Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

oda

Rūgštaus pieno upės grožiui

Apie pieno ir jo produktų naudą žinome dar nuo vaikystės. Tiesa, pieno nauda vyresniems žmonėms yra gana abejotina, tačiau jis vis tiek išlieka populiarus ir vienas iš mėgiamiausių maisto produktų. Na o senovėje moterys pieną naudojo prausimuisi, kaukėms, vonioms...

Cheminį odos pilingą atlikite rudenį

Cheminis odos šveitimas (pilingas) - speciali technologija, skirta viršutiniam odos sluoksniui šalinti. Ji skatina gilesnių odos sluoksnių regeneraciją, dėl kurios oda pastorėja, pasilygina, pagausėja elastinių ir kolageninių skaidulų.

Revoliucija grožio pramonėje – lazerinės operacijos efektyvumas vienoje kremo dėžutėje

Intensyvus gyvenimo tempas, dinamika, kurioje malonumus netrukus keičia rūpesčiai, palieka ne tik mums vieniems viduje jaučiamas žymes, bet ir kitiems matomus ženklus. Ir jei sakoma, kad viena kita raukšlelė vyrus puošia, ko gero, dažna moteris išgirdusi tokį...

Grožio patarimai, kuriuos pravartu žinoti

Kai kurie grožio patarimai žinomi mums visoms, tačiau apie kai kuriuos nesame girdėjusios, tačiau žinoti - naudinga.

Talentas būti švelniai

Kuri gi iš mūsų nesvajojo apie švelnias kojytes? Ir kuri gi iš mūsų nesvajojo, kad plaukeliai pažastyse neaugtų taip greitai? Tačiau ką davė gamta, tą jau davė. O mes, jei norime atrodyti dailiai, naikiname šiuos „darželius“. Vis dėl norėtųsi išvengti skausmo,...

10 dalykų, kurių negalima daryti su savo oda

Sakoma, kad mokytis reiktų iš savo klaidų, tačiau jei kalbame apie odos priežiūrą, geriau išklausykite labiau patyrusių. Savo klaidų jūs tikrai pridarysite – meilėje, profesinėje veikloje, šeimoje, tačiau nereikėtų rizikuoti su savo oda.

Nauji metai – nauji odos priežiūros įpročiai

Ar esate įsitikinusi, jog teisingai prižiūrite savo odą? Gali būti ir taip. Tačiau galite rasti ir visiškai netikėtų jums sprendimų-patarimų.

Pasirūpinkite savo grožiu žiemą (1)

Sakoma, kad akys – sielos veidrodis. Tačiau žiemą akys gali patamsėti, atsirasti maišelių po akimis. Specialistai rekomenduoja kasdien naudoti kremą, kurio sudėtyje yra kolageno, kuris suteikia odai elastingumo.

5 odos priežiūros nuodėmės žiemą

Niekam ne paslaptis, jog žmogaus kūnas sugeba prisitaikyti prie sezoninio klimato sąlygų. Tačiau keičiantis klimatui, o ypač oro temperatūrai, turime keisti ir savo kūno priežiūros įpročius. Kodėl?

Maisto produktai sveikai odai

Nors vartojamo maisto įtaka odos būklei buvo tiriama dar labai mažai, tačiau jau dabar aišku, jog didžiausią stiprinantį ir saugantį poveikį turi antioksidantai.

Kai kosmetika nepateisina lūkesčių

Žiūrėdamos naujas kosmetikos reklamas, vartydamos mados ir grožio žurnalus, mes nori-nenori įsijaučiame į gražuoles, žvelgiančias iš viršelio į mus. Ir tuomet pradedame siekti to, kas realiai nėra įmanoma – tobulo įvaizdžio.

Ruduo – laikas atnaujinti odą

Ruduo itin palankus laikas užsiimti odos šveitimu, t.y. pašalinti viršutinį odos sluoksnį – epitelį, ir taip atnaujinti odą. Odos ląstelių atsinaujinimas vyksta pastoviai, o pati ląstelė išgyvena vos 4 savaites – po to ji apmiršta ir pasišalina, o jos vietoje...

Grožio procedūros pagal kūno bioritmą

Pasak kosmetologų, kūno ar veido priežiūros procedūros turės efektyvios naudos, jei bus atliktos joms tinkamiausiu paros laiku. Pasirodo, visai tai priklauso nuo bioritmų. Tiesa, jei pasiryšite paisyti šių nurodymų keltis teks ankstokai. Taigi...

10 mitų apie odos priežiūrą žiemą

Sakote dar ankstoka galvoti apie žiemą? Klystate. Geriau apie tai pasidomėti šiek tiek anksčiau, o ne verkti dėl sugrubusios odos. Tačiau tarp patarimų galima ir pasiklysti, todėl stengsimės išsiaiškinti labiausiai paplitusius mitus: kuo tikėti, o kuo – ne.

Patarimai minkštai ir švelniai odai

Norite turėti švelnią, lygią ir minkštą odą? Pagrindinė taisyklė – tai teisingas ir reguliarus jos valymas, o taip pat drėkinimas. Ir nors egzistuoja įvairiausios šveitimo rūšys, vis dėl to yra ir universalios taisyklės, tinkančios visiems sezonams.

8 natūralaus grožio receptai pagal plastikos chirurgą

Garsus plastinės chirurgijos specialistas dr. Andrew Ordonas iš JAV tikina, kad gražesne ir jaunesne veido oda galima džiaugtis be skalpelio pagalbos ir siūlo 8 receptus, kad oda būtų gražesnė ir lygesnė.

Patarimai minkštai ir švelniai odai

Kiekviena nori turėti lygią, švelnią ir minkštą odą... Pagrindinė taisyklė – teisingas odos šveitimas ir drėkinimas. Ir nors šveitimo bei drėkinimo procedūrų yra didelis pasirinkimas, tačiau yra pagrindinės taisyklės, kurių reikia laikytis bet kuriuo sezonu.

Koreguojančios odos procedūros

Dažnai iš gydytojų, kalbančių iš žydrųjų ekranų, galime išgirsti apie koreguojančių odos procedūrų naudą, odos regeneraciją, kolageno poveikį ir daug kitų smulkmenų, kurios įeina į iš esmės kiekvieno žmogaus, pasiekusio vidutinį amžiaus „Norų sąrašą“ − visada...

Prausimasis aliejais

Ar pažįstamas jausmas, kai odą po dušo kažkas lyg į skutelius drasko, o paviršiumi pasileidžia įkyrios niežulio skruzdės? Pasirodo, uoliai prausdamiesi ir švarindamiesi mes patys save paverčiame išdžiūvusia Sacharos žeme, kuri nebeturi gyvybinių galių saugotis ir...

Drėkiname alkūnes ir kelius

Kaip puiku liestis prie švelnios odos, tiesa? O būti įsitikinusiai, kad kiekvienas jūsų kūno centimetras idealus – dvigubas malonumas. Tai galite pasiekti!

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.