Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

psichologinė sveikata

Žmogui gali „pasimaišyti“ per 15 minučių (4)

Užtenka praleisti 15 minučių tamsioje, nuo garso izoliuotoje erdvėje, kad pradėtumėte jaudintis.

Depresija: priežastys, ženklai ir gydymo būdai (1)

Visoms mums gyvenime tenka susidurti su įtampa, liūdesiu ar širdgėla. Jeigu šie negatyvūs pojūčiai užsitęsia dvi savaites iš eilės, reikėtų susirūpinti.

Naudingi patarimai geresniam gyvenimui (1)

Sutiksite, kad būna dienų, kai pasiekiama visiško išsekimo viršūnė. Būnate pikta, suirzusi, nieko nenorite, viskas tampa neįdomu – pasineriate į visiško pesimizmo liūną. Tokia būsena ilgai tęstis negali. Todėl pati sau skubėkite į pagalbą.

6 būdai jaustis seksualiau (1)

Tam, kad labiau pasitikėtumėte savimi, jaustumėtės patrauklesnėmis ir seksualesnėmis, jums reikės visai nedaug: praleisti daugiau laiko nuogai, palepinti save ir suartėti su savo dušu. Nepagalvokite nieko blogo - nesiūlome nieko ekstremalaus - tik sąrašą dalykų,...

Šypsokis! Gyvenimas nuostabus!

Pavasaris vėluoja, nemiga kankina, darbai stoja, pinigų nėra. Norisi liūdėti? Pergudrauk save.

Savijauta pagal Mėnulio kaitą?

Mėnulis keliaudamas aplink žemę pakeičia keturias fazes (arba ciklus). Nuo seno žmonija tą kaitą stebi ir atsižvelgia sodindami augalus, gydydamiesi, spėdami orus.

Psichologija. Nupieškite namą.

Psichologija. Nupieškite namą įtemptoje kasdienybėje atraskite laiko sau! Siūlome Jums piešinio pagalba pažinti save.

Kaip išsivaduoti iš alkoholio spąstų? (1)

Alkoholio vartojimas seniai yra viena didžiausių žmonijos problemų. Tačiau mažai kas susimąsto, kokį iš pat pradžių nematomą poveikį alkoholis daro organizmui.

Mokslas apie miegą

Senovėje gyvenęs žmogus miegą tapatino su maža mirtimi, o mirtį – su amžinuoju miegu. Miegančio žmogaus nebuvo galima žadinti, nes tikėta, kad siela tuo metu yra išėjusi iš kūno ir gali nespėti sugrįžti atgal...

Nauja konsultantė - psichologė Grožio klube

Psichologijos ir saviraiškos sudijos „Pamilk Save“ bendraautorė ir įkūrėja, psichologė, spalvų terapijos konsultantė Rugilė Vilkišė.

Priklausomybės ligos

Į priklausomybes stumteli ir greitėjantis gyvenimo tempas

Neturite ką mylėti? Mylėkite save!

Artėjant Valentino dienai, visi dažniau pamąstome apie meilę. Žmogus, savo gyvenime dar nesutikęs antrosios pusės, dažniausiai nuvertina save ir pradedate galvoti : aš negražus, nevertas meilės, kas mane tokį, nevykėlį mylės..

Ramaus miego paslaptys

Vaikus auginančios mamos ilgam pamiršta ramų miegą.

Kaip įveikti nuovargį

Spartus gyvenimo tempas, bei ką tik praūžę šventės kaip reikiant nuvargino daugelį iš mūsų. Tam, kad greičiau atgautumėte jėgas, siūlome pasinaudoti mūsų patarimais kaip įveikti nuovargį.Visų pirma pradėkite rūpintis savo sielos švara. Ginkite visas blogas mintis...

Liūdesio valdymo planas

Baigėsi šventės. Daugeliui žmonių švenčių laukimas yra daug malonesnis už pačias šventes, todėl neretai daugelį po švenčių aplanko liūdesys. Gaila praėjusių metų, gaila priaugtų kilogramų, gaila, kad negavome tokių dovanų, kokių troškome, gaila, kad patys dovanojome...

Nemiga: kaip su ja kovoti?

Miegui skiriame be galo daug laiko, tačiau negalima pasakyti, kad nuolat ilsimės: per naktį miego pobūdis keičiasi, mes kelis kartus pereiname iš lėtos fazės į greitą, kurios metu smegenys aktyviai funkcionuoja ir rodo mums įvairius sapnus.

Neliūdėk, o suspindėk po skyrybų!

Skyrybos. Į paviršių iškyla daug emocijų: pyktis, nusivylimas, sielvartas, kančia, baimė, neapykanta…

Nelik šešėlyje! Moterų klaidos vyrų akimis.

Vienos moterys neatsigina gerbėjų, jas žvilgsniu palydi kiekvienas sutiktas vyriškos giminės atstovas, o kitos nesugeba atkreipti į save dėmesio ir lieka tarsi šešėlyje… Kaip būti patrauklia ir seksualia?

Paslaptinga kvapų kalba

Kvepalų aromatas apie žmogų pasako daugiau nei manote.

Psichologinės augančio svorio priežastys

Jei svorio pertekliaus priežastys nėra susijusios su fizine sveikata, vadinasi, kilogramus kaupiantis žmogus turi psichologinių problemų.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.