Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

natūralios priemonės plaukams

Grožis per valandą

Norisi gražiai atrodyti, o laiko nėra tiek daug. Dar pridėkite nemigos naktis ar stresą darbe. Kartais net ir rytinė kava nepagerina situacijos. Štai tokiomis dienomis reiktų stebuklo, kad dingtų „maišeliai“ po akimis, kad veido oda pašviesėtų, kad plaukai būtų glotnūs.

Kava dvasiai, grožiui ir sveikatai

Kavos pagalba jūs galite atrasti grožį. Tai gali atrodyti šiek tiek keistai, kadangi tiesioginio ryšio tarp kavos ir grožio nėra. Tiesa, šiuolaikinėje kosmetikoje tikrai rasite šveitiklių, kremų ir kaukių, kuriose dažnai naudojami kavos grūdeliai. Taigi, kaip naudoti...

Natūrali kosmetika su Kalėdų aromatu

Visi sutiks, kad Kalėdos – aromatinga šventė. Koks aromatas asocijuojasi su šventėmis – individualu. Atminkite, beveik viskas, ką galite suvalgyti, mažiau ar daugiau galima tepti ir ant odos. Kaukės, tonikai iš aromatingų produktų bus tikrai efektyvios jūsų odai:...

Mūsų draugė citrina

Citrina padeda mums, kai skauda gerklę, leidžia išsigydyti peršalimą, taip pat gražina jaunystę. Štai jums dar keletą paprastų receptų, kurie tik dar kartą įtikins, kad šis vaisius privalo būti jūsų namuose kasdien.

Bananai visiems!

Bananai jau seniai nebėra egzotika ir kiekviename prekybos centre mes galime įsigyti šių vaisių bet kurią dieną. O valgyti jį rekomenduojama kasdien, kadangi bananas naudingas ir grožiui, ir sveikatai, ir jaunystei.

Gintaro gabalėlyje slypi grožio paslaptys

Vasara – puikus metas vaikštant pajūryje ieškoti gintaro gabalėlių. Ir ne tik namams papuošti ar papuošalams pasigaminti, bet ir kūno grožiui puoselėti. Gintaro turinti kosmetika padeda išvengti kremzlių, sausgyslių ir kitų jungiamųjų audinių išsausėjimo, palaikyti...

Pasidaryk pati: Naminiai kondicionieriai plaukams

Patikėkite, nieko čia nėra sudėtingo. Kai kurie naminiai receptai yra netgi lengvesni nei veido kaukės, ir priimtini daugumai moterų.

Bulvių paslaptys grožiui

Sutikite, bulvės mums – antroji duona. O bulvę galite naudoti ne tik maistui, bet ir kaip kosmetinę priemonę ar vaistą.

Rabarbaras – sveikatai, maistui ir grožiui

Mokslinis pavadinimas Rheum rbaponticum L.(lot. k.). Šis augalas daro moteris sveikesnėmis ir gražesnėmis. Tai daugiametis augalas, o gegužės mėnesį jau galima pradėti naudoti šį augalą įvairioms procedūroms: maistui, grožiui, sveikatai.

Gyvos ir gydančios alijošiaus sultys

Kai lauke tvyrantis šaltukas galutinai įveikė mano rankas, ėmiausi ieškoti vaistų. Minkštinantys ir rankas puoselėjantys aliejai, kremai jau nebeteikė vilčių, nes reikėjo skubiai gydyti skaudžius įtrūkimus, šerpetojimą ir perštėjimą. Nieko kito neliko, kaip...

Obuolių actas - natūrali grožio priemonė

Obuolių actas gali tapti tikru išsigelbėjimu toms moterims, kurios negali skirti daug lėšų brangiai kosmetikai ar grožio procedūroms kosmetologijos centre, rašo portalas eli.lt. Obuolių actas neturi jokio šalutinio poveikio, o jo kaina yra prieinama beveik kiekvienai.

Svajojančioms turėti ilgus ir sveikus plaukus

Reguliarus galvos masažas

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.