Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

pudra

Stebuklingi milteliai moteriškoje kosmetinėje

Pudra sušvelnina veido bruožus, suteikia jiems aksomo žvilgesį, fiksuoja makiažą ir slepia defektus. Pudra yra viena mėgstamiausių moterų kosmetikos priemonių.

Šis tas apie makiažą

Šiandien kosmetikos parduotuvių lentynos tiesiog lūžta nuo įvairiausių, moters grožiui skirtų priemonių. Svarbus faktas yra tas, kad iš kosmetinių gaminių gausos reikia mokėti atsirinkti tai, kas tikrai patinka bei tinka Jums.

Koks makiažas labiausiai derėtų prie Jūsų plaukų spalvos?

Vienoms patinka raudoni lūpų dažai, kitos su mielu noru renkasi švelniai rožines spalvas...

Makiažo paslaptys, kurias turėtų žinoti kiekviena moteris

Jei norite idealaus makiažo, tuomet būtinai turite žinoti kelias nedideles paslaptis, kurios Jums padės paslėpti trūkumus bei atrodyti natūraliai gražiai.

Biri pudra: kaip teisingai pasipudruoti?

Biri pudra puikiai pasiskirsto ant odos, neužkemša porų, saugo nuo žalingo aplinkos poveikio bei riebaus blizgesio. Jos galima įsigyti pačių įvairiausių tonų. Kartais ji būna įpakuota kartu su specialiu šepetėliu, o kartais – su kempinėle arba iš vis be jokių priedų....

Vasaros makiažas ir jo paslaptys

Atėjo vasara, o su ja — noras atrodyti natūraliai bei lengvai. Vasarinis makiažas turi būti toks, kad net ir po kaitrių saulės spindulių atrodytų jaunatviškai bei moteriškai. Kaip tai sukurti?

Žvaigždžių makiažas: Angelina Jolie

Angelina Jolie lengvai "persiorientuoja" iš mylinčios motinos ir žmonos į prabangią ir seksualią moterį, kuriai negali atsispirti niekas. Viena iš jos grožio paslapčių - tinkamas makiažas.

10 universalių makiažo gudrybių

Makiažas – tai stebuklingoji lazdelė, kurios pagalba pelenė akimirksniu gali pavirsti princese. Moterys tai puikiai supranta ir jau ne vieną tūkstantmetį naudojasi šešėliais, lūpų dažais, tušu...

Makiažas fotografijoje

Kiekviena moteris žino, kaip pasidažyti paprastai dienai, tačiau rengiantis fotosesijai vertėtų atminti keletą patarimų. Norint nuotraukoje atrodyti natūraliai, patartina naudoti daugiau kosmetikos nei įprastam makiažui ir svarbiausia nepamiršti naudoti matinį efektą...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.