Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

patarimai

Dažniausios vestuvių planavimo klaidos

Dažnai moterys, planuodamos savo vestuves, visą atsakomybę prisiima sau. Vestuvių šventė – ne šiaip sau vakarėlis, todėl labai didelė tikimybė persistengti ir pervertinti savo galimybes. Dauguma nuotakų tiesiog pavirsta „siaubūnėmis“, norinčiomis, kad viskas būtų...

Makiažas be tušo, pieštuko ir lūpdažio? (foto)

Ką galima naudoti vietoj skysto akių lainerio? Kuo pakeisti lūpdažį? Kaip apsieiti be tonuojamosios priemonės? Štai jums keletą paslapčių.

Kaip tepti tonuojamąją skystą priemonę: žingsnis po žingsnio (foto) (1)

Skystą pagrindą, ko gero, rasite bet kurios moters kosmetinėje. Vis dėl to, dauguma teigia, kad skysta tonuojamoji priemonė neteikia tokio rezultato, kokį pristato reklamos. Gal darote kažką ne taip?

Kaip pasidaryti makiažą per 10 minučių (3)

Jūs turite šiek tiek daugiau laiko nei 5 minutes tam, kad pasidarytumėte makiažą? Tuomet jums tereikia vos keleto veiksmų, kad būtumėte pasiruošusi.

Makiažas kiekvienai dienai – tai lengva!

Kiekvieną dieną mūsų veidas lepinasi įvairiomis procedūromis – nuo prausimosi iki nosytės pudravimo. Ko gero, dešimtis kartų per dieną mes žiūrime į veidrodį ir vertiname savo makiažą.

Neskubėk išmesti netinkamos kosmetikos!

Kiekviena iš mūsų susiduria su pirkiniu, kuris netinka. Ir jei tai atsitinka su drabužiu – šią problemą išspręsti gana paprasta: jūs grąžinate netikusį daiktą atgal į parduotuvę. Tačiau to negalima padaryti su kosmetikos priemonėmis.

Praktiški patarimai makiažui

Susikonspektuokime kartu tai, kas iš tikrųjų veikia ir kartais suteikia netikėtą rezultatą!

Dilgėlė – patvorių ir vaistažolių karalienė

Daugelis puikiai pažįstame šiltuoju metų sezonu žaliuojančias besikandžiojančias dilgėles. Minime jas piktuoju, nes žinome, ką reiškia netyčia prie jų prisiliesti. Pamatę patvoriuose suvešėjusias šias piktžoles, skubame išrauti jas ir išmesti. Retas žino, kad tai –...

Kaip palaikyti optimalų kūno svorį? (1)

Jei nusprendėte sumažinti kūno svorį, turite įvertinti dvi sau iškeltas užduotis. Neretai dietų, sporto, įvairių lieknėjimo preparatų žmonės griebiasi tuomet, kai ima kritiškai vertinti savo išvaizdą. Vis dėlto skirtingi metodai, padedantys sumažinti svorį, kartais...

Patarimai: taisome sugadintą kosmetiką

Jei jums nukrito ir subyrėjo šešėliai, pudra ar sulūžo ką tik nupirktas lūpdažis, neliūdėkite. Pateiksime paprastus, tačiau tikrai efektyvius patarimus, kaip reanimuoti kosmetines priemones.

Kiek ir kokio vandens išgerti sveika?

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras primena, kad kovo 22-oji - Pasaulinė vandens diena, o šiemet jos tema - „Vanduo ir maisto sauga“. Mūsų organizmo vandens terpėje vyksta visos biologinės reakcijos, todėl žmogus turi gauti atitinkamą vandens ir maisto...

Kad blakstienos būtų ilgesnės ir tankesnės

Peržvelgus kelis grožio žurnalus, buvo tikrai sudėtinga rasti bent vieną modelį, kuris būtų su plonomis, retomis blakstienomis. Visur gražiai iš žurnalų puslapių žvelgė patrauklios moterys su storomis, ilgomis, užsirietusiomis blakstienomis.

Patarimai kaip numaldyti alkį

9 patarimai.

Naudingi patarimai geresniam gyvenimui (1)

Sutiksite, kad būna dienų, kai pasiekiama visiško išsekimo viršūnė. Būnate pikta, suirzusi, nieko nenorite, viskas tampa neįdomu – pasineriate į visiško pesimizmo liūną. Tokia būsena ilgai tęstis negali. Todėl pati sau skubėkite į pagalbą.

Kaip išvengti prisivalgymo vakare?

Labai dažnai savaitės ar mėnesio pradžioje duodame sau pažadą, kad daugiau prieš miegą neprisivalgysime. Ne kiekvienai pavyksta šį pasižadėjimą ištverti… Atrodo, vos tik sutemsta, mintys tik ir pradeda suktis apie tai, ką čia suvalgius. Net nepajaučiate, kaip...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.