Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

nagu daile

Nagų dailė: laikraštinis manikiūras

Jei tavo rytas prasideda nuo puodelio kavos, šviežios bandelės ir naujausių žinių internete - gali save drąsiai vadinti šiuolaikine mergina. Anksčiau prie šio pusryčių komplekto vietoje interneto būdavo laikraštis. O dabar... jis taip pat čia puikiai tiks. Tik ne ant...

Nagų lakavimo idėja: spalvų liejimas ant vandens (11)

Turbūt sutiksite, kad kas kartą, kai norite gražiai ir įdomiai nulakuotų nagų, lankytis pas manikiūrininkę kainuotų gana brangiai? Dėl šios priežasties siūlome visai nesudėtingą būdą įdomiai nusilakuoti nagus tiesiog namuose!

Nagų dailės idėjos (1)

Kartais, pamačius nulakuotus nagus, atrodo, kad tai buvo labai sudėtinga padaryti. Vis dėlto, dažnai tai padaryti visai paprasta. Galerijoje pateiksime nagų dailės idėjų, kurias galėsite įgyvendinti pačios, be manikiūrininkės pagalbos. Nustebinkite drauges!

Nagų lakavimo idėjos kiekvienai (1)

Pateiksime nagų lakavimo idėjų tiek šventei, tiek kasdienai. Išsirinkite mėgstamiausią!

Nagų lakavimo tendencijos 2013 metų pavasarį - vasarą

Nagų lakavimas – viena didžiausių moters privilegijų. 2013 metų pavasarį – vasarą madingos tiek šviesios, tiek tamsios nagų lako spalvos. Pateiksime 10 madingiausių šio sezono nagų lakavimo būdų – tikrai išsirinksite mėgstamiausią!

Naujovės nagų dailės mėgėjoms (1)

Ko gero, visos daugiau ar mažiau yra išbandžiusios nagų dailės įmantrybes. O pas tikrą meistrą galima apžiūrėti tiek daug įdomybių! O štai ir naujovės, kurias galima rasti pas tikrą nagų dailių maniaką.

Manikiūras: sudėtinga geometrija, kurią lengva padaryti (foto) (2)

Pažvelkite į paveiksliukus – rodos, labai sudėtinga technika, tinkanti tik profesionalams. Įsitikinkite, kad šį nagų dizainą galite pasidaryti pati namuose.

7 idėjos Naujųjų metų manikiūrui (foto) (2)

Gražiai atliktas manikiūras papuoš ir papildys bet kokią aprangą. Sukate galvą, kaip atlikti nagų dailę? Mes jums pasiūlysime keletą variantų.

Paprasta nagų dailė: Gėlės ant nagų (foto)

Profesionalią grafiką ant nagų jau gali išsipiešti kiekviena savo namuose. Tik netingėkite karts nuo karto užsukti šalia jūsų namų esančią kosmetikos parduotuvę ir dairykitės į puikias naujienas.

Nagai ir manikiūras 2012 (video) (1)

Kviečiame pasižiūrėti video su naujausiomis nagų dailės tendencijomis ;)

Juodos spalvos nagai su užtrauktuku! (5)

Net ir nagai turi tam tikras mados tendencijas. Šiandien moterys nagus lakuoja nebūtinai viena spalva, tačiau padailina juos ir įvairiausiais paveikslėliais, nepabūgsta ir ryškių spalvų bei unikalių ornamentų.

Pašėlusi nagų dailė (foto, I dalis) (16)

Jau nieko nebenustebinsime keliomis spalvomis nulakuotais nagučiais, tad pradedame rinkti pačius įspūdingiausius nagų dizainus ir kiekvieną savaitę juos Jums parodysime.

Linksmoji nagų dailė (7)

Kuri iš mūsų nenorime išsiskirti kitokiu drabužiu, kitokia stiliaus detale. Žiema sumažina galimybes pasirodyti, nes dažnai labai gražų drabužį uždengia žieminiai paltai ir striukės. Tačiau gerą įspūdį padaryti galime netgi nenusirengę žieminių apdarų.

Nagų dailė: Naomi Yasudа (1)

Rankos –viena iš labiausiai pastebimų moters kūno vietų. Tam, kad Jūsų rankų grožis dar labiau išryškėtų, siūlome nagų dailę. Nagų dailės pagalba, galima užmaskuoti ir trūkumus. Šį kartą Jums pateikiame tai, ką siūlo Naomi Yasuda. Gero laiko ir gražių idėjų!

Nagų dailė: nusipiešk sau gerą nuotaiką (3)

Rankos - moters vizitinė kortelė. Neprižiūrėtos rankos gali susendinti moterį keliais metais. Rankos puikiai išduoda Jūsų amžių.

Išskirtinės manikiūro tendencijos 2011 metams! (2)

2011 metų manikiūro tendencijos kiekvienai šiuolaikinei damai leis išlaisvinti savo fantazijas bei išryškinti savo individualumą ir parodyti visiems savo išskirtinius nagučius!

Manikiūras 2011: turi tai išbandyti! (1)

Drąsus manikiūras pastaruoju metu tampa ne paprasčiausiu nagų lakavimo būdu, o viena svarbiausių įvaizdžio detalių, savotišku aksesuaru, kaip ekstravagantiški bateliai ar rankinė.

25 manikiūro ir nagų dailės idėjos (5)

Išskirtiniai nagučiai atkreipia visų dėmesį, o kai jie dar ir tvarkingai bei gražiai nulakuoti, mes sudarome tvarkingos, savimi pasirūpinti mokančios moters įvaizdį. Jei kartais pritrūkstate idėjų nagų dailei - grožio klubas skuba Jums į pagalbą su 25 nagų dailės...

Nagų dailė: vis dar madinga (2)

3 manikiūro ir pedikiūro triukai, kuriuos tikrai verta išbandyti šią vasarą!

Super - duper manikiūras (2)

Turite ilgus nagus, ir nežinote, kaip juos papuošti? Siūlome keletą įdomių manikūro variantų, kurie leis Jums pasijusti originalia. Gerų idėjų!

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.