Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

plaukų priežiūra

Plaukų priežiūra pavasarį ir vasarą (1)

Plaukai, kaip ir visas žmogaus organizmas, šiltuoju sezonu atsigauna, nes gauna daugiau gryno oro. Šiuo metu svarbiausia neperdžiovinti plaukų ir leisti jiems pailsėti. Pateiksime 10 patarimų, kaip prižiūrėti plaukus šiltuoju metų laiku.

Natūralių priemonių apsunkusiems plaukams Top 10 (1)

Nuo ko plaukai tampa sunkūs, praranda žvilgesį? Priežasčių gali būti pačių įvairiausių. Bet svarbiausia - kad viską lengvai galite ištaisyti naminėmis priemonėmis. Kokie produktai idealiai tinka jūsų plaukams?

Kokių šampūno sudedamųjų dalių vengti?

Dažnai šampūną renkamės pagal firmos ženklą, draugų rekomendacijas, o kartais tiesiog pasiduodame reklamos įtakai. Reta kuri skaito šampūnų etiketes ir analizuoja, kokios jo sudedamosios dalys – užtenka žinoti tai, kad šampūnas didina plaukų apimtį, tinka dažytiems...

6 mitai apie plaukų priežiūrą

Įvairių mitų turbūt neįmanoma išvengti nė vienoje srityje. Nors kai kurie jų gali atrodyti juokingi, tačiau kai kuriais gana dažnai tikima. Blogiausia, kad klaidinga informacija dažni sklinda iš lūpų į lūpas, ir taip tik dar labiau „įsitvirtina“ mitai. Štai, kad ir...

Testas: koks Jūsų plaukų tipas? (1)

Bėgant metams keičiasi ne tik plaukų spalva, bet ir... plaukų storis, tankis ir net plaukų struktūra: jei Jūsų plaukai buvo garbanoti, laikui bėgant jie gali tapti tiesesni, ir atvirkščiai. Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad paprastai plaukai ženkliai pasikeičia...

Kaip apsaugoti plaukus nuo ultravioletinių saulės spindulių?

Kiekviena moteris suvokia, kaip svarbu apsaugoti odą nuo ultravioletinių saulės spindulių, tačiau ne visada pasirūpiname ir savo plaukais. Plaukai, veikiami tiesioginių saulės spindulių, praranda savo blizgesį, išblunka, sausėja ir gali pradėti skilinėti. Pateiksime...

10 plaukų kaukių receptų: namų sąlygų SPA (2)

Kiekviena moteris nori sveikų ir blizgių plaukų, tačiau ne visada pavyksta įpirkti brangias plaukų priemones, ir, deja, ne visada jos būna veiksmingos. Pateiksime 10 patarimų, kaip plaukams suteikti spindesio tiesiog namų sąlygomis. Tikrai yra, iš ko pasirinkti!

Kaip plaukams suteikti daugiau apimties?

Plaukų apimtimi gali pasigirti tikrai ne visos moterys, tačiau dėl to nusiminti neverta. Siūlome 7 efektyvius būdus, kaip plaukams suteikti daugiau apimties.

Plaukų slinkimas: kovokite su juo tiesiog namuose!

Plaukų slinkimas – viena didžiausių grožio problemų. Tai labiausiai gąsdina plonus plaukus turinčias moteris, tačiau, vis dėlto, Jūs galite išvengti plaukų slinkimo ar jį sustabdyti – pateiksime keletą naudingų patarimų.

Natūralesnis būdas atrodyti gražiai: plaukų dažymas chna

Jeigu esate alergiška plaukų dažams, ar dėl kitokių priežasčių negalite plaukų dažyti cheminiais dažais, tačiau norite paryškinti plaukų spalvą , pabandykite natūralesnį būdą – dažykite plaukus chna. Įprastuose plaukų dažuose esama per 5000 įvairių cheminių medžiagų,...

Apsaugokite plaukus nuo senėjimo (5)

Sensta ne tik visas organizmas, tačiau ir plaukai. Visą tai lemia bėgantis ir nepalaukiantis laikas. Jums kai ką reikia žinoti apie tai, kas nutinka Jūsų plaukams, kai uždegate papildomą žvakutę ant savo torto kiekvienais metais, kad išvengtumėte metų žalos.

Malonu liesti, gražu žiūrėti: plaukų priežiūra žiemą

Nepaisant, koks yra oras už lango, kiekviena moteris nori atrodyti graži. Kas gi nesvajoja, nuėjus į darbą ar grįžus namo, atrodyti su žvilgančiais plaukais, net ir nusimetus kepurę?

Kaip teisingai išsirinkti plaukų kondicionierių? (3)

Pirmasis galvos plovimo etapas – tai šampūno pasirinkimas, antrasis – tinkamas balzamas. Populiariausias yra balzamas-kondicionierius, kuris naudojamas praktiškai po kiekvieno plaukų plovimo.

Klaidingos žinios apie plaukus

Kai kurie mitai yra atėję dar iš mūsų vaikystės, internete gausu įvairiausios informacijos, tad kartais iš tiesų nežinome kuo tikėti. Pasikliaukite plaukų stilistų patarimais.

Kaip šukuoti plaukus?

Juk žinote, kad plaukų šepečius ir šukas periodiškai reikia plauti ir keisti. Tačiau kokius išsirinkti?

5 patarimai, kaip sustabdyti plaukų slinkimą

Plaukų slinkimas – problema, su kuria šiandien susiduria daugelis žmonių. Ne visuomet tai yra liga, tačiau vis tiek tai yra labai nemalonu. Plaukų slinkimas, ypač jauname amžiuje, gali sukelti didelį stresą, todėl būtina užkirsti tam kelią. Pateikiame 5 patarimus,...

Kaip prižiūrėti dažytus plaukus?

Ko gero, nėra nei vienos moters, kuri niekada nekeitė savo plaukų spalvos. Dauguma moterų tai daro labai retai, o kitos – pastoviai.

Kaip prižiūrėti plaukus vasarą?

Mes taip laukėme vasaros, taip daug apie ją svajojome, kad vos atšilus orams pamiršome apie viską pasaulyje.

10 požymių, kad jums laikas keisti šukuoseną

Jūs atrodote kažkaip ne taip... Tik kas yra ne taip, jūs niekaip negalite suprasti. O mes jums padėsim!

Kosmetologų patarimai apie plaukų kosmetiką

Kiekvienam plaukų tipui reikalinga skirtinga priežiūra. Tačiau kosmetikos priemonių parduotuvėje labai daug, todėl ir sunku išsirinkti. Ir apskritai, kam tiek daug jų reikia?

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.