Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

odos senėjimas

Kokie maisto produktai skatina odos senėjimą?

Tai, kaip mes atrodome, ne visada reprezentuoja mūsų tikrąjį amžių. Tai priklauso nuo daugybės veiksnių: genų, kūno sudėjimo, aprangos, makiažo, gyvenimo būdo ir... valgymo įpročių. Turbūt sutiksite, kad viena jaunystės "paslapčių" - graži ir elastinga oda, tačiau...

Raukšlės. Kaip sulėtinti senėjimą? (1)

Sakoma, kad raukšlės – tai prisiminimas apie pergyventus metus, patirtus džiaugsmus ir nerimus, o taip pat dienas, praleistas saulėje. Tai išmintis, kurią metai įspaudė mūsų veiduose. Tačiau mums labiau norisi atrodyti jaunoms, nei išmintingoms!

Kad oda nesentų

Oda yra pagrindinė Jūsų kūno dalis. Dažnai ji būna veikiama įvairiausių kenksmingų veiksnių, todėl natūralu, kad jai reikia suteikti ypatingą priežiūrą, be to, visi tie nenaudingi aplinkos procesai skatina odos senėjimą. Pagelbėti gali natūralūs odos priežiūros...

Pradėti rūpintis, kad oda nesentų, reikėtų nuo 20 metų

Specialistai nustatė, kad intensyviau odos priežiūra reikėtų pradėti rūpintis jau nuo 20–ies metų. Maždaug nuo šio amžiaus derėtų imtis reikiamų prevencinių priemonių, kurios padėtų odai ilgiau išlikti švelniai ir lygiai.

Odos senėjimas: raukšlės

Senėjimas tai progresuojantys organizmo pakitimai, būdingi visoms gyvoms būtybėms. Jie vis stiprėja ir yra neišvengiami, visa apimantys, individualūs (to paties organizmo organai sensta įvairiai ir skirtingai, laiko bandymas išlaikomas nevienodai).

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.