Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

rankos

Kaip tinkamai pasirūpinti rankomis šaltuoju metų laiku

Tikrai ne kiekvienos moters rankų oda yra graži ir švelni, todėl reikia nepamiršti tinkamai ja pasirūpinti. Ypatingai reikia gerai prižiūrėti savo rankas šaltuoju metų laikų periodu, nes būtent tada rankų odai daro itin neigiamą poveikį šaltis.

Kaukių terapija rankoms

Švitrinėmis tampančios rankos – nebūtinai žvarbaus oro padarinys. Vitaminų trūkumas, netinkama mityba ir išsekimas visų pirma palieka žymes odoje. Rankų odai, matyt, pasisekė mažiausiai: dažnai drėkinama, markinama plovikliuose ir skalbikliuose ji sparčiausiai ima...

Stebuklingos pirštinės: ir nuo šalčio apsaugo, ir odą drėkina (foto)

Kol Jūs einate į darbą ar tiesiog vedžiojate parkelyje šunį, protingosios pirštinės puikiai pasirūpins Jūsų rankomis. Tai – naujasis mokslinis prekės ženklo „Isotoner“ išradimas.

Pradėti rūpintis, kad oda nesentų, reikėtų nuo 20 metų

Specialistai nustatė, kad intensyviau odos priežiūra reikėtų pradėti rūpintis jau nuo 20–ies metų. Maždaug nuo šio amžiaus derėtų imtis reikiamų prevencinių priemonių, kurios padėtų odai ilgiau išlikti švelniai ir lygiai.

Pratimai gražesnėms ir tvirtesnėms rankoms

Laikui bėgant galima pastebėti, kad rankų, o ypač jų viršutinės dalies sritis (žastai) praranda savo formą, oda glemba. Tokiu atveju, vienos moterys pradeda nešioti palaidines ilgesnėmis rankovėmis, o kitos pasirenka kur kas geresnį variantą – sportą.

Nagų dailė: Naomi Yasudа (1)

Rankos –viena iš labiausiai pastebimų moters kūno vietų. Tam, kad Jūsų rankų grožis dar labiau išryškėtų, siūlome nagų dailę. Nagų dailės pagalba, galima užmaskuoti ir trūkumus. Šį kartą Jums pateikiame tai, ką siūlo Naomi Yasuda. Gero laiko ir gražių idėjų!

Nagų dailė: nusipiešk sau gerą nuotaiką (3)

Rankos - moters vizitinė kortelė. Neprižiūrėtos rankos gali susendinti moterį keliais metais. Rankos puikiai išduoda Jūsų amžių.

Grožio receptai Jūsų rankoms (2)

Temperatūrų svyravimai kai lauke šalta, patalpoje šilta, labai neigiamai veikia rankų grožį. Buities darbai, šaltas vanduo taip pat daro neigiamą įtaką. Šaltyje be pirštinių pabuvę rankos išsausėja, nušąla, atrodo nesveikai suvytusios. Pateikiame Jums keletą grožio...

SPA rekomendacijos rankų problemoms spręsti

Anaiptol ne visos prisiverčia nuolat preciziškai rūpintis rankų švelnumu, o nagų grožiu patogiausia leisti kartą per porą savaičių pasirūpinti manikiūrininkei.

Rankų priežiūra. Grožis iki nagų galiukų

Gražios, prižiūrėtos rankos yra svarbu kiekvienam. Tie laikai, kai purvini, apkramtyti vyrų nagai buvo laikomi normaliu dalyku, jau praėjo.

Rankų ir nagų priežiūra

Rankos yra vizitinė moters kortelė. Jos, kaip sako prancūzės, išduoda visas moters paslaptis. Rankoms tenka didžiausias krūvis: tenka atlaikyti buities darbus, gaminti maistą, be to, laikantis higienos reikalavimų, jos plaunamos dažniausiai. Tam, kad jos būtų...

Kaip pasidaryti manikiūrą namuose (3)

Nepaslaptis, kad moterys mėgsta puoselėti savo nagučius. Kartais ne visuomet išeina nueiti į manikiūro kabinetą, tad manikiūro pamokėlės jums tikrai turėtų praversti.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.