Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

plaukų augimas

Klaidingos žinios apie plaukus

Kai kurie mitai yra atėję dar iš mūsų vaikystės, internete gausu įvairiausios informacijos, tad kartais iš tiesų nežinome kuo tikėti. Pasikliaukite plaukų stilistų patarimais.

Kaip atsiauginti plaukus (4)

Tikrai nebloga idėja atsiauginti plaukus! Tačiau kaip tai padaryti greičiau? Paslapčių tikrai nėra daug, tačiau pagrindines reiktų žinoti. Beje, jos bus naudingos ir toms, kurios nesiruošia atauginti plaukų.

Naminės priemonės ploniems plaukams

Deja, ne visus mus genetika apdovanojo puriais ir stipriais plaukais. Kardinaliai kažko ir nepakeisite. Storėti gali tik talija, tačiau ne plaukai. Bet atgaivinti plaukus ir suteikti jiems sveikumo bei apimties – tikrai galima. Tik šįkart sukite ne į grožio...

Naudingosios citrinos savybės: 8 grožio receptai

Citrina yra ne tik naudingas citrusinis vaisius, su kuriuo mes mėgstame gerti arbatą arba pagardinti įvairius patiekalus. Citrina taip pat yra puiki pagalbininkė, kuri gali padėti tinkamai pasirūpinti savo grožiu.

Kad plaukai augtų greičiau (1)

Ne vienerius metus nešiojau trumpus plaukus. Dabar juos noriu atsiauginti, bet jie labai lėtai auga. Kaip galėčiau paspartinti jų augimą? Sandra

Slenkančių plaukų problemas padės išspręsti gydytojas

Plaukai man pradėjo labai slinkti paskutinėse mokyklos klasėse. Iškart pradėjau vartoti maisto papildų, skalauti plaukus visokiais žolelių mišiniais, plauti šampūnais nuo slinkimo. Naudojau ir svogūnų sultis, ir įvairius serumus, vaikščiojau pas odos gydytojus -...

Kaip dažnai patartina kirpti plaukus? (14)

Vis kamuoja mintys, kaip čia užsiauginus gražius ilgus plaukus? Išskyrus šampūną, kondicionierių, serumą, įvairiausias kaukes ir aliejukus, Jums taip pat pravartu žinoti, kokiais periodais reikia kirptis plaukus.

Patarimai, kaip pagreitinti plaukų augimą (1)

Kiekviena moteris, pradedant nuo mažų mergaičių, svajoja apie ilgus, gražius, išpuoselėtus plaukus. Deja, dažniausiai trokštame to, ko neturime, arba negalime turėti.

Kovokite prieš plaukų slinkimą natūraliomis priemonėmis (1)

Plaukų silpnėjimas ir slinkimas darosi vis dažnesnė ne tik vyrų, bet ir moterų problema. Gali būti daug veiksnių, susijusių su greitesniu plaukų slinkimu. Tai vaistai ir chemoterapija, genetikos liga, nesubalansuota mityba, stresas, hormonų disbalansas, sutrikusi...

Plaukų problemos: plikimas

Visai normalu, kad per dieną išslenka apie 40 -100 plaukų. Deja, kai kuriems žmonėms jų išslenka daugiau nei turėtų išslinkti. Kokios būna plikimo rūšys? Kokios plikimo priežastys? Kokie sprendimai?

Plaukai nėštumo ir maitinimo krūtimi laikotarpiu

Dažniausiai nėštumo metu plaukai atrodo geriausiai. Tačiau po gimdymo arba baigus maitinti krūtimi maždaug 50% jaunų mamų ima kuokštais slinkti plaukai. Tai susiję su trimis plaukų augimo stadijomis.

Plaukų augimo ciklas

Nors visos šiek tiek išmanome apie plaukus, tačiau ar tikrai žinome plaukų ABC? Juk ir prižiūrėti plaukus reikia pagal savo ir plauko amžių, tad trumpai susipažinkime.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.