Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

ricinos aliejus

Paprasti būdai besišakojantiems ir skilinėjantiems galiukams (1)

Žinoma, pats veiksmingiausias būdas prieš skilinėjančius galiukus – tai žirklės. Nors ir jos negarantuoja 100 proc. rezultato, juk skilinėjantys galiukai atsiranda ne dėl reto kirpimosi. Tuomet į pagalbą ateina kitos priemonės, kurias jūs, ko gero, jau pažįstate,...

Ricinos aliejus (1)

Ar žinojote, kad ricinos aliejumi galima gydyti odą, stiprinti plaukus ir net sumažinti depresijos simptomus? Daug šio aliejaus panaudojimo būdų randama dabar populiarėjančiame ajurvedos mokyme.

Kad kojų pėdos būtų švelnios

Taip jau yra, kad kojų pėdomis labiau imame rūpintis vasaros metu, kai jos dažniau būna atviros, o štai šaltuoju metų laiku periodu jas, deja, bet dažniausiai esame linkusios apleisti, teigdamos, kad tiesiog jų niekas nemato. Tačiau šis požiūris yra klaidingas, nes...

Paakių odos priežiūra

Bene jautriausia ir ploniausia žmogaus odos vieta – aplink akis. Paakių oda beveik neišskiria riebalų, todėl ji menkai saugoma nuo aplinkos poveikio. Plona bei jautri paakių oda dar ir daug juda – juk per dieną padarome šimtus įvairiausių mimikų.

Sausos odos spuogų gydymas

Kaip žinia, spuogai gali atsirasti ir „papuošti“ bet kokio tipo odą, sausa oda taip pat ne išimtis. Daugeliui šis paradoksas gali pasirodyti iš tikrųjų keistas, kadangi dažniausiai yra manoma, kad spuogai dažniau kamuoja pernelyg riebią odą.

Odos priežiūros patarimai iš Indijos

Indijos moterys visuomet naudoja natūralias, namines priemones, kad jų oda atrodytų puikiai. Taigi, kokios tos priemonės?

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.