Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

plaukų šampūnas

Apsaugokite plaukus nuo senėjimo (5)

Sensta ne tik visas organizmas, tačiau ir plaukai. Visą tai lemia bėgantis ir nepalaukiantis laikas. Jums kai ką reikia žinoti apie tai, kas nutinka Jūsų plaukams, kai uždegate papildomą žvakutę ant savo torto kiekvienais metais, kad išvengtumėte metų žalos.

Klaidingos žinios apie plaukus

Kai kurie mitai yra atėję dar iš mūsų vaikystės, internete gausu įvairiausios informacijos, tad kartais iš tiesų nežinome kuo tikėti. Pasikliaukite plaukų stilistų patarimais.

Kosmetologų patarimai apie plaukų kosmetiką

Kiekvienam plaukų tipui reikalinga skirtinga priežiūra. Tačiau kosmetikos priemonių parduotuvėje labai daug, todėl ir sunku išsirinkti. Ir apskritai, kam tiek daug jų reikia?

Sveikų plaukų paslaptys

Psichologai jau seniai nustatė, kad plaukų netekimas ir jų būklės pablogėjimas iššaukia žmogui tiesiogines asociacijas su grožio praradimu, taip pat tai skatina stresą ir depresiją. Norint išvengti to, mes stengiamės plautis „teisingais“ šampūnais, maitinam savo...

Kaip reikėtų tinkamai plauti plaukus? (3)

Pirmiausia turite žinoti, kad netgi ir plaukų plovimas turi kelias pagrindines taisykles, su kuriomis ir supažindinsime.

Įvaizdžio keitimas: afrikietiškos kasytės (2)

Tikriausiai teko susidurti su tokiomis mintimis, kad norėtųsi radikaliai pakeisti savo išvaizdą. Ne paslaptis, jog labiausiai moterį keičia jos naujoji šukuosena, tačiau tikrai ne kiekviena išdrįsta išbandyti neįprastą kirpimą ar kitą plaukų spalvą, juk tai kartu yra...

Galvą trinkti irgi reikia mokėti

Kompanijos “Paul Mitchell”, gaminančios plaukų priežiūros priemones, technologai sudarė klaidingų įsitikinimų apie galvos trinkimą sąrašą.

Plaukų priežiūra atostogaujant

Net ir atostogaudamos ar išsiruošusios į kelionę neturėtumėte užmiršti pasirūpinti plaukais. Kaitri saulė, sūrus vanduo gali juos pažeisti.

Turintiems plaukų problemų siūloma rinktis plaukų priežiūrą be šampūno (2)

Šampūnai, kokie jie yra dabar, yra žinomi ir naudojami vos 70 metų. Tikroji žodžio „šampūnas“ reikšmė kilusi iš hindi kalbos žodžio „chāmpo“, reiškiančio galvos masažą su aliejais.

Natūralūs plaukų šampūnai iš virtuvės

Jei nuo galvos lyja pleiskanomis ar kasdien ją tenka trinkti, vadinasi, ji gyvena ne pačius geriausius laikus. Ir nesvarbu, kad jai prižiūrėti naudojate brangius serumus ar profesionalams skirtus šampūnus. Kartais paslapties esmė yra paprastumas – tiek pačios...

Plaukų problemos: Pažeisti plaukai ir jų gaivinimo planas (1)

Vasarą norisi kuo natūralesnio grožio. Deja, ne visada jis pasiekiamas ranka. Štai kad ir plaukai: užteko keletą kartų pavasarį paeksperimentuoti su jų spalva bei kirpimu – ir dabar, užuot puikavusis puikia šukuosena, norisi nualintus ir susilpnėjusius plaukus...

Plaukų problemos: Pleiskanos

Pleiskanos apibūdinamos kaip negražūs balti lopinėliai, kurie kaupiasi ant plaukų, pečių ir drabužių, šalia šių reiškinių dar gali atsirasti galvos odos niežulys. Dauguma žmonių nežino, kad pleiskanų atsiradimą įtakoja grybelis Pityrosporum ovale (P. ovale).

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.