Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

plaukų dažai

Kaip prižiūrėti dažytus plaukus?

Ko gero, nėra nei vienos moters, kuri niekada nekeitė savo plaukų spalvos. Dauguma moterų tai daro labai retai, o kitos – pastoviai.

Kosmetologų patarimai apie plaukų kosmetiką

Kiekvienam plaukų tipui reikalinga skirtinga priežiūra. Tačiau kosmetikos priemonių parduotuvėje labai daug, todėl ir sunku išsirinkti. Ir apskritai, kam tiek daug jų reikia?

Plaukų dažų tipai (1)

Nutariau taupyti pinigus ir plaukus dažyti namuose. Bet tų dažų parduotuvėse dabar tokia gausybė. Kol plaukus dažydavau kirpykloje, dažai man nerūpėjo. Kokius kirpėja sumaišydavo, tokie ir būdavo gerai. Į ką turėčiau atkreipti dėmesį juos pirkdama?

Galvą trinkti irgi reikia mokėti

Kompanijos “Paul Mitchell”, gaminančios plaukų priežiūros priemones, technologai sudarė klaidingų įsitikinimų apie galvos trinkimą sąrašą.

Plaukų dažymas: 3 naujovės (1)

Keičiantis sezonams tiesiog privalu pakoreguoti šukuosena. Pageidautina – ir plaukų spalvą. Kokių naujovių siūlo stilistai?

Ar gali nėščioji dažytis plaukus?

Galima dažytis plaukus ar ne? Tokį hamletišką klausimą sau užduoda dauguma nėščių moterų. Skeptikai tvirtina, kad cheminės medžiagos, įeinančios į dažų sudėtį, per galvos odą gali patekti į būsimos mamos kraują ir taip turėti neigiamos įtakos jos ir būsimo vaikelio...

Kaip išsirinkti plaukų dažus?

Kaip sėkmingai pasirinkti dažus, kad plaukai atrodytų gražiai ir natūraliai? Jums bus daug lengviau juos išsirinkti, kai sužinosite kokie būna plaukų dažų tipai.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.