Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

plaukų sruogos

Ekspertai taria NE priaugintiems plaukams (1)

Gražūs ilgi plaukai turbūt yra daugumos moterų svajonė. Šiandien ši svajonė gali būti lengvai išpildoma plaukų priauginimo pagalba. Ekspertai nustatė, kad ši procedūra pastaraisiais metais tapo itin populiari. Plaukų priauginimo paklausa išaugo net 40 procentų.

Priauginti plaukai. Madinga ir gražu?

Priauginami plaukai. Iš kur jie?Pirmi priauginti plaukai atsirado Afrikoje, kai gražuolės afrikietės panoro atitikti to laikmečio idealams. Jos į savas kasas įpindavo dirbtinas sruogas. Tuomet jų niekas nemokė ir jos tai darė savarankiškai..

Plaukų priauginimas mikro žiedeliais ( Micro-rings technologija) (6)

Plaukų priauginimas mikro žiedeliais Šis plaukų priauginimo metodas pradėtas 1992m Japonijoje. Po poros metų jo atsisakė daugelis grožio salonų, nes žiedeliai buvo gaminami iš medžiagos, kuri visai netiko plaukui. Tai įtakodavo plauko pažeidimą ir neretais atvejais...

Šio sezono topas – tresai (1)

Pakeisti savo išvaizdą galima per penkias minutes. Tam nereikės išeikvoti didelių pastangų ar ištverti sudėtingų procedūrų. Kaip tai padaryti? Kompanija EURO SO. CAP (Italija) Jums siūlo tresus. Tai prie turimų plaukų prisegamos plaukų sruogos. Jų pagalba greitai...

Prisegami plaukai

Tai puiki išeitis moterims nenorinčioms ilgalaikių sprendimų. Sruogos pagamintos su specialiais segtukais, kurie stipriai prisitvirtina prie plaukų.

Balmain plaukų priauginimo technologija naudojant “DoubleHair”

Balmain plaukų priauginimo technologija Prancūzų kompanija “Bolmain” egzistuoja jau 35 metus. Ji siūlo priauginamų plaukų produktą pavadintą “DoubleHair” (dvigubi plaukai).

Plaukų prisiuvimas (1)

Tęsiame apie plaukų priauginimo technikas.

Plaukų priauginimas naudojant SO.CAP. aparatą

Plaukų priauginimo aparatų būna įvairių. Tai priklauso nuo to, kokia plaukų priauginimo technologija naudojama. Aparatėlio funkcija – ištirpinti medžiagą, kuria klijuojami plaukai.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.