Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

raukšlės

Pirmosios raukšlės: ar reikia panikuoti?

Pirmosios raukšlės daugeliui tampa tikru netikėtumu. Atrodo, dar neseniai jūsų oda buvo jauna ir tyra, ir štai atsirado smulkios raukšlelės. Neliūdėkite ir neskubėkite pirkti brangių priemonių nuo raukšlių – su jomis dar galite kovoti ir paprastesniais būdais.

Raukšlės. Kaip sulėtinti senėjimą? (1)

Sakoma, kad raukšlės – tai prisiminimas apie pergyventus metus, patirtus džiaugsmus ir nerimus, o taip pat dienas, praleistas saulėje. Tai išmintis, kurią metai įspaudė mūsų veiduose. Tačiau mums labiau norisi atrodyti jaunoms, nei išmintingoms!

Namų SPA: gydomasis ledo kubelis veido odai

Veido odos tonusui pakelti kosmetologai dažnai pataria praustis ledo kubeliais.

Natūralios priemonės nuo raukšlių (3)

Pristatome puikias priemones, padėsiančias kovoje su raukšlėmis, kurias galite rasti ir savo virtuvėje.

Kava padės išlikti gražiai

Kas gali būti geriau už nuostabaus skonio rytinį puodelį kavos? Ir dar tas svaiginantis kavos aromatas… Pasirodo, šis gėrimas ne tik padeda pasijusti žvaliau, bet ir puikiai gali prisidėti prie Jūsų grožio. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip kava gelbsti, norint...

Kaip atsikratyti besiformuojančių raukšlių?

Maždaug jau nuo dvidešimties prasideda ankstyvojo senėjimo požymiai, todėl atsiranda viena kita raukšlelė. Jei jau pastebėjote pirmąsias raukšles, odos nelygumus, tuomet turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos patarimus, kad Jūsų oda kuo ilgiau išliktų graži ir jaunatviška.

Cheminis pilingas odos grožiui

Cheminis pilingas - speciali technologija, skirta viršutiniam odos sluoksniui šalinti. Ji skatina gilesnių odos sluoksnių regeneraciją, dėl kurios oda pastorėja, pasilygina, pagausėja elastinių ir kolageninių skaidulų.

Pradėti rūpintis, kad oda nesentų, reikėtų nuo 20 metų

Specialistai nustatė, kad intensyviau odos priežiūra reikėtų pradėti rūpintis jau nuo 20–ies metų. Maždaug nuo šio amžiaus derėtų imtis reikiamų prevencinių priemonių, kurios padėtų odai ilgiau išlikti švelniai ir lygiai.

Gintaro kaukė veidui

Ką paprastai mes žinome apie gintarą? Kad jis vadinamas Baltijos auksu, nors nelabai nutuokiame, kas čia reikšmingo. Be abejo, tai bene labiausiai graibstoma užsieniečių prekė, tuo tarpu mums ji įprasta kaip kasdienė druska. Ir, kas be ko, gintaras – tai senosios...

Odos priežiūros patarimai iš Indijos

Indijos moterys visuomet naudoja natūralias, namines priemones, kad jų oda atrodytų puikiai. Taigi, kokios tos priemonės?

Pirmosios raukšlės - aplink akis

Man dar tik 28-eri, tačiau aplink akis jau matyti raukšlelių. Ar realu naudojant kosmetiką jas panaikint? O ir kokią naudoti? Gita

Veido masažas

Veido masažas turi daugybę teigiamų savybių. Jums visai nereikia eiti į brangius grožio salonus, jį galite atlikti ir namie.

Veido raukšlės. Kaip jų išvengti?

Yra daugybė veiksnių, įtakojančių raukšlių atsiradimą. Vienas iš jų - mūsų amžius. Kuo žmogus darosi vyresnis, tuo jo veide išryškėja daugiau raukšlių. Kita priežastis - žalingi įpročiai (rūkymas, alkoholio vartojimas), naktiniai vakarėliai, vidaus organų ligos, odos...

Mankšta prieš veido raukšles

Geriausias būdas išsaugoti jauną ir gražų veidą, yra kasdieninė veido mankšta. Juk ne tik kūną reikia pažadinti naujai dienai, ir ypatingai puoselėti. Jei norite būti graži, pradėkite mankštinti veidą...

Kūno priežiūra žiemos metu

Žiemą viso kūno odą vargina temperatūros svyravimai: namuose – šilta ir sausa, o išėjus į lauką – žvarbu, šalta, drėgna, todėl oda patiria stresą. Ji sudirgsta, parausta, gali atsirasti dėmių.

Veido mankšta

Tik judėjimas palaiko gerą raumenų tonusą ir stangrumą. Nejudantis raumuo greitai suglemba. O kas gi norėtų, kad veido raumenys prarastų stangrumą? Juk tuomet ir juos aptempianti oda, veikiama žemės traukos jėgos, nutįstų žemyn...

Odos senėjimas: raukšlės

Senėjimas tai progresuojantys organizmo pakitimai, būdingi visoms gyvoms būtybėms. Jie vis stiprėja ir yra neišvengiami, visa apimantys, individualūs (to paties organizmo organai sensta įvairiai ir skirtingai, laiko bandymas išlaikomas nevienodai).

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.