Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

pratimai

Trys žingsniai – ir tu tobulos figūros!

Keletą savaičių laikykitės šių patarimų ir jūsų neatpažins kolegos. Jums tereikia vos 30 minučių kasdien. Rezultatas – sveika širdis, energingumas, lieknumas.

Tikslas: plokščias pilvas ir standūs sėdmenys

Kai kurioms iš mūsų būtent pilvas ir gadina moteriškos figūros siluetą, kitiems – tai sėdmenys. Kaip gi turėti plokščią pilvuką ir drąsiai vaikščioti su siaurikėmis?

Kilogramai auga, kai šalta

Rugsėjis jau baigiasi, o šiltos vasaros dienos aplanko vis rečiau. Pamažu tenka pereiti prie kito gyvenimo ritmo, sezono, kai gyvenimas tampa sėslesnis, dienos trumpesnės, o organizmas ima kaupti atsargas šaltajam metų laikui. Tačiau jau dabar reikėtų susimąstyti...

Idealus kūnas – tai įmanoma!

Idealus kūnas, ideali figūra, ideali klubų forma – ar tai pasaka, ar reali galimybė? Vaikydamiesi idealumo mes pamirštame pačius paprasčiausius dalykus. Ir tam tikrai nereikia gultis po skalpeliu ar laikytis griežtų dietų. Pats efektyviausias būdas – sportuoti. Ir...

Mankšta gulint

Per naktį visi gyvybiniai procesai sulėtėja, todėl bet kokie greiti judesiai ryte, iš serijos „iššokau iš lovos“ – nepageidaujami: organizmas dar nėra prabudęs, nesušilęs, jį reikia žadinti po truputį. O tam padės paprasti pratimai gulint.

Pradedam bėgioti

Ar jūs tikrai turite pakankamai laiko, kad jį švaistytumėte važiuodamos į sporto klubą ir atgal? Ar jūs tikrai turite pakankamai pinigų, kad švaistytumėte jį sporto klubo abonementui? O ar pagalvojote apie alternatyvą – bėgiojimą? Jis iš jūsų nepareikalaus papildomo...

Pratimai sėdmenims (1)

Pavasarėjant paprastai norisi daugiau valgyti ir mažiau judėti. Taip lemia gamtos ciklai – žmogaus kūnas prieš žiemą linkęs kaupti riebalus. Tačiau ar mes tikrai to norime? Tie istoriniai laikai, kai riebalų klostės reiškė pilnatvę ir turtą, praėjo. Dabar visi...

Tempimo pratimai

Tempimo pratimai yra procedūra, padedanti pagerinti arba išsaugoti šių struktūrų lankstumą:

Apie lanko sukimą (1)

Lanko sukimas primena vaikystę. Tačiau jei pasiilgote anų laikų liaunos talijos ir skaisčios odos, verta nuo seno lanko, padėto ant spintos, nušluostyti dulkes.

Ką daryti, kai neturi laiko sportuoti?

Neturite laiko sportuoti? Nieko baisaus, štai keli patarimai kaip pasiekti norimas kūno formas be sporto:

Pratimai, kurie tinka nėščiosioms

Prieš pradėdama sportuoti, visuomet turėtumėte pasitarti su savo gydytoju, ypač tai yra aktualu, jei laukiatės. Taip pat reikia žinoti, kad nėštumo laikotarpis nėra tinkamas metas pradėti intensyvias treniruotes, tačiau judėti yra būtina, be to, tai padės jaustis kur...

Intensyvios bei trumpos fitneso treniruotės namuose

Ne visuomet turime laiko ir pakankamai pinigų eiti sportuoti į sporto klubą, dėl to nemažai žmonių apskritai atsisako sporto.

Norite gražaus užpakaliuko? (foto)

Gražus, stangrus, riestas užpakaliukas tikrai puošia moterį. Tačiau, deja, ne visoms pasiseka tokį turėti. Bet siūlome nenusiminti, viskas įmanoma, tik reikia šiek tiek įdirbio, nors genai taip pat daug ką reiškia, bet keletas pratimų gali tikrai padėti.

Dailios krūtinės paslaptis - tinkama jos priežiūra (1)

Kad galėtumėte didžiuotis jos grožiu rūpinkitės ja kasdien.

Pratimai gražesnėms ir tvirtesnėms rankoms

Laikui bėgant galima pastebėti, kad rankų, o ypač jų viršutinės dalies sritis (žastai) praranda savo formą, oda glemba. Tokiu atveju, vienos moterys pradeda nešioti palaidines ilgesnėmis rankovėmis, o kitos pasirenka kur kas geresnį variantą – sportą.

Tempimo pratimai sveikatai ir figūrai

Tempimo pratimai nėra skirti raumenims auginti, tačiau jie stiprina sveikatą, gerina laikyseną, dailina kūno linijas. Jei kasdien atliksite šiuos pratimus, sutvirtinsite raumenis, jie taps elastingesni ir lankstesni, laikysenai suteiksite lengvumo ir grakštumo.

Ar gali tempimo pratimai padėti mesti svorį?

Tempimo pratimai gali padėti atsikratyti nereikalingų kilogramų, nors šie pratimai yra tik viena iš fitneso sudedamųjų dalių. Efektyviausia fizinė nauda pasiekiama, kai yra derinama aerobika, kūno stiprinimas su tempimu.

3 lengvi pratimai gražesnėms krūtims (foto) (1)

Pamirškite pakeliamas liemenėles ir erzinančius dėklus. Viskas, ko Jums reikia – keli pratimai, kuriuos galite atlikti namie. Šie pratimai padės sutvirtinti Jūsų krūtis, kad jos atrodytų stangresnės bei gražesnės.

Mankštelė pilvui

Didžiausią nerimą artėjant pavasariui jums kelia jūsų pilvukas, kuris per žiemą tapo minkštas it žėlė gabaliukas? Pradėkite jau dabar nuo paprasčiausių daug laiko netrunkančių pratimukų, kurie ne tik sustiprins jūsų pilvo raumenis, bet ir padės jums pasijusti...

Palaikykite savo nugarą sveiką

Sėdėjimas sėdėjimas ir dar kartą sėdėjimas. Šiandien moterys vis didesnę savo laiko dalį leidžia prie kompiuterio, dirbdamos ar tiesiog naršydamos internete. Mielosios, siūlome pernelyg ilgai neužsisėdėti vienoje vietoje susikūprinusiomis.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.