Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

riebūs plaukai

Klaidingos žinios apie plaukus

Kai kurie mitai yra atėję dar iš mūsų vaikystės, internete gausu įvairiausios informacijos, tad kartais iš tiesų nežinome kuo tikėti. Pasikliaukite plaukų stilistų patarimais.

Riebūs plaukai. Neutralizuojantys sprendimai

Riebūs plaukai - tikra problema jų turėtojams. Jau sekančią dieną po galvos plovimo, o kartais tik po kelių valandų, plaukai pasidaro blausūs, susiriebalavę, prarandą purumą, sukimba į sruogas.

Aliejai plaukams (1)

Natūralūs augaliniai ir eteriniai aliejai plaukų priežiūrai pradėti naudoti prieš tūkstantmečius. Senovės Indijos, Egipto, Persijos gražuolės savo nuostabius, epais apdainuotus plaukus lepindavo įtrindamos įvairiausiais aliejais, kurių gamyba neretai būdavo laikoma...

Ar žinote savo plaukų tipą? (1)

Jį nustatyti gana paprasta, tereikia atsakyti į du klausimus: kaip dažnai jums reikia plauti galvą? Kaip atrodo neplauti plaukai - susiriebalavę ar sausi?

Riebūs plaukai ir jų priežiūra

Tik vakar plovėte galvą, o jau šiandien atrodote, tarsi užsipylę butelį aliejaus ant galvos? Riebūs plaukai vargina ne tik moteris, pastaruoju metu su šia problema kovoja vis daugiau vyrų.Gydytojai pastebėję, kad androgenas, vyriškasis lytinis hormonas, gali...

Pagalba plaukams žiemą

Žiema yra stresas ne tik organizmui. Kenčia ir plaukai, ir oda. Dideli šalčiai paskatina užsidėti kepurę, šildymas išsausina plauką. O kur dar nereguliarios mitybos pasekmė keletas papildomų kilogramų, kurie taip pat veikia plaukus.

Plaukų problemos: Kai plaukai ne tokie gražūs kaip norėtųsi

Plaukams, kaip ir jūsų organizmui yra labai svarbu gauti tinkamų maisto medžiagų. Tai ypač svarbu jei jūsų plaukai yra nusilpę, praradę blizgesį, slenka, riebaluojasi ar nuolat skilinėja. Jie tiesiog jau prašosi ne tik išorinės, bet ir vidinės pagalbos. Jums svarbu...

Koks tavo plaukų tipas?

Norint tinkamai prižiūrėti savo plaukus, reikia išaiaiškinti, kokiam tipui jie priklauso. Gal jie nuolatos riebaluojasi? Gal labai sausi? Sužinok priežastį ir sprendimą.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.