Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

odos valymas

Organizmo valymas – odos valymas

Vieni ar kiti odos susirgimai – tai visų pirma viso organizmo susirgimai. O tai reiškia, kad valant odą tuo pačiu metu reikia valyti ir visą organizmą.

Veido prausimosi nauda

Prauskite veidą teisingai ir dar ilgam pamiršite, kad yra toks dalykas kaip botoksas, standinamasis kremas ir veido patempimai.

Sausos odos spuogų gydymas

Kaip žinia, spuogai gali atsirasti ir „papuošti“ bet kokio tipo odą, sausa oda taip pat ne išimtis. Daugeliui šis paradoksas gali pasirodyti iš tikrųjų keistas, kadangi dažniausiai yra manoma, kad spuogai dažniau kamuoja pernelyg riebią odą.

Parodyk savo pasakišką veidą visiems!

Šį kartą siūlome susipažinti su keliais auksiniais patarimaiss, kurie padės turėti nepriekaištingą veido odą. O juk tokios nori visos! Ir visgi, ar tikrai užtenka brangių kremų, serumų ir pan.? Tikrai ne! Norėdama džiaugtis iš tikrųjų nuostabia veido oda, reikėtų...

Tinkamai paruoškite savo odą makiažui

Ant Jūsų odos makiažas atrodys puikiai ir išliks ilgiau, jei pirmiausia oda bus jam tinkamai paruošta. Todėl dalinamės su Jumis keliais patarimai, kurie padės Jums nepriekaištingai odą parengti makiažui.

Elementariausi grožio receptai

Turbūt kartais kamuoja klausimas, kaip reikėtų puoselėti ir dar ilgiau išlaikyti savo moterišką grožį? Juk kiekviena dailiosios lyties atstovė nori kuo ilgiau išlikti gražia bei žavinga.

Grožio procedūroms tik 10 minučių kasdien

Kiekviena moteris nori atrodyti gražiai, tačiau, deja, ilgoms grožio procedūroms kasdien tiesiog nėra laiko. Bet yra kelios esminės mažytės grožio procedūros, kurias turėtumėte atlikti kiekvieną dieną. Nesijaudinkite, joms daug laiko neprireiks. Užteks tik minutės...

Veido valymas

Oda nuolat atsinaujina, todėl odos paviršiuje būna susikaupęs negyvų ląstelių sluoksnis, kurį reikia pašalinti...

Natūralios kaukės: kaip valyti, maitinti ir drėkinti odą

Pagrindinė odos priežiūra – jos valymas, maitinimas ir drėkinimas. Nė vienos šių procedūrų ignoruoti negalima – poveikis bus mažas arba jo visai nepastebėsite. Šį kartą siūlome išbandyti kelias natūralių produktų kaukes.

Kiekviena nuotaka savo vestuvių dieną svajoja būti gražiausia

Nuotakos Makiažas

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.