Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

mityba

Užkandžiai darbe: ką valgyti, o ką geriau mesti į šiukšliadėžę? (1)

Net ir stengiantis maitintis sveikai, ne visuomet užtenka laiko tinkamai numalšinti alkį. Kebliausias metas – pavakarė darbe: tuomet neretai išgeriamas kavos puodelis, užsikandant kuo nors saldžiu ir kaloringu. Tačiau nei kavos perteklius, nei cukraus gausūs...

10 dalykų, kurių negalima daryti su savo oda

Sakoma, kad mokytis reiktų iš savo klaidų, tačiau jei kalbame apie odos priežiūrą, geriau išklausykite labiau patyrusių. Savo klaidų jūs tikrai pridarysite – meilėje, profesinėje veikloje, šeimoje, tačiau nereikėtų rizikuoti su savo oda.

Mitai apie kalorijas

Kodėl taip sunku sublogti ir kodėl pirmąjį mėnesį svoris išvis nekrenta. Skaičiuok kalorijas ir numesi svorio. Tai tikra tiesa. Yra įrodyta, kad kalorijų skaičiavimas ne tik padeda atsikratyti antsvorio, bet ir nebepriaugti numestų kilogramų.

Nauji metai – nauji odos priežiūros įpročiai

Ar esate įsitikinusi, jog teisingai prižiūrite savo odą? Gali būti ir taip. Tačiau galite rasti ir visiškai netikėtų jums sprendimų-patarimų.

Kaip atgauti dailias kūno linijas po didžiųjų metų švenčių?

Didžiosios metų šventės Lietuviams pirmiausia asocijuojasi su gausiai vaišėmis nukrautu stalu. Deja, neretai „šventinės dietos“ baigiasi ne tokia džiugia savijauta. Dažną kankina virškinimo sutrikimai, energijos trūkumas, sunkumo jausmas.

Pasirūpinkite savo grožiu žiemą (1)

Sakoma, kad akys – sielos veidrodis. Tačiau žiemą akys gali patamsėti, atsirasti maišelių po akimis. Specialistai rekomenduoja kasdien naudoti kremą, kurio sudėtyje yra kolageno, kuris suteikia odai elastingumo.

Maisto produktai sveikai odai

Nors vartojamo maisto įtaka odos būklei buvo tiriama dar labai mažai, tačiau jau dabar aišku, jog didžiausią stiprinantį ir saugantį poveikį turi antioksidantai.

Produktai, kurių kiekviena moteris turi valgyti daugiausiai

Mums, moterims, labai svarbu gauti atitinkamų vitaminų ir naudingų maisto medžiagų iš mitybos raciono. Pasirodo, yra produktų, kurių mes turėtumėme valgyti daugiau nei vyrai. Tuomet kiekviena iš mūsų pasijus gražesnė, sveikesnė ir jaunesnė. Yra taip pat ir sveikos...

Kodėl prancūzaitės nestorėja?

Šis straipsnis parengtas pagal Mireille Guiliano knygą „Kodėl prancūzės nestorėja?“.

10 auksinių mitybos taisyklių

Mokykloje buvome mokomi, jog nėra tokio dalyko, kaip kvaili klausimai. Bet geraširdės mokytojos smarkiai klydo – tik pabandykite užduoti kvailą klausimą sporto salėje ar sportininkų forume ir tuoj pat būsite sumaišytas su žemėmis. Todėl jei norite sužinoti daugiau...

Kilogramai auga, kai šalta

Rugsėjis jau baigiasi, o šiltos vasaros dienos aplanko vis rečiau. Pamažu tenka pereiti prie kito gyvenimo ritmo, sezono, kai gyvenimas tampa sėslesnis, dienos trumpesnės, o organizmas ima kaupti atsargas šaltajam metų laikui. Tačiau jau dabar reikėtų susimąstyti...

Moliūgo sėklos – sveikata ir grožis

Į bet kokį patiekalą įberkite išmirkytų moliūgo sėklų – tai labai paprasta ir tiek daug gero suteikia mūsų mitybai! Ir vitaminai, ir mineralai, ir reguliuoja rūgščių balansą, todėl į moliūgo sėklas reikia žvelgti rimtai.

Ar galima atsikratyti celiulito?

Po to, kai atsirado „apelsino žievelė“, kiekviena užduoda klausimą: „O ji čia taip ir liks? Ar ją galima pašalinti“. Žinoma, galima. Tik tai nėra taip paprasta.

Nori gražios figūros? Valgyk pusryčius!

Ne veltui liaudies išmintis byloja, kad pusryčius reikia suvalgyti pačiam, pietus pasidalinti su draugu, o vakarienę atiduoti priešui. Ir iš tikrųjų jūsų figūra priklauso ne tik nuo maisto produktų, bet ir nuo to, kada jūs juos valgote.

Norite sulieknėti? Keiskitės! (2)

Netekti svorio nėra taip lengva. Ir tai ne tik fizinių apkrovų nuopelnas. Visos lieknėjančios patiria psichologinę įtampą, kuri labiausiai ir trukdo. Tam, kad efektyviai kovotumėte su antsvoriu, pasirinkite jums tinkamą gyvenimo stilių, ir sulieknėsite savaime! Tokiu...

Kas padės sumažinti apetitą?

Šiuolaikiniai dietologai laikosi vieningos nuomonės: geriau sumažinti maisto porcijas ir nepersivalgyti, nei kad karts nuo karto „sėsti“ ant griežtų dietų. Pirmuoju atveju jūs išvengiate streso ir rizikos išbalansuoti mitybą, o taip pat sugrįžti prie tų pačių...

Organizmo valymas – odos valymas

Vieni ar kiti odos susirgimai – tai visų pirma viso organizmo susirgimai. O tai reiškia, kad valant odą tuo pačiu metu reikia valyti ir visą organizmą.

Dviejų dienų valomoji dieta (1)

Ši dviejų dienų dieta dar yra vadinama detoksikuojanti. Pagrindinis privalumas – gana trumpas laikas. Kaip tik tiems, kurie sunkiai tvardo savo valią.

Emocinis valgymas – pagrindinis antsvorio kaltininkas

Dažnai žmonės yra linkę valgyti, kai jaučia įtampą ar kitokį emocinį sujaudinimą, tai vadinamas emocinis valgymu. Pyktis, nuobodulys, depresija, vienatvė ir liūdesys gali sukelti emocinio valgymo priepuolius. „Lieknėjimo akademijos“ psichologė Giedrė Gutautė Klimienė...

Atskirai moterims, atskirai vyrams

Mokydami mus sveikos mitybos specialistai dažnai pateikia įvairių organizmui vienaip ar kitai naudingų produktų sąrašus. Neseniai dietologai paskelbė produktus, kurie gali padėti išsaugoti sveikatą bei gerą savijautą moterims ir vyrams.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.