Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

nagu priauginimas

Norinčioms tvirtų it panteros nagų - nagų priauginimas?

Mes visos norime turėti sveikus, natūralius, gražius nagus. Tačiau ne visos tai turime iš prigimties. Nagų vaizdas priklauso nuo bendros organizmo būklės.

Porcelianiniai - pudriniai nagai (4)

Porcelianiniai - pudriniai nagai skirti visoms moterims, kurioms rūpi grožis, nagų priežiūra, gražios, išpuoselėtos rankos. Norėtume parodyti, kad gražias rankas ir gražius, sveikus nagus gali turėti kiekviena savimi besirūpinanti moteris.

Nauja internetinė parduotuvė

2008 m. liepos mėn. „Egidijos nagų studija“ atidarė savo internetinę parduotuvę www.heaven-nails.lt, kurioje prekiaujama profesionaliomis vokiečių kompanijos Heaven Nails International GmbH nagų priauginimo ir priežiūros priemonėmis.

VII atviras Baltijos nagų modeliavimo ir dizaino čempionatas - NUGALĖTOJAI

Startuojantis pavasaris kovo 7d. į Litexpo parodų rūmus vėl sukvietė manikiūro specialistus ir nagų dizaino gerbėjus. Parodos „Pelenė“ metu vyko VII atviras Baltijos nagų modeliavimo ir dizaino čempionatas.Vieną modelio ranką dalyviai turėjo dekoruoti namuose, todėl...

„Baltic Beauty World 2007“

Š.m. lapkričio 2 – 4 dienomis Rygoje, Kipsalos parodų centre įvyko tarptautinė grožio srities paroda „Baltic Beauty World 2007“. Parodoje dalyvavo kompanijos iš Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Estijos, Ukrainos, Lenkijos, Vokietijos, Italijos. 260-yje stendų buvo...

Nagų priauginimo technologijos

Nagų priauginimas - tai dirbtinis nagų prailginimas specialiomis nagų priauginimo medžiagomis. Šiuo metu naudojama daugybė įvairių priauginimui skirtų priemonių - akrilas, gelis, porcelianas, įvairūs audiniai, kuriais padengiamas nagas (šilkas, fiberglass ir kt.).

Nagų pirauginimo eiga

Pateiksime nagų priauginimo eigą, naudojant formeles. Su formelėmis galima formuoti tiek akrilo, tiek gelio ar porceliano nagus. Nagų formelės gaminamos popierinės ir metalinės.

Nagų priauginimo eiga (1)

Pateiksime nagų priauginimo eigą, naudojant formeles. Su formelėmis galima formuoti tiek akrilo, tiek gelio ar porceliano nagus. Nagų formelės gaminamos popierinės ir metalinės. Popierinės formelės yra vienkartinės, su jomis galima suformuoti gražesnius nagus,...

Nagų priauginimo tipai

Nagų priauginimas - tai dirbtinis nagų prailginimas specialiomis nagų priauginimo medžiagomis. Šiuo metu naudojama daugybė įvairių priauginimui skirtų priemonių - akrilas, gelis, porcelianas, įvairūs audiniai, kuriais padengiamas nagas (šilkas, fiberglass ir kt.).

Nagų priauginimas: mitai ir faktai

Labai dažnai tenka girdėti įvairių mitų apie nagų priauginimą. Daugelis jų gimsta dėl žinių trūkumo ar nesupratimo.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.