Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

riebi oda

Pagrindinės veido odos problemos ir jų sprendimai

Kad veidas spindėtų grožiu ir sveikata, būtina jį prižiūrėti tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. O kas gi provokuoja problemas su oda, ir kaip susigrąžinti švytintį vaizdą.

Puikios kaukės su medumi riebiai odai

Atskleisime Jums du puikius veido kaukių receptus. Į kiekvienos šios kaukės sudėtį įeina medus, todėl kaukės veidui tampa dar veiksmingesnės. Taigi, kai turėsite laisvą minutėlę, būtinai išbandykite vieną iš šių kaukių. Jos padarys Jūsų veido odą kur kas gražesne.

Veido kremai – kaip išsirinkti

Stebitės, kodėl veido oda tapo jautri, pradėjo pleiskanoti ar berti ? Gal naudojate netinkamą kremą?

Koks jūsų odos tipas

Dauguma tiksliai nežinote, koks jūsų odos tipas, nes kartais oda atrodo riebi, o kartais išsausėjusi. Šis testas padės jums tiksliai nustatyti odos tipą, o jį žinodamos galėsite pasirinkti tinkamiausias odos priežiūros priemones. Taigi pirmyn!

Veido valymas (1)

Veido valymas – tai kosmetinė-higieninė procedūra, skirta problemiškai, spuoguotai odai. Nesvarbu, valymas atliekamas namuose ar kosmetologijos kabinete, procedūros esmė ta pati – atveriamos poros, išvalomi nešvarumai, oda nuraminama ir poros sutraukiamos. Išvalyta...

Jei smarkiai prakaituoja veidas

Kai karšta, aš labai prakaituoju, ypač veidas. Tiesiog upeliai bėga. Parėjusi prausiu šaltu vandeniu, bet tik dar labiau prakaituoju. Kaip galėčiau sau pagelbėti? Jolita

Ledo kosmetika

Tai vienas lengviausių ir prieinamiausių kosmetikos gamybos būdų. Jei mokate užplikyti arbatą, mokate padaryti ir kosmetinius ledukus. Tiesa, nors ši priemonė gaminama lengvai, ją naudoti gali prireikti valios pastangų.

Riebios odos priežiūra

Odos riebalai yra natūralus jos apsauginis sluoksnis, veikiantis kaip užkarda nuo išorinių veiksnių ir suteikiantis sveikatos bei grožio.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.