Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

nagų priežiūra

10 dalykų, kuriuos privalu žinoti apie nagus

Neužtenka žinoti, kaip pasidaryti manikiūrą – pasirodo, nagai gali išduoti apie organizmui reikalingų medžiagų trūkumą ir apie galimas ligas!

Gražūs ir išpuoselėti nagai: pagrindinės taisyklės (1)

Kiekviena norime turėti gražius, sveikus išpuoselėtus nagus, tačiau kartais atrodo, kad įdedame tiek daug pastangų, bet rezultatai vis tiek nedžiugina. Sakoma, kad rankos – kiekvienos moters vizitinė kortelė, todėl tam reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Pateiksime...

„Taip“ ir „ne“ - nagų priežiūros klaidos

Prižiūrėtos rankos ir nagai – tai, kuo galėtų didžiuotis bet kuri mergina. Merginos lanko įvairius grožio salonus, mėgaujasi vonelėmis, manikiūrais, pedikiūrais, perka prabangius rankų kremus tam, kad rankos gundytų ir viliotų. Tačiau rankų priežiūrai nėra būtinos...

Paprasti sprendimai, jei turite problemų su nagais

Manote, kad besisluoksniuojantys ir lūžtantys nagai – tai katastrofa? Perskaitykite šį ir suprasite, kad viskas ne taip jau baisu.

Kaip prižiūrėti nagus vasarą?

Dirbtiniai ar natūralūs nagai turi atrodyti sveiki: nagų plokštelė idealiai lygi, švelni, kutikulai nesuskilinėję. Tik tuomet rankos atrodys prižiūrėtos.

Vonelės su citrina nagams

Citrina, citrinos sultys, eteriniai citrinos aliejai naudojami stiprinti nagus jau seniai, dar nuo tų laikų, kai žmonės suprato, jog citrina ir jose esančios naudingos medžiagos stiprina nagus. Eterinis citrinos aliejus puikiai tiks nušviesinti nagus. Šviesinimo...

Sluoksniuojasi nagai?

Sluoksniuojasi nagai? Imkitės priemonių!

Naudingiausi patarimai namų manikiūrui

Jei norite nepriekaištingai prižiūrėtų rankų, manikiūras kiekvieną savaitę tiesiog būtinas. O kad pasidarytumėte manikiūrą namų sąlygomis, jums prireiks dildės, nagų lako valiklio, pagaliuko odelėms stumdyti, kosmetinio aliejaus, drėkinamojo kremo, minkšto šepetėlio.

Nagų problemos: lūžta nagai

Visos norime džiaugtis gražiu manikiūru. Ką daryti, jei nagai primena ploną pavasarinį ledą: vienas neatsargus judesys ir jie lūžta. Galima suversti viską žiemos-pavasario periodui, kai trūksta vitaminų, tačiau tai tik iš dalies tiesa. Neteisingai parinktas lakas...

Patarimai, kad nagai būtų stiprūs ir sveiki (1)

Kai kurioms moterims itin aktualus klausimas: ką daryti, kad nagai būtų gražūs, stiprūs bei sveiki? Jeigu Jūs esate viena iš jų, tuomet Jums pravers šie keli paprasti patarimai.

Tobuli nagai: dydžiai, spalvos ir formos (4)

Tokie dalykai kaip pirštų antspaudai, forma, nagai yra labai unikalu ir individualu. Visa tai dėl skirtingos kiekvienos moters anatomijos. Todėl natūralu, kad kiekvienai individualiai tinka vis kitokia nagų forma, ilgis bei spalva.

Kad makiažas laikytųsi ilgiau

Makiažas būna lygesnis ir ilgiau išsilaiko, jeigu jo pagrindui naudojamos specialios priemonės, kurių esama kiekvienoje kosmetinėje linijoje.

Rankų ir nagų priežiūra

Rankos yra vizitinė moters kortelė. Jos, kaip sako prancūzės, išduoda visas moters paslaptis. Rankoms tenka didžiausias krūvis: tenka atlaikyti buities darbus, gaminti maistą, be to, laikantis higienos reikalavimų, jos plaunamos dažniausiai. Tam, kad jos būtų...

Nagų priežiūra – ką ir kaip daryti (1)

Kaip turėtų atrodyti nagai, kuriais tinkamai rūpinamasi? Kaip pačiai tinkamai juos prižiūrėti? Šiuolaikinės metodikos ir liaudiški receptai – visa tai tau ir tavo nagams!

Nauja internetinė parduotuvė

2008 m. liepos mėn. „Egidijos nagų studija“ atidarė savo internetinę parduotuvę www.heaven-nails.lt, kurioje prekiaujama profesionaliomis vokiečių kompanijos Heaven Nails International GmbH nagų priauginimo ir priežiūros priemonėmis.

Rūpinkimės nagais teisingai

Nagų priežiūros patarimai, kuriuos privalo žinoti kiekviena moteris.

Sveika mityba - kad nagai būtų gražūs, stiprūs ir sveiki (1)

Kad nagai būtų gražūs, prižiūrime juos darydami manikiūrą ar juos lakuodami. Tačiau to neužtenka. Kad nagai būtų sveiki, jais reikia rūpintis iš vidaus. Pateikiame plačiausiai paplitusias nagų problemas ir kaip sveika mityba pradėtų jas išspręsti.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.