Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

mitybos įpročiai

Kodėl prancūzaitės nestorėja?

Šis straipsnis parengtas pagal Mireille Guiliano knygą „Kodėl prancūzės nestorėja?“.

7 valgymo taisyklės, kad būtumėte lieknesnė

Turbūt dažniausiai stengiatės greitai kažką įsimesti į skrandį pusryčiams, užsigerdama vandeniu ir keliaujate darbuotis. Žinokite, kad toks būdas ilgai propaguojamas būti negali. Štai kelios taisyklės, kurios padės sureguoliuoti Jūsų valgymo įpročius taip, kad...

Kaip sveikai mesti svorį? (1)

Svoris – amžina problema daugeliui moterų. Visos nori būti gražios bei lieknos. Gerai toms, kurios, kad ir kiek bevalgytų išlieka lengvos kaip smilgos, o ką daryti toms, kurioms gardžiausias maistas ilgainiui virsta papildoma mase?

Patarimai, kaip numesti svorio (1)

7 patarimai, norinčioms sulieknėti ir numesti svorio.

Ką daryti ir ko nedaryti laikantis dietos

Nežinote, ką daryti, kad efektyviai netektumėte nepageidaujamo svorio? Tuomet žemiau pateikti patarimai ką daryti ir ko nedaryti bus kaip tik Jums.

Lieknėkite pamažu (1)

Kiekvieną kartą keičiantis sezonui daugelis, ko gero atnaujinate savo garderobą. Arba šiaip, pasižadate sau pasikeisti. Nuo ko dažniausiai pradedate? Nuo naujos šukuosenos, arba naujos dietos.

Dieta - svorio metimo būdai

Daugelis žmonių yra išbandę naujausias ir įmantriausias dietas vien tam, kad jų galėtų atsisakyti, kai jos neduoda rezultatų. Nebūkime vienas iš tokių žmonių.

Kodėl dietos retai padeda? Dietos - pavojingi žaidimai su sveikata ir psichika

Jūs galite pasirinkti dietą iš nesuskaičiuojamos daugybės siūlomų: riebalus ribojanti dieta, angliavandenius ribojanti dieta, kraujo grupės dieta, vaisių ir daržovių dieta, glikemijos indekso dieta, maisto derinimo dieta, ir daugelis kitų...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.