Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

seksas

Treniruotės – didesniems sekso malonumams

Aktyvus gyvenimo būdas – tai neabejotina nauda sveikatai, būdas sustiprinti raumenis, pagerinti savo ištvermę ir atsikratyti streso. Tačiau treniruotės taip pat gali sustiprinti tiek vyro, tiek moters seksualinį potraukį!

Intymus grožis: ko norėtumėte paklausti? (1)

Mažai kas apie tai kalba, tačiau moteriškų genitalių plastinės operacijos labai plačiai praktikuojamos: vis daugiau ir daugiau moterų savanoriškai gulasi po grožio peiliu. Štai klausimai, kuriuos dažna moteris norėtų užduoti plastikos chirurgijos specialistui.

Keli faktai apie pirmuosius pasimatymus

Visoms puikiausiai žinoma, kad per pirmąjį pasimatymą reikia patraukliai atrodyti, o taip pat netgi patariama ir pavėluoti apie 10 minučių.

Kaip prižadinti moterišką seksualinę energiją

Kiekvieną dieną mes susiduriame su problemomis ir sprendžiame sudėtingas užduotis bei rūpesčius. Jie užpildo mūsų gyvenimą ir užsiimti meilės reikalais laiko lieka vis mažiau, o kartais nebelieka nei jėgų, nei noro. Kaip prižadinti savyje jausmus ir užsidegti...

Kada moterys nori gimdyti?

Mokslininkai iš Didžiosios Britanijos nustatė, jog 29 metų sulaukusi moteris būna labiausiai pasiruošusi gimdymui. Tai yra susiję su ekonominiais veiksniais, o taip ir su moters sveikata.

Seksas – geriausias vaistas nuo celiulito (2)

Vietoj to, kad leistumėte daug pinigų anticeliulitiniui masažui ir įvairiems kremams, medikai rekomenduoja kuo dažniau užsiimti seksu.

6 būdai jaustis seksualiau (1)

Tam, kad labiau pasitikėtumėte savimi, jaustumėtės patrauklesnėmis ir seksualesnėmis, jums reikės visai nedaug: praleisti daugiau laiko nuogai, palepinti save ir suartėti su savo dušu. Nepagalvokite nieko blogo - nesiūlome nieko ekstremalaus - tik sąrašą dalykų,...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.