Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

nagų lakas

Neįprastos kosmetikos naujovės

Sutiksite, kad kosmetikos reklama taip pat turi mums poveikį – pirksite ar ne. Tačiau kartais gaminį traukia paimti ne dėl kokybės, o dėl jo išskirtinumo.

Nagų lako šalinimas – be paslapčių

Kai kalbame apie manikiūrą, kaip taisyklė, labai svarbu pabrėžti jo tvirtumą. Ieškome greitai uždžiūstančio nagų lako ir kitų gudrybių. O kai lakas uždžiūsta – tai ilgam! Kaip visa tai pašalinti? Kartais nagų lakas pašalinamas ir su nagų plokštelės dalelėmis, ir su...

Manikiūras: sudėtinga geometrija, kurią lengva padaryti (foto) (2)

Pažvelkite į paveiksliukus – rodos, labai sudėtinga technika, tinkanti tik profesionalams. Įsitikinkite, kad šį nagų dizainą galite pasidaryti pati namuose.

Kiek kainuoja pats brangiausias lakas nagams ir kiti skaičiai (foto ir video)

Paskutiniais metais manikiūro industrija gana stipriai pajudėjo į priekį. Tai viena iš sparčiausiai besivystančių grožio sričių. Juk dar prieš 10 metų nieko nežinojome apie nagų dizainą, o tik prieš 20 – išbandėme prancūzišką manikiūrą.

Priemonės pedikiūrui namuose (2)

Darote pedikiūrą namuose? Puiku! Kaip padaryti, kad procedūra nevirstų į rutininę bei nuobodžią? Žinoma, kad prieš tai reikia nueiti į parduotuves ir nupirkti pačias svarbiausias bei naudingiausias priemones pedikiūrui.

Geriausia vieta saugoti nagų laką

Kiekvienas sezonas džiugina mus naujomis nagų lako kolekcijomis. Ir nepirkti naujovių yra taip sunku! Tačiau tuomet kyla klausimas: kur gi saugoti šiuos turtus?

Nagų lakas: kokį atspalvį pasirinkti? (1)

Tiesiog būtina sekti naujausias mados tendencijas, renkantis nagų laką. Kai kuriems patinka maišyti keletą lako atspalvių, kai kas sėkmingai atlieka nagų lako dizainą. Tačiau ar yra kokios bendros taisyklės, renkantis nagų lako atspalvį?

Kaip teisingai užbaigti manikiūrą? (1)

Greičiausiai numanote, kad kalba bus apie manikiūro užbaigimą, t.y. priemones, kuriomis yra pabaigiamas lakavimas. Ar tikrai viską apie tai žinote? Ar pasinaudojate visomis galimybėmis, kurias jos suteikia?

Patarimai, kaip greičiau išdžiovinti nagų laką

Skubate? Manikiūrui liko vos keletas minučių? Tai dar nereiškia, kad reikia atsisakyti nagų lako! Štai keletas paprastų paslapčių, kurias galite išnaudoti ekstra atveju.

Nagų problemos: lūžta nagai

Visos norime džiaugtis gražiu manikiūru. Ką daryti, jei nagai primena ploną pavasarinį ledą: vienas neatsargus judesys ir jie lūžta. Galima suversti viską žiemos-pavasario periodui, kai trūksta vitaminų, tačiau tai tik iš dalies tiesa. Neteisingai parinktas lakas...

Nagų lako spalvos 2012 (1)

Susitarkime iš anksto: prancūziškas manikiūras – nesenstanti ir visada madinga klasika, tad palikime šį kartą ją nuošalyje ir pasidairykime ko nors naujo, gaivaus, įkvepiančio, sudrebinančio manikiūro rutiną.

Dalykai, labiausiai gadinantys moters išvaizdą

Šiandien moterims gerai bei gražiai atrodyti yra sudarytos bene visos galimybės. Be to, ir didelių finansų visai tam nereikia, tačiau kartais, žvelgiant į moteris iš šalies, galima pamatyti iš tikrųjų ganėtinai daug išvaizdos trūkumų. Svarbu pabrėžti, kad net...

Ką daryti, jeigu sluoksniuojasi nagai? (1)

Gražūs, sveiki nagai yra tikra moters puošmena. Todėl reikia nepamiršti jais tinkamai pasirūpinti. Ypač būtina prižiūrėti nagus, jei šie pradeda sluoksniuotis. Tokią problemėlę turi tikrai ne viena moteris, bet jos galima išvengti ir netgi susidoroti su ja, jeigu jau...

Patarimai, kad nagai būtų stiprūs ir sveiki (1)

Kai kurioms moterims itin aktualus klausimas: ką daryti, kad nagai būtų gražūs, stiprūs bei sveiki? Jeigu Jūs esate viena iš jų, tuomet Jums pravers šie keli paprasti patarimai.

Tobuli nagai: dydžiai, spalvos ir formos (4)

Tokie dalykai kaip pirštų antspaudai, forma, nagai yra labai unikalu ir individualu. Visa tai dėl skirtingos kiekvienos moters anatomijos. Todėl natūralu, kad kiekvienai individualiai tinka vis kitokia nagų forma, ilgis bei spalva.

Išskirtinės manikiūro tendencijos 2011 metams! (2)

2011 metų manikiūro tendencijos kiekvienai šiuolaikinei damai leis išlaisvinti savo fantazijas bei išryškinti savo individualumą ir parodyti visiems savo išskirtinius nagučius!

Rūpinkimės nagais teisingai

Nagų priežiūros patarimai, kuriuos privalo žinoti kiekviena moteris.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.