Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

makiažo paslaptys

Ar tavo makiažas sendina?

Idealiu atveju makiažas turėtų tave padaryti ne tik gražesnę, bet ir keleriais metais jaunesnę (pastaroji taisyklė įsigalioja maždaug nuo 30-ties). Tačiau ne taip jau retai pačios sau padarome meškos paslaugą ir nuoširdžiai pasidarbavusios makiažo teptukais ir pudros...

Kaip prisiklijuoti dirbtines blakstienas?

Šį sezoną, kai Kim Kardashian, atrodo, pretenduoja tapti vasaros stiliaus ikona Nr.1, tiesiog neįmanoma apsieiti be dirbtinių blakstienų. Jos tavo žvilgsniui suteiks romantikos, dramos ar kokių tik nori kitų emocijų ir jausmų - viskas priklauso nuo to, kiek ir kokių...

Kaip pasirinkti tinkamą lūpų dažų spalvą?

Kai siūloma tokia didelė lūpdažių spalvų gama, tikrai nelengva išsirinkti tinkamiausią. Kartais ne visada tai, kas patinka, tinka, todėl svarbu, renkantis lūpų dažus, atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

Tobulai raudonos lūpos

Raudonos lūpos iškart kelia asociacijas su raudonu kilimu ir įžymybėmis, tačiau... kiekviena gali atrodyti tarsi žvaigždė!

Makiažo patarimai norinčioms atrodyti jauniau (1)

Bene didžiausia moters paslapts – jos amžius. Turbūt kiekviena nori atrodyti kuo jaunesnė, tačiau gudrybių, kaip tai padaryti, žino tikrai ne visos. Gerai atliktas makiažas gali ne tik pagyvinti veidą, bet ir pajauninti. Štai – 5 patarimai, kaip atrodyti jauniau:

Makiažas be tušo, pieštuko ir lūpdažio? (foto)

Ką galima naudoti vietoj skysto akių lainerio? Kuo pakeisti lūpdažį? Kaip apsieiti be tonuojamosios priemonės? Štai jums keletą paslapčių.

Praktiški patarimai makiažui

Susikonspektuokime kartu tai, kas iš tikrųjų veikia ir kartais suteikia netikėtą rezultatą!

Gundantys įvaizdžiai: Mados ikona per 5 minutes

Trys pribloškiančios L'ORÉAL PARIS kosmetikos priemonės, ir tu jau šeštojo dešimtmečio superžvaigždė! Rinkis dūminių akių efektą, įkvėptą žaismingosios Brigitte Bardot, arba precizišką akių liniją, kurią taip dievino seksualioji Audrey Hepburn.

Koks makiažas labiausiai derėtų prie Jūsų plaukų spalvos?

Vienoms patinka raudoni lūpų dažai, kitos su mielu noru renkasi švelniai rožines spalvas...

Makiažo paslaptys, kurias turėtų žinoti kiekviena moteris

Jei norite idealaus makiažo, tuomet būtinai turite žinoti kelias nedideles paslaptis, kurios Jums padės paslėpti trūkumus bei atrodyti natūraliai gražiai.

Kaip optiškai padidinti akis?

Turbūt ne kartą teko matyti įžymybių fotografijas su makiažu ir be jo. Turbūt skirtumas Jus tiesiog pribloškė. Pvz., populiarioji Gwyneth Paltrow be makiažo atrodo tikrai gana blankiai, ypač galima atkreipti dėmesį į jos akis. Be makiažo šios atrodo mažos, itin...

Makiažo gudrybės: akių formos korekcijos

Kas sakė, kad tavo akys negali atrodyti gražiai? Manai jos per mažos, o gal per daug nutolusios viena nuo kitos? Yra daug netaisyklingų akių formų, tačiau mes padėsime tau rasti sprendimą.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.