Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

manikiūras

Nagų dailė: laikraštinis manikiūras

Jei tavo rytas prasideda nuo puodelio kavos, šviežios bandelės ir naujausių žinių internete - gali save drąsiai vadinti šiuolaikine mergina. Anksčiau prie šio pusryčių komplekto vietoje interneto būdavo laikraštis. O dabar... jis taip pat čia puikiai tiks. Tik ne ant...

Nagų lakavimo idėja: spalvų liejimas ant vandens (11)

Turbūt sutiksite, kad kas kartą, kai norite gražiai ir įdomiai nulakuotų nagų, lankytis pas manikiūrininkę kainuotų gana brangiai? Dėl šios priežasties siūlome visai nesudėtingą būdą įdomiai nusilakuoti nagus tiesiog namuose!

Nagų dailės idėjos (1)

Kartais, pamačius nulakuotus nagus, atrodo, kad tai buvo labai sudėtinga padaryti. Vis dėlto, dažnai tai padaryti visai paprasta. Galerijoje pateiksime nagų dailės idėjų, kurias galėsite įgyvendinti pačios, be manikiūrininkės pagalbos. Nustebinkite drauges!

Nagų lakavimo idėjos kiekvienai (1)

Pateiksime nagų lakavimo idėjų tiek šventei, tiek kasdienai. Išsirinkite mėgstamiausią!

Nagų lakavimo tendencijos 2013 metų pavasarį - vasarą

Nagų lakavimas – viena didžiausių moters privilegijų. 2013 metų pavasarį – vasarą madingos tiek šviesios, tiek tamsios nagų lako spalvos. Pateiksime 10 madingiausių šio sezono nagų lakavimo būdų – tikrai išsirinksite mėgstamiausią!

Gražūs ir išpuoselėti nagai: pagrindinės taisyklės (1)

Kiekviena norime turėti gražius, sveikus išpuoselėtus nagus, tačiau kartais atrodo, kad įdedame tiek daug pastangų, bet rezultatai vis tiek nedžiugina. Sakoma, kad rankos – kiekvienos moters vizitinė kortelė, todėl tam reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Pateiksime...

5 nagų lakavimo idėjos

Pabodo nagus lakuoti kaskart taip pat? Trūksta idėjų, kaip nesudėtingai pasipuošti nagučius? Pateiksime 5 idėjas, kaip įdomiai nusilakuoti nagus tiesiog namuose!

Ilgalaikis lakavimas: pliusai ir minusai

Visuomet norime atrodyti gražios, tačiau nuolat skubam, ir ne visuomet randame laiko grožio procedūroms, pvz., kad ir nagų lakavimui. Paskutiniu metu vis labiau populiarėja ilgalaikis gelinis nagų lakavimas, ši paslauga siūloma kone kiekviename grožio salone, taigi,...

Šventinis manikiūras šv. Valentino dienai (foto)

Artėja šv. Valentino diena. Taip norisi šią dieną praleisti šalia mylimo žmogaus, o jis iš naujo jus įsimylėtų!

Kokie nagai madingiausi 2013? TOP5 mados tendencijos

Tikriausiai nuolatos tenka palaužyti galvą dėl manikiūro idėjų, o nagų dizaino specialistai nuolat spėlioja kokios bus manikiūro tendencijos. Taigi, šių metų madingo manikiūro tendencijas patvirtino Niujorko madų savaitė, o aš greitai apžvelgsiu pagrindines...

Manikiūras: sudėtinga geometrija, kurią lengva padaryti (foto) (2)

Pažvelkite į paveiksliukus – rodos, labai sudėtinga technika, tinkanti tik profesionalams. Įsitikinkite, kad šį nagų dizainą galite pasidaryti pati namuose.

Naujųjų metų sutikimas: A-Z (ką apsirengti, kaip pasidažyti) (1)

Artėjantis Naujųjų Metų sutikimo vakarėlis kiekvienai įvarys nemažai galvos skausmo, todėl mes skubame į pagalbą su patarimais, kurie padės apsispręsti kaip pasipuošus sutikti naujus metus.

7 idėjos Naujųjų metų manikiūrui (foto) (2)

Gražiai atliktas manikiūras papuoš ir papildys bet kokią aprangą. Sukate galvą, kaip atlikti nagų dailę? Mes jums pasiūlysime keletą variantų.

Kiek kainuoja pats brangiausias lakas nagams ir kiti skaičiai (foto ir video)

Paskutiniais metais manikiūro industrija gana stipriai pajudėjo į priekį. Tai viena iš sparčiausiai besivystančių grožio sričių. Juk dar prieš 10 metų nieko nežinojome apie nagų dizainą, o tik prieš 20 – išbandėme prancūzišką manikiūrą.

Paprasta nagų dailė: Gėlės ant nagų (foto)

Profesionalią grafiką ant nagų jau gali išsipiešti kiekviena savo namuose. Tik netingėkite karts nuo karto užsukti šalia jūsų namų esančią kosmetikos parduotuvę ir dairykitės į puikias naujienas.

Kokią nagų formą pasirinkti?

Kai mes darome manikiūrą, visuomet iškyla dvi pagrindinės problemos – kokį atspalvį ir kokį nagų dizainą pasirinkti. Tačiau tai ne vienintelis sudėtingumas. Juk egzistuoja ne viena nagų forma – ir kokią pasirinkti?

Manikiūras perfekcionistėms (foto)

Jūs esate ta, kuri negali pakęsti bet kokių netikslumų ir jūsų manikiūras turi būti idealus? Jums visi nagučiai turi būti kaip vienas, be jokių išterliotų kraštų? Tuomet rašome šį straipsnį būtent jums.

Kaip prižiūrėti nagus vasarą?

Dirbtiniai ar natūralūs nagai turi atrodyti sveiki: nagų plokštelė idealiai lygi, švelni, kutikulai nesuskilinėję. Tik tuomet rankos atrodys prižiūrėtos.

Kaip teisingai užbaigti manikiūrą? (1)

Greičiausiai numanote, kad kalba bus apie manikiūro užbaigimą, t.y. priemones, kuriomis yra pabaigiamas lakavimas. Ar tikrai viską apie tai žinote? Ar pasinaudojate visomis galimybėmis, kurias jos suteikia?

Naudingiausi patarimai namų manikiūrui

Jei norite nepriekaištingai prižiūrėtų rankų, manikiūras kiekvieną savaitę tiesiog būtinas. O kad pasidarytumėte manikiūrą namų sąlygomis, jums prireiks dildės, nagų lako valiklio, pagaliuko odelėms stumdyti, kosmetinio aliejaus, drėkinamojo kremo, minkšto šepetėlio.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.