Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

paakiai

Pasirūpinkite savo grožiu žiemą (1)

Sakoma, kad akys – sielos veidrodis. Tačiau žiemą akys gali patamsėti, atsirasti maišelių po akimis. Specialistai rekomenduoja kasdien naudoti kremą, kurio sudėtyje yra kolageno, kuris suteikia odai elastingumo.

Pirmosios raukšlės: ar reikia panikuoti?

Pirmosios raukšlės daugeliui tampa tikru netikėtumu. Atrodo, dar neseniai jūsų oda buvo jauna ir tyra, ir štai atsirado smulkios raukšlelės. Neliūdėkite ir neskubėkite pirkti brangių priemonių nuo raukšlių – su jomis dar galite kovoti ir paprastesniais būdais.

Jeigu pabrinko ar patamsėjo paakiai…

Ryte atsikėlus ir pažvelgus į veidrodį dažną moterį ar merginą nuliūdina patamsėję ar pabrinkę paakiai.

Paakių odos priežiūra

Bene jautriausia ir ploniausia žmogaus odos vieta – aplink akis. Paakių oda beveik neišskiria riebalų, todėl ji menkai saugoma nuo aplinkos poveikio. Plona bei jautri paakių oda dar ir daug juda – juk per dieną padarome šimtus įvairiausių mimikų.

Kaip atsikratyti besiformuojančių raukšlių?

Maždaug jau nuo dvidešimties prasideda ankstyvojo senėjimo požymiai, todėl atsiranda viena kita raukšlelė. Jei jau pastebėjote pirmąsias raukšles, odos nelygumus, tuomet turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos patarimus, kad Jūsų oda kuo ilgiau išliktų graži ir jaunatviška.

Grožio SOS: tamsūs paakiai

Sakoma, kad paprasčiausias būdas atskleisti moters amžių yra tiesiog pasižiūrėti jai į akis. Akių vokai bei oda aplink akis – viena jautriausių veido srities vietų, kadangi būtent šioje vietoje oda yra itin plona. Todėl būtent čia lengvai formuojasi raukšlės, matosi...

Elementariausi grožio receptai

Turbūt kartais kamuoja klausimas, kaip reikėtų puoselėti ir dar ilgiau išlaikyti savo moterišką grožį? Juk kiekviena dailiosios lyties atstovė nori kuo ilgiau išlikti gražia bei žavinga.

Pirmosios raukšlės - aplink akis

Man dar tik 28-eri, tačiau aplink akis jau matyti raukšlelių. Ar realu naudojant kosmetiką jas panaikint? O ir kokią naudoti? Gita

Pamėlę paakiai - kaip to išvengti? (3)

Mano paakiai labai dažnai būna pamėlę? Kaip su šia problema kovoti? Sonata

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.