Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

odos problemos

Cheminį odos pilingą atlikite rudenį

Cheminis odos šveitimas (pilingas) - speciali technologija, skirta viršutiniam odos sluoksniui šalinti. Ji skatina gilesnių odos sluoksnių regeneraciją, dėl kurios oda pastorėja, pasilygina, pagausėja elastinių ir kolageninių skaidulų.

Randai po jaunatvinių spuogų? Ne viskas prarasta! (2)

Kad inkštirų ir spuogų nevalia spaudyti - žino kiekviena paauglė. Tik ar žinojimas padeda to nedaryti? Kartais spuogas išdygsta taip ne laiku ir ne vietoje, kad rankos pačios tiesiasi jį spustelėti. O paskui tenka nerimastingai spėlioti: ar likęs randelis kada nors...

Mitai apie celiulitą (4)

Celiulitu skundžiasi dažna moteris. Tiesą sakant, skaičius tikrai yra milžiniškas – celiuitą turi net 90% visi pasaulio moterų (vyresnių nei 30 metų). Yra daugybė būdų, kaip galima išnaikinti celiulitą, bet ar visi jie tokie veiksmingi, kaip esame pratusios tikėti?...

Ką daryti, jei po deginimosi saulėje lupasi oda?

Vasarą išvengti nudegimų saulėje praktiškai neįmanoma. Galite nudegti net ir dirbdamos sode, ar kai mažiausiai to tikitės. Dažnai nutinka taip, kad po nudegimo Jus kankina niežulys, lupasi oda. Tai tikrai nėra malonu. Ir, vis dėlto, galite sau padėti. Pateiksime...

Kaip pasirūpinti veido oda prieš vestuves? Kada kreiptis į kosmetologą?

Veido oda yra labai jautri stresui, nemigai, neteisingai mitybai. Net jeigu turite nepriekaištingą odą, streso paveikta ji gali pasikeisti. Spuogai, smulkios raukšlelės, išsiplėtusios poros ar išsausėjusi oda – tai dažnos problemos.

Pirmosios raukšlės: ar reikia panikuoti?

Pirmosios raukšlės daugeliui tampa tikru netikėtumu. Atrodo, dar neseniai jūsų oda buvo jauna ir tyra, ir štai atsirado smulkios raukšlelės. Neliūdėkite ir neskubėkite pirkti brangių priemonių nuo raukšlių – su jomis dar galite kovoti ir paprastesniais būdais.

Pagrindinės veido odos problemos ir jų sprendimai

Kad veidas spindėtų grožiu ir sveikata, būtina jį prižiūrėti tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. O kas gi provokuoja problemas su oda, ir kaip susigrąžinti švytintį vaizdą.

10 mitų apie odos priežiūrą žiemą

Sakote dar ankstoka galvoti apie žiemą? Klystate. Geriau apie tai pasidomėti šiek tiek anksčiau, o ne verkti dėl sugrubusios odos. Tačiau tarp patarimų galima ir pasiklysti, todėl stengsimės išsiaiškinti labiausiai paplitusius mitus: kuo tikėti, o kuo – ne.

Ar galima atsikratyti celiulito?

Po to, kai atsirado „apelsino žievelė“, kiekviena užduoda klausimą: „O ji čia taip ir liks? Ar ją galima pašalinti“. Žinoma, galima. Tik tai nėra taip paprasta.

Koreguojančios odos procedūros

Dažnai iš gydytojų, kalbančių iš žydrųjų ekranų, galime išgirsti apie koreguojančių odos procedūrų naudą, odos regeneraciją, kolageno poveikį ir daug kitų smulkmenų, kurios įeina į iš esmės kiekvieno žmogaus, pasiekusio vidutinį amžiaus „Norų sąrašą“ − visada...

Organizmo valymas – odos valymas

Vieni ar kiti odos susirgimai – tai visų pirma viso organizmo susirgimai. O tai reiškia, kad valant odą tuo pačiu metu reikia valyti ir visą organizmą.

Drėkiname alkūnes ir kelius

Kaip puiku liestis prie švelnios odos, tiesa? O būti įsitikinusiai, kad kiekvienas jūsų kūno centimetras idealus – dvigubas malonumas. Tai galite pasiekti!

Kaip atsikratyti pagurklio (3)

Priežastys, kodėl pradeda formuotis pagurklis, gali būti skirtingos. Tačiau vos tik, kai pastebėsite, jog pas Jus taip pat atsiranda pagurklis, nedelsiant pradėkite imtis tam tikrų veiksmų.

Veiksmingas masažas, padėsiantis atsikratyti celiulito per savaitę

Jau seniai žinoma, kad pats efektyviausias būdas, padėsiantis kovoti su celiulitu yra masažas. Netgi yra padarytos išvados, kad kiekvieną savaitės dieną masažuojant vietas, kuriose yra celiulito, oda tampa elastingesnė. Net jei ir nepavyktų tokiu būdu visiškai...

Jeigu pabrinko ar patamsėjo paakiai…

Ryte atsikėlus ir pažvelgus į veidrodį dažną moterį ar merginą nuliūdina patamsėję ar pabrinkę paakiai.

Paakių odos priežiūra

Bene jautriausia ir ploniausia žmogaus odos vieta – aplink akis. Paakių oda beveik neišskiria riebalų, todėl ji menkai saugoma nuo aplinkos poveikio. Plona bei jautri paakių oda dar ir daug juda – juk per dieną padarome šimtus įvairiausių mimikų.

Šokoladas Jūsų grožiui

Daugelį dešimtmečių žmonės tiesiog mėgavosi šokolado nuostabiu skoniu, teigdami, kad saldžioji plytelė pakelia nuotaiką. Galiausiai, XX amžiuje šokoladas įgavo dar daugiau funkcijų. Pirmiausia buvo pabrėžiama šokolado nauda sveikatai bei grožiui. Ypač pradėjo...

Kaip reikėtų pasirūpinti lūpomis

Kaip ir visos kitos kūno dalys, lūpos taip pat kenčia nuo šalčio, karščio, vėjo, dulkių ir pan. Taigi, natūralu, jog lūpoms speciali priežiūra yra būtina. Neužtenka jas tiesiog kartais patepti vazelinu. Lūpoms irgi reikia Jūsų dėmesio.

Produktai, valantys veido odą

Jei manote, kad spuogai kamuoja tik paaugles, tuomet tikrai klystate. Net 20 proc. moterų , kurios yra 20 – 30 metų, kamuoja veido odos bėrimai.

Grožio SOS: tamsūs paakiai

Sakoma, kad paprasčiausias būdas atskleisti moters amžių yra tiesiog pasižiūrėti jai į akis. Akių vokai bei oda aplink akis – viena jautriausių veido srities vietų, kadangi būtent šioje vietoje oda yra itin plona. Todėl būtent čia lengvai formuojasi raukšlės, matosi...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.