Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

odos priežiūra

Revoliucija grožio pramonėje – lazerinės operacijos efektyvumas vienoje kremo dėžutėje

Intensyvus gyvenimo tempas, dinamika, kurioje malonumus netrukus keičia rūpesčiai, palieka ne tik mums vieniems viduje jaučiamas žymes, bet ir kitiems matomus ženklus. Ir jei sakoma, kad viena kita raukšlelė vyrus puošia, ko gero, dažna moteris išgirdusi tokį...

Kokie maisto produktai skatina odos senėjimą?

Tai, kaip mes atrodome, ne visada reprezentuoja mūsų tikrąjį amžių. Tai priklauso nuo daugybės veiksnių: genų, kūno sudėjimo, aprangos, makiažo, gyvenimo būdo ir... valgymo įpročių. Turbūt sutiksite, kad viena jaunystės "paslapčių" - graži ir elastinga oda, tačiau...

Kokie produktai padeda nudegus saulėje?

Nusvilote besidegindamos saulėje? Neverta bėgti į parduotuvę pirkti losjonų po deginimosi – Jums puikiai gali padėti natūralūs produktai – kai kuriuos jų namuose turi kiekvienas!

Kokie vaisiai naudingiausi odai?

Reikėtų nepamiršti rūpintis oda visais metų laikais, tačiau vasara – tai metas, kada prižiūrėti odą galite vien tik natūraliais produktais. Taip, Jūs neklystate – odos priežiūrai galite naudoti vien tik vaisius ir daržoves – vienus jų tiesiog valgyti, o iš kitų...

Kokie produktai naudingiausi odai?

Jei valgome vien greitą kaloringą maistą, kuriame nedaug naudingų medžiagų, labai greitai apie tai išduoda... Oda. Mes visos žinome, kad vaisiai ir daržovės labai naudingi mūsų odai, tačiau nesusimąstome, kuo gali būti naudinga kava, česnakas ar moliūgų sėklos.

Kaip pasirūpinti veido oda prieš vestuves? Kada kreiptis į kosmetologą?

Veido oda yra labai jautri stresui, nemigai, neteisingai mitybai. Net jeigu turite nepriekaištingą odą, streso paveikta ji gali pasikeisti. Spuogai, smulkios raukšlelės, išsiplėtusios poros ar išsausėjusi oda – tai dažnos problemos.

10 dalykų, kurių negalima daryti su savo oda

Sakoma, kad mokytis reiktų iš savo klaidų, tačiau jei kalbame apie odos priežiūrą, geriau išklausykite labiau patyrusių. Savo klaidų jūs tikrai pridarysite – meilėje, profesinėje veikloje, šeimoje, tačiau nereikėtų rizikuoti su savo oda.

Nauji metai – nauji odos priežiūros įpročiai

Ar esate įsitikinusi, jog teisingai prižiūrite savo odą? Gali būti ir taip. Tačiau galite rasti ir visiškai netikėtų jums sprendimų-patarimų.

Pasirūpinkite savo grožiu žiemą (1)

Sakoma, kad akys – sielos veidrodis. Tačiau žiemą akys gali patamsėti, atsirasti maišelių po akimis. Specialistai rekomenduoja kasdien naudoti kremą, kurio sudėtyje yra kolageno, kuris suteikia odai elastingumo.

5 odos priežiūros nuodėmės žiemą

Niekam ne paslaptis, jog žmogaus kūnas sugeba prisitaikyti prie sezoninio klimato sąlygų. Tačiau keičiantis klimatui, o ypač oro temperatūrai, turime keisti ir savo kūno priežiūros įpročius. Kodėl?

Maisto produktai sveikai odai

Nors vartojamo maisto įtaka odos būklei buvo tiriama dar labai mažai, tačiau jau dabar aišku, jog didžiausią stiprinantį ir saugantį poveikį turi antioksidantai.

Pirmosios raukšlės: ar reikia panikuoti?

Pirmosios raukšlės daugeliui tampa tikru netikėtumu. Atrodo, dar neseniai jūsų oda buvo jauna ir tyra, ir štai atsirado smulkios raukšlelės. Neliūdėkite ir neskubėkite pirkti brangių priemonių nuo raukšlių – su jomis dar galite kovoti ir paprastesniais būdais.

10 mitų apie odos priežiūrą žiemą

Sakote dar ankstoka galvoti apie žiemą? Klystate. Geriau apie tai pasidomėti šiek tiek anksčiau, o ne verkti dėl sugrubusios odos. Tačiau tarp patarimų galima ir pasiklysti, todėl stengsimės išsiaiškinti labiausiai paplitusius mitus: kuo tikėti, o kuo – ne.

8 natūralaus grožio receptai pagal plastikos chirurgą

Garsus plastinės chirurgijos specialistas dr. Andrew Ordonas iš JAV tikina, kad gražesne ir jaunesne veido oda galima džiaugtis be skalpelio pagalbos ir siūlo 8 receptus, kad oda būtų gražesnė ir lygesnė.

Kūno priežiūra

Veidą tepame brangiausiais kremais, o kūno odą palepinti pamirštame? Be reikalo. Nors kūno oda ne tokia lepi kaip veido, ji taip pat nusipelnė mūsų dėmesio. Štai keletas patarimų, kurių laikantis ne tik veidas, bet ir kūnas spindės sveikata bei grožiu.

Patarimai minkštai ir švelniai odai

Kiekviena nori turėti lygią, švelnią ir minkštą odą... Pagrindinė taisyklė – teisingas odos šveitimas ir drėkinimas. Ir nors šveitimo bei drėkinimo procedūrų yra didelis pasirinkimas, tačiau yra pagrindinės taisyklės, kurių reikia laikytis bet kuriuo sezonu.

Vonios iš šviežių vaisių

Kiekviena moteris svajoja būti graži, bet tik nedaugelis iš tūkstančio gali pasigirti savo natūraliu grožiu, padovanotu motulės gamtos; kitos tikrai nemažai įdeda pastangų, kad pasijustų patrauklios. O štai toliau pasakosim apie vieną iš būdų, kaip padaryti, kad jūsų...

Veido valymas pavasarį

Prieš einant į lauką, kai ten ūžauja pavasariniai vėjai, plauti veidą muilu nerekomenduojama. Vietoj muilo geriausiai naudoti įvairius losjonus, tinkančius jūsų odos tipui. Kai šildymo sezonas baigiasi ir oro temperatūra bei drėgnumas padidėja, riebalinės liaukos...

Koreguojančios odos procedūros

Dažnai iš gydytojų, kalbančių iš žydrųjų ekranų, galime išgirsti apie koreguojančių odos procedūrų naudą, odos regeneraciją, kolageno poveikį ir daug kitų smulkmenų, kurios įeina į iš esmės kiekvieno žmogaus, pasiekusio vidutinį amžiaus „Norų sąrašą“ − visada...

Penki pagrindiniai suklydimai apie priemones nuo saulės

Mes visi puikiai žinome, kad odą reikia saugoti nuo saulės spindulių. Jums reikia argumentų? Sulyginkite savo veido bei rankų odą su krūtinės ar nugaros oda (t.y. ten, kur saulės spindulių gaunama mažiausiai). Skirtumas akivaizdus, tiesa? Ir kalba čia ne apie spalvą,...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.