Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

nagai

Gražūs ir išpuoselėti nagai: pagrindinės taisyklės (1)

Kiekviena norime turėti gražius, sveikus išpuoselėtus nagus, tačiau kartais atrodo, kad įdedame tiek daug pastangų, bet rezultatai vis tiek nedžiugina. Sakoma, kad rankos – kiekvienos moters vizitinė kortelė, todėl tam reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Pateiksime...

Grožio patarimai, kuriuos pravartu žinoti

Kai kurie grožio patarimai žinomi mums visoms, tačiau apie kai kuriuos nesame girdėjusios, tačiau žinoti - naudinga.

Šventinis manikiūras šv. Valentino dienai (foto)

Artėja šv. Valentino diena. Taip norisi šią dieną praleisti šalia mylimo žmogaus, o jis iš naujo jus įsimylėtų!

Naujovės nagų dailės mėgėjoms (1)

Ko gero, visos daugiau ar mažiau yra išbandžiusios nagų dailės įmantrybes. O pas tikrą meistrą galima apžiūrėti tiek daug įdomybių! O štai ir naujovės, kurias galima rasti pas tikrą nagų dailių maniaką.

Naujųjų metų sutikimas: A-Z (ką apsirengti, kaip pasidažyti) (1)

Artėjantis Naujųjų Metų sutikimo vakarėlis kiekvienai įvarys nemažai galvos skausmo, todėl mes skubame į pagalbą su patarimais, kurie padės apsispręsti kaip pasipuošus sutikti naujus metus.

Geriausia vieta saugoti nagų laką

Kiekvienas sezonas džiugina mus naujomis nagų lako kolekcijomis. Ir nepirkti naujovių yra taip sunku! Tačiau tuomet kyla klausimas: kur gi saugoti šiuos turtus?

13 geriausių visų laikų grožio patarimų (1)

Juk visada norite išlikti graži bei jaunai atrodyti. Gaila, kad kartais visgi pritrūksta skirti šiek tiek daugiau laiko sau, tačiau, ne paslaptis, jei norite išlikti visada graži, laiko reikės atrasti. Taigi, siūlome susipažinti su pačiais geriausiais bei...

Pradėti rūpintis, kad oda nesentų, reikėtų nuo 20 metų

Specialistai nustatė, kad intensyviau odos priežiūra reikėtų pradėti rūpintis jau nuo 20–ies metų. Maždaug nuo šio amžiaus derėtų imtis reikiamų prevencinių priemonių, kurios padėtų odai ilgiau išlikti švelniai ir lygiai.

Norinčioms tvirtų it panteros nagų - nagų priauginimas?

Mes visos norime turėti sveikus, natūralius, gražius nagus. Tačiau ne visos tai turime iš prigimties. Nagų vaizdas priklauso nuo bendros organizmo būklės.

Pašėlusi nagų dailė (foto, I dalis) (16)

Jau nieko nebenustebinsime keliomis spalvomis nulakuotais nagučiais, tad pradedame rinkti pačius įspūdingiausius nagų dizainus ir kiekvieną savaitę juos Jums parodysime.

Linksmoji nagų dailė (7)

Kuri iš mūsų nenorime išsiskirti kitokiu drabužiu, kitokia stiliaus detale. Žiema sumažina galimybes pasirodyti, nes dažnai labai gražų drabužį uždengia žieminiai paltai ir striukės. Tačiau gerą įspūdį padaryti galime netgi nenusirengę žieminių apdarų.

Nagų dailė: Naomi Yasudа (1)

Rankos –viena iš labiausiai pastebimų moters kūno vietų. Tam, kad Jūsų rankų grožis dar labiau išryškėtų, siūlome nagų dailę. Nagų dailės pagalba, galima užmaskuoti ir trūkumus. Šį kartą Jums pateikiame tai, ką siūlo Naomi Yasuda. Gero laiko ir gražių idėjų!

Nagų dailė: nusipiešk sau gerą nuotaiką (3)

Rankos - moters vizitinė kortelė. Neprižiūrėtos rankos gali susendinti moterį keliais metais. Rankos puikiai išduoda Jūsų amžių.

SPA rekomendacijos rankų problemoms spręsti

Anaiptol ne visos prisiverčia nuolat preciziškai rūpintis rankų švelnumu, o nagų grožiu patogiausia leisti kartą per porą savaičių pasirūpinti manikiūrininkei.

25 manikiūro ir nagų dailės idėjos (5)

Išskirtiniai nagučiai atkreipia visų dėmesį, o kai jie dar ir tvarkingai bei gražiai nulakuoti, mes sudarome tvarkingos, savimi pasirūpinti mokančios moters įvaizdį. Jei kartais pritrūkstate idėjų nagų dailei - grožio klubas skuba Jums į pagalbą su 25 nagų dailės...

Nuostabioji nagų dailė (5)

Nagų dailę daug kas suvokia tiesiog kaip gražiai, įdomiai nulakuotus nagus. Tačiau šį kartą Jums siūlome tikrą meną. Tai, ką drąsiai galima pavadinti nagų daile. Darbai originalūs, sukurti vienam konkursui,tačiau kasdienai, manau, galite pritaikyti keletą idėjų....

Nagų dailė: gėlių motyvai (2)

Pavasarį, kada gamta dar tik bunda, artėjančią vasarą galite prisišaukti ant nagų nusipiešdamos pievas gėlių. Galite piešti savo mylimiausias gėles, svarbiausia negailėti spalvų ir geros nuotaikos. Tik nuoširdus darbas kuriant savo nagų piešinius, padės Jums...

Šanchajaus auksas - iššūkis prancūziškam manikiūrui

Vogue Šanchajuje diktuoja naują stilių: juoda ir aukso spalvos - kiniškas atsakas klasikiniam prancūziškam manikiūrui.

Nagų dailė: pabandyk dar kartą!

Nagų dailė nebemadinga? Tokia, kokia ji buvo prieš 4-5 metus – tikrai beviltiškai paseno. Tačiau subtilus nagų pamarginimas ir vėl pretenduoja tapti vienu madingiausių 2010-tųjų vasaros akcentų! Svarbi sąlyga – nagai turėtų būti natūralūs, išpuoselėti ir ne per ilgi...

Rankų priežiūra. Grožis iki nagų galiukų

Gražios, prižiūrėtos rankos yra svarbu kiekvienam. Tie laikai, kai purvini, apkramtyti vyrų nagai buvo laikomi normaliu dalyku, jau praėjo.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.