžiagų, klinikų, profesionalių patarimų, spuogai vis dar išlieka šių laikų problema. Visai gali būti, kad atsakymas esti ne tik geroje odos priežiūroje ir rinktinėje kosmetikoje. Čia pateikiame keletą spuoguotos veido odos priežasčių:

Užkirsk kelią spuogams…

Užkirsk kelią spuogams…Svarbu, kad kovodama su spuogais sukauptum valią ir pasistengtum...

Odos problemos: Spuogai

Kodėl atsiranda spuogai? Vienas iš svarbiausių dalykų ką turite žinoti apie spuogus – kad tai ne jūsų kaltė. Priešingai, nei daugelis mano, spuogai atsiranda ne dėl to, kad jūs kažką negerai darote – kaip jūs maitinatės ar kaip dažnai prausiatės – o dėl daugybės nuo...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.